Końska Rewia Mody XII (2018)

anai  😍
Oj powiem Wam, że piękne są - sama nie wiem, który ładniejszy  👀
Lusia - może jakieś rabaty da się załatwić  🏇
A tak wracając do tematu - stwierdzam, że na starość mnie chyba "szmatoholizm" dopada.... Przez wiele lat się opierałam, a teraz  😵 Pocieszające jest tylko to , że nie mam swojego konia, tylko jeżdżę młodego koleżanki - i ona daje cały sprzęt dla niego  🏇
wątek zamknięty
Ja się wyłamię i powiem, że mnie PS nie kupuje. Mają piękne modele i kolory, ale kształt to totalny koszmarek 😉

Ozłocę jak ktoś gdzieś widziała glittera nude DL. Przeszukałam wszystko i chyba się spóźniłam, nawet na ebuyu i amazonie nie widzę 🤔mutek:
wątek zamknięty
keirashara, jutro będę w koniku odbierać mojego vs, spytam o Dl. Dopiero do nich dotarły glitter nude, więc może jeszcze będą. (mam czaprak equestrian stockholm, wydają mi się podobne kształtem do PS. Jest w porządku, tylko ja mam skokowy).
wątek zamknięty
anai, - będę bardzo wdzięczna :kwiatek: W życiu bym nie powiedziała, że znikną w dwa tygodnie.
wątek zamknięty
keirashara Obawiam się, że nie ma. Ja też przeszukałam wszystkie Polskie sklepy i nie zostało nic z tych glitterów... pojedyncze skokówki tylko  🙁

Poszukuje ładnego eleganckiego beżu dla dość jasnego kasztana. Jakieś pomysły? Ktoś coś widział?
wątek zamknięty
keirashara, Pan z konika z Gdańska wyraził chęć spróbowania zorganizowania czapraka ujez, masz maila napisać do nich. Jest zresztą dostępny na stronie pikeur.de.
wątek zamknięty
anai, - już zdobyłam 😅 Dobry-koń miał na stanie jedna sztukę nie wbitą w system, dzięki dobrej duszy z rv dostałam cynk rano i już zamówiłam 😀
To Platinum jest takie śliczne, że róż chyba też jeszcze zamówię, od zeszłego roku wybitnie im wychodzi ta seria.
wątek zamknięty
keirashara, super 🙂 ja właśnie oprócz tego nude mam blossom. Majątek poszedł....
wątek zamknięty
anai, - ja blosslom velveta planuje, miałam zamiar kupić na kolejną wypłatę, ale teraz się boję, że będę podobne poszukiwania odczyniać 😂 Pójdę chyba sobie na dniach porównać z smokingpurple, bo dwa tak podobne kolory to jednak trochę bez sensu.
wątek zamknięty
Dżulietta super ten komplet 😍
anai  tak o nauszniki i ochraniacze. Cudne są  😍
Są już w sklpeach te nowe kolekcje?
wątek zamknięty
anil22, są jak widać, dziś odebrałam jeszcze czarne kaloszki do kompletu 🙂 oraz czapraki, tu nude glitter :



I żałuję, że nie  zrobiłam zdjecia glossy blossom,  ma przepiękny odcień, wpada w srebrno - fioletowy w słońcu. Jeszcze nigdy nie wydałam tyle na szmatki, ale nie żałuję.
wątek zamknięty
A my dzisiaj na fioletowo... jakosc slaba bo zapomnialam zabrac karty pamieci do lustrzanki i trzeba się było ratować telefonem 😵

wątek zamknięty
anai zaszalałaś  😍
protoniasta uwielbiam fiolety i szarosci na siwych 😍
PS https://www.instagram.com/p/Bmh7BplgdF0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=nvj0jqoqcoic
wątek zamknięty
Tego modela nie mam, konia też nie, ale czaprak i  owijki posiadam  🏇  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2018 17:55
Dziewczyny, help!
Czy któraś ma pojęcie w jakim kolorze jest dokładnie ten czaprak: http://koniesklep.pl/SCHOCKEMOHLE-Czaprak-wszechstronny-Dynamic-Pad-St(4,24444,12551).aspx
To czarny, czy bardzo ciemny granat? I czy lamówka jest czerwona/bordowa czy jednak idzie w stronę malinowego, czy, co gorsza :P - różowego?

:kwiatek:
wątek zamknięty
Ciemny granat z truskawkową czerwienią 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2018 20:05
Orzeszkowa, dziękuję!
wątek zamknięty
protoniasta, - idealny odcień fioletu na siwki 😀
anai, - mam i ja! 😅 Jedyne moje lekkie rozczarowanie, że na żywo jest bardziej srebrny niż beżowy, ale i tak cudny 🙂
wątek zamknięty
Siwy w aqua 🙂

Edit. Takie cuda do mnie właśnie przyszły (a było mi smutno,  że nie załapałam się na tegoroczne wyprzedaże)  😀
Puchate dralony royal marine i nightblue moon  😍
Siedzę nad nimi i paczam  💘 może niedlugo uda się na siwego zarzucić. 🙂
Też się tak zastanawiam w jaki czaprak celowac do dralona nightblue? Szukac starych czy może kupić spearmint? Jak myślicie?
wątek zamknięty
protoniasta cudowne dralony  😍
wątek zamknięty
[s]czy jest tu ktoś kto posiada lub widział klasyczny pad od Caballa z lamówką innego koloru niż reszta padu? nie mogę się zdecydowac na kolory więc myśle o mixach, ale mam obawy, że bez ozdobnych sznurków takie połączenie będzie wyglądac łyso i głupio  🤔
(galerie na FB przepatrzyłam i nie znalazłam 🙁 )[/s]
edit: przejrzałam jeszcze raz i znalazlam kilka 😉
wątek zamknięty
[CIACH] - sio do ogłoszeń!
wątek zamknięty
odkopałam w pace bordową ferę  😍




Siwunia w Brillanacie Walnut?

wątek zamknięty
Gniady emeryt w lavender stone 🙂
wątek zamknięty
Nirv, a ten ostatni to nie będzie prędzej Copper?
wątek zamknięty
Orzeszkowa, on jest złotawy + granatowa lamowka + bialy i czerwony szmurek 🙂

wątek zamknięty
Czy ma ktoś może zdjęcie tego czapraka na gniadoszu? Myślę, czy jest sens inwestować 👀
wątek zamknięty
Będzie super 😉
wątek zamknięty
Faith, cicho, nieprawda! 🤣
wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjęcie tego czapraka na koniu? Zastanawiam się czy nie dorzucić go do mojej kolekcji  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.