NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

casinas jak najbardziej słuszna uwaga. Jednak żądanie 15zl za wysyłkę zobowiązuje do wysyłki paczką pocztową, prawda? Też bym się wkurzyla, gdybym zapłaciła za wysyłkę 15zl a sprzedawca wysłał by ją zwykłym listem bez potwierdzenia. Również uznalabym, że paczka wcale nie musiała zostać wysłana,  bo żadnego potwierdzenia nie masz...
Co za pomysł wysyłać bez potwierdzenia. Jeden może mówić, że wysłał, a drugi, że nie odebrał. Pomijam kwestie 15zl, bo to oszustwo brać tyle za wysłanie listu.
asds   Life goes on...
27 sierpnia 2018 21:23
Sama dość sporo sprzedaję przez fb i ogłoszenia rv i w życiu bym nie pomyślała wysłać cokolwiek nie listem poleconym....NA prawdęczasem się zastanawiam czy to taki duży problem wysłać sms numer listu/paczki czy zdjęcie potwierdzenia nadania na maila....
W sumie sama nie wiem gdzie wpisać użytkowniczkę Marzyycielka. Siodło przyszło, wysyłka w sumie szybka. Ale... siodło miało posiadać przetarcia skóry pod łydką oraz lekko odchodzić miała skóra w tym samym miejscu ale z drugiej strony - to było wspomniane. Mimo dodatkowych zdjęć nie dostrzegłam pozostałych uszkodzeń np przetarć (plus jedno dodatkowe rozdarcie) na skrajach poduszek kolanowych czy też lekkich przetarć skrzydełek na zamkach puślisk.
Paczka szła pobraniem, w sumie kontakt ze strony Marzyycielka urwał się jak tylko nadała siodło.

edit. literówka
Pod jakimi nickami obecnie możemy znaleźć słynną panią Joannę?
Czy ktoś jeszcze otrzymał taką uprzejmą informację od użytkownika dzoanaa24

Edit: dla jasności to nie pisałam nigdy do niej i niczego jej nie proponowałam

Przeogromny screen.
Gillian   four letter word
24 września 2018 07:17
Nie da się przeczytać bo zdjęcie jest za duże i cała strona się rozjeżdża 🙂
Hajduczek do mnie chyba też pisała, nie mam już niestety wiadomości i nie mam pewności czy to ta sama osoba. Napisała też coś w tym stylu co do Ciebie i jeszcze się obraziła jak odpisałam żeby poszła wkurzać kogoś innego  🙄 czasami zastanawiam się czy ludzie piszą takie bzdury z zazdrości czy z własnej niedowartosciowanej duszy...
Cześć wszystkim 🙂 Strasznie tu dużo stron, użyłam oczywiście wyszukiwarki, ale chciałabym się upewnić bo nazwisko może być dość popularne.
Chodzi mianowicie o Monikę Bednarz profil na fb https://web.facebook.com/mari.monic.1
Wystawia bardzo dużo derek na grupach, aż kusi żeby kupić 🙄 Jednak trochę mnie niepokoją opinie na temat tej osoby (lub kogoś o podobnym nazwisku). W ogłoszeniach pisze, że wysyła również za pobraniem, więc chyba raczej nie oszukuje?
Z góry dziękuję :kwiatek:
Omijać szerokim łukiem. Nawet jak wybierzesz opcję za pobraniem nie masz pewności w jakim stanie wyśle ci sprzęt albo nie wrzuci w paczkę kilo ziemniaków.
wiem, że na forum jest dziewczyna z Lublina, która na swoje nieszczęście ma takie samo imię i nazwisko, ale nie wiem czy to jej profil (który nota bene wygląda podejrzanie pusto). Z tego co pamiętam, slawnej złodziejce też zdazało się wysyłać za pobraniem, tylko towar zwykł był ni jak nie mieć się do opisu (brudne podarte szmaty)
Właśnie ten pusty profil mnie niepokoi. Wstępnie z nią pisałam bo myślałam również nad obiorem osobistym i dziewczyna jest z miejscowości Biłgoraj.
A co w przypadku, gdy w paczce za pobraniem będzie nie to co zamawiałam? Gdy odbiorę i zapłacę pewnie wszystko przepada?

