konie małopolskie

Cześć, powiecie mi co nieco o ogierze Bre Gun? Tylko coś więcej niż uczestniczył w ZT (to jedyne co mi wyskakuje). Jakie są po nim konie, w jakich konkursach biorą udział, jak skaczą i ile 🙂
Hej, hej są tu jacyś znawcy?
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2018 14:15
Co tu taka cisza? 😀

mój Pączek 😍

Dżamal młp (Barnaba po Emir - Draba po Przedświt XIIi-4)
hod. Stadnina Koni Żabno

To i ja się tu pochwalę tym co mamy, kandydaci na przyszły rok na ZT 😉
aktualnie dwulatki



galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2018 18:16
Katrzyna K, jakie papiery? Ten drugi mi się bardziej podoba, ale chyba drobny?

nasze 2 latki:

DiCaprio (Justus - Delia po Bajt)







Dolina Snów (Justus - Druzja po Baryt)




i 2,5 latka

Jesienna Zorza (Sentender - Jurata po Przedświt XIII-4)




Fajne kasztanyGalopada
Żaden z tych dwóch drobny nie jest, a ten drugi właśnie lekko ma 164-5, mam nadzieję że nie więcej, bo wolałabym żeby już nie szalał tak w górę, za to kapkę w szerz  😉
Ten pierwszy może ciut niższy za to ramowy, na mocnej nodze z szeroką klatą, troszkę gorzej się rusza, bo mniej mu się wszystko ugina, ale jeśli rozwinie się ruchowo jak jego matka, dla mnie będzie git.
Drobny jest ten,a może nie tyle drobny co niski, za to bardzo harmonijny i w typie małopolskim, może za chwilę dobije do 160 a może już to zrobił 😉


Wszystkie są po Aspanie  pierwszy i trzeci z matek po Decybelu, drugi z matki po Bolivar.
Wszystkie trzy urodzone w kwietniu.

Mamy jeszcze czwartego ale muszę filmik sklecić .
Kto wybiera się na czempionat w Białce ?
galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2018 20:28
Misia,  ja na 95% 😉
Co tam w kąciku słychać?
Moje małopolskie w końcu coś porabia poza jedzeniem  😀






galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2018 09:16
Blondek, fajny! 😉 Mój czeka jeszcze przez tydzień na mój powrót i 3 miesiące porządnej