Końska Rewia Mody XII (2018)

Miskaa zdjęcie z pferdetrends  🏇
wątek zamknięty
Nirv, faktycznie, to brilant dura w kolorze Walnut z 2015 roku, myślałam wcześniej, że masz na myśli ten z Fango-Walnut-Sky a na zdjęciu u mnie wydawał się miedziany 😉
wątek zamknięty
Dżulietta ale jestem ślepa  😡
Orzeszkowa już wyjaśnione że to raczej taupe bo walnut miał inaczej sznurki i odcień też trochę mniej złocisty  😎
wątek zamknięty
Blossom:





wątek zamknięty
Nirv, - bordo na wieku wygrywa 😀 Super fota!
Windziakowa, - będzie bardzo ładnie 😀 Ja żałuję, że same vs im zostały, bo bym z chęcią przygarnęła też.
anai, - cukiereczek 🙂

Bardzo poglądowy nude glitter, niestety nie mam lepszych fot. Na żywo jest szalenie elegancki.


Są już foty nowego classic sport 😀 Fiolety piękne, mam dylemat na którego oszczędzać, ciekawe jak wypadną na żywo.
wątek zamknięty
Ktoś wie kiedy ten nowy eskadron będzie w sklepach? Bo mi już portfel płonie i ręce się trzęsą 👀
wątek zamknięty
Hej, ujawniam się i ja ze swoim szmatoholizmem  😀

Przytulna w nowym Anky Hummingbird- czekałam na taki kolor i nie mogłam sobie odmówić  🙄

wątek zamknięty
anai, to nie jego impreza, ma za ciepłą maść.
sotinni, szał ciał 😀
wątek zamknięty
Jeszcze Eskadron z poprzedniej Heritage, kolor racinggreen- pozbyłam się go, bo coś mi nie pasuje do siwego  🙂

wątek zamknięty
sotinni A dla mnie wygląda genialnie w tym kolorze, sama go od Ciebie kupilam na Siwego potwora właśnie  💘
wątek zamknięty
Vendettka a no widzisz, to niech się dobrze nosi  😀 a jak go kupowałam, to byłam zachwycona kolorem  🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 sierpnia 2018 13:50
sotinni    niedobrze, że zobaczyłam ten kolor Anky na siwym... bo już widzę, go oczami wyobraźni na moim  🤣
a też mamy taką zieleń i bardzo na siwki pasuje 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 sierpnia 2018 13:50
budyń, przez Ciebie poszukałam i znalazłam katalogowe fotki nowego Eskadrona...  😲 O-muj-borze...  😍
Zgiń kobieto, co się zobaczyło to się już nie odzobaczy!  😜
wątek zamknięty
Pati2012 kolor jest przecudowny, jak tylko odpakowałam czaprak, to popadłam w wątpliwości czy mi go nie szkoda zakładać na konia  🤔
szkoda, że Anky nie robi derek do kompletu, to byłoby coś  😉
wątek zamknięty
Moon, haha, cierp ze mną, ja właśnie wczoraj obejrzałam na pferdetrends i zwariowałam  😜
sotinni, rewelacja w tej anky!
wątek zamknięty
[s]Dziewczęta, a gdzie można to zobaczyć? Jestem ciekawa na maxa, a mam w planach kupić sobie jakąś szmatę 🙂[/s]
Edit, ślepa ja, budyń napisała wyżej 🙄 🤣
Edit2, piękności! widzę dużo ładnego dla karusów 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 sierpnia 2018 14:56
amnestria, ten fiolecik na karym... Jezu!!!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2018 17:38
No no, muszę powiedzieć że o ile Lavender mnie trochę rozczarował, tak Plum jest totalnie obłędny 😜

A póki co nowe Anky, więcej zdjęć w wątku ankowym 🙂



wątek zamknięty
Dziewczyny ile mogą być warte Eskadron Mauve cotton i pad ANKY Chocolate w dobrym stanie? :kwiatek:
wątek zamknięty
My klasycznie, przekonałam się do granatów  😍

wątek zamknięty
dziewczyny macie na arcusie  czapraki szokmola i eskadrona za 80 zł 🙂 https://arcus-konie.pl/outlet-c-1.html/s=3
wątek zamknięty
Dziewczyny, od dawna chodzi mi po głowie... czarny kolor (błysk) na karym (z białą lamówką). Co sądzicie? Ma to sens?
Konkretnie kusi mnie klik

Może lepiej celować w navy 👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2018 10:50
amnestria, dla mnie szał, ale ja uwielbiam taką stypkę...  😍 😁
wątek zamknięty
Moon 🤬 🤬 Ja tez właśnie 😡
wątek zamknięty
amnestria Ja mam czarnego cottona z kontrastową jasną lamówką na karym i jest to mój ulubiony zestaw 😍 Kupuj!
Fanom borda i zieleni polecam https://www.kraemer.de/NEU/Neuheiten-Pferd/Neuheiten-Horse-Fashion/Neuheiten-Sets-fuer-Pferd-und-Pony
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
05 września 2018 11:47
amnestria Będzie prze szał  😍
wątek zamknięty
NIE POMAGACIE


😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 września 2018 12:01
amnestria, bierz! :P
wątek zamknięty
Widziałam na żywo, jest przepiękny!! Sama nad nim myślę 😁 ale na gniadych nie bedzie az takiego szalu 🙁
wątek zamknięty
Patrzcie jakiego kotleta odgrzałam dzięki Marcie Ro 😀 nie doczekałam jakoś nigdy zdjęć a zawsze mega uwielbiałam to zestawienie 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.