PS. A znacie może nick tej uczciwej dziewczyny? Można by podpytać czy to jej profil/ogłoszenia.
Jak jest z Biłgoraja, to szanse, że to TA Monika wykladniczo rosną.
Tamta dziewczyna z Lublina chyba handlowała/handluje paszami, ale nie pamietam jej nika, to bylo z 6 lat temu, kiedy widzialam te wpisy. Może zapytaj w lubelskim watku 🙂
To jest TA Monika 😉 jakiś czas temu kupiłam od niej czaprak Eskadrona i dopiero po burzliwej dyskusji i interwencji mojej znajomej, która wozi jej konie,  dopiero go wysłała. I przyszedł okej - tak jak było widać na zdjęciach.  Co nie zmienia faktu, że jak chciałam kupić kolejny, ale za pobraniem to stwierdziła, że już sprzedany, a za 2 tygodnie znów go oglaszała 😉
Ta sławna Monika jest podobnej postury i ma podobne włosy co ta z profilu. Dlatego też wszystko wskazuje na nią. Dobrze by było aby ktoś wrzucił profil tej uczciwej.
Jeśli chcesz mieć pewność że dostaniesz właściwe rzeczy istnieje opcja jeszcze sprawdzenia zawartości.
Druga UCZCIWA Monika ma inny profil, zajmuje się zawodowo fotografią i nic wspólnego z handlem sprzętem jeździeckim już nie ma (kiedyś faktycznie pracowała w firmie handlującej paszami) 🙂
Napotkane przypadkowo na fb...  😵



Tajna
Grubo.
Ktos napisał do tej osoby z informacja o Joannie?
Ostrzegam przed JUMP!!! Wytawiłam strzemiona na wymianę, dostałam SMSa, że ma na sprzedaż takie jakich szukam. Kupiłam, wpłaciłam z góry, szybko doszła paczka, niby wszystko ok... A po kilku jazdach wypadła wkładka i okazało się, że nie była oryginalnie zamontowana tylko chamsko na jakiś dziwny klej. Nie dało się tego zobaczyć od razu.
Napisałam z reklamacją i oczywiście zero odzewu. Rozumiem, że sprzęt używany, ale miał być sprawny.
JUMP ma sporo ogłoszeń, nie dajcie się nabrać na wykrzykniki i hasła o "promocji".

Edit: Kontakt jest. Sprawa zawieszona do mojego powrotu do domu, bo nie mogę zrobić fotek obrazujących problem.
Odnosząc się do powyższego wpisu od SzalonaBibi chcę poinformować oraz sprostować, że w rozmowie sms z SzalonaBibi w ofercie sprzedaży strzemion Compositi podałem pełen prawdziwy i rzeczywisty opis oraz autentyczne zdjęcia strzemion. Strzemiona były używane, bez uszkodzeń i napraw, do dalszego użytkowania. Po otrzymaniu paczki ze strzemionami SzalonaBibi wysłała mi informację o otrzymaniu paczki, z podziękowaniami, i kontakt się urwał. Po 2 tygodniach otrzymałem smsa od SzalonaBibi z informacją o uszkodzeniu strzemion. Z powodu niezabrania telefonu w trasę nie mogłem odpisać na sms od SzalonaBibi. Co zostało opisane przez SzalonaBibi jako cyt. " napisałam z reklamacją i oczywiście zero odzewu" koniec cyt. W rozmowie sms napisałem SzalonaBibi, że jestem zaskoczony oskarżeniami w moją stronę po tak długim czasie tj. 14 dni od otrzymania paczki o uszkodzeniu strzemion. Poinformowałem też, że strzemiona nigdy u mnie nie były naprawiane, przerabiane i ulepszane itp... Napisałem też, ze reklamacja po tak długim czasie tj. 2 tygodnie używania używanego lecz sprawnego sprzętu jest dla mnie niepoważna. Cyt." Ponieważ ja też nie mam pewności , że SzalonaBibi używała strzemiona zgodnie z przeznaczeniem i może sama uszkodziła je oraz próbowała je naprawiać ?!? SzalonaBibi  napisała, że cyt. " czuje się oszukana..." moja odp. cyt. " Ja też po Pani smsie odnoszę wrażenie ,że ma Pani wobec mnie złe zamiary i chęć nieprawnego uzyskania korzyści materialnej. Proszę bezpodstawnie nie oskarżać mnie o złe intencje wobec Pani. Sprzęt, który sprzedaję na ReVolcie jest nowy lub używany w różnym stopniu, ale sprawny i nadaje się do dalszego użytkowania. Żaden mój wystawiony do sprzedaży sprzęt nie wymaga naprawy!!!! Zrozumiałbym reklamację Pani w dniu otrzymania paczki  po jej otwarciu, stan strzemion nie zgadzałby się z opisem lub strzemiona byłyby uszkodzone, ale nie po tak długim czasie tj. po 14 dniach używania strzemion - jest niepoważne". Nigdy nikogo nie oszukałem!!! I nie zamierzam tego nigdy zrobić!!! Nie sprzedaję sprzętu: niesprawnego, naprawianego , uszkodzonego , do naprawy lub całkowicie uszkodzonego niezdatnego do dalszego użytkowania. Dbam o sprzęt - regularnie czyszczę i konserwuję go oraz używam zgodnie z jego przeznaczeniem. Dużo osób kupowało u mnie i wielu było zadowolonych. Sprawa jest w toku.
Martita   Martita & Orestes Company
07 października 2018 20:43
SzalonaBibi Myślę, że fotki strzemion i uszkodzenia oraz fotki z ogłoszenia wyjaśnią sprawę.
Jasne, tylko do środy albo czwartku jestem na urlopie. Jak wrócę to od razu wstawię. Czekałam z postem, żeby obejrzeć takie nowe na żywo w sklepie i wiedzieć jak to wygląda. Niby mam w innym kolorze, ale, co ciekawe, mają odrobinę inny system mocowania.
Oszukani przez Pasoń chyba się doczekali sprawiedliwości 🙂

Na FB ktoś z jej rodziny szuka osób oszukanych i chce regulować JEJ należności. Osobom, które chcą odzyskać swoje pieniążki chętnie podam na PW profil, gdzie można się zgłaszać.
Ciekawe, czy ta osoba wie na co się porywa 😁 bo chyba trochę tych osób było, a i kwoty niemałe...
vanille, widać chyba sytuacja zmusiła rodzinę do reakcji 😉
Szkoda, że tak późno. Zaoszczędziliby i sobie, i ludziom problemów. Ale z drugiej strony nie oni odpowiadają za jej działania, to i tak miło z ich strony, jeśli rzeczywiście uregulują 'zaległe rachunki'
Czy ktoś kupował od Aleksandry Dasiewicz? Zwodzi mnie od piątku z numerem przesyłki, którą niby wysłał jej chłopak... w sumie to od wczoraj nawet nie odpowiada na wiadomości
Potrzebuje porady 🙂 kupiłam od jednej re voltowiczki siodło. Pytałam o dokładny stan, czy ma dziury wytarcia rysy - Pani zapewniała że nie posiada takich zniszczeń. Siodło dotarło uszkodzone, ma dziury w tybinkach z dwóch stron oraz popękaną skóre od spodu na panelach. Na zdjeciach wady nie było widać, nawet nie zostało wspomniane o takim problemie.
Wady były ukryte pod puśliskami. Pani twierdzi że nie musi mi zwracać pieniędzy, ponieważ ja kupiłam siodło bez przymiarki. Teraz kontakt całkowicie się urwał po krótkiej wymianie zdań. Pani zablokowała mój numer telefonu. Iść od razu na policje zgłosić oszustwo?
Jeśli masz na piśmie tą rozmowę, gdzie zostałaś zapewniona o braku uszkodzeń to ja bym poszła. Ewentualnie spróbowałabym powiadomić panią z innego numeru telefonu, że sprawa trafia na policję. Czasem to motywuje ludzi do podjęcia kontaktu
Już się kontaktuje z innego numeru, na razie zero odzewu..
Siodło było wystawiane na olx i na re volcie u nas.. Co za ludzie.. Porażka 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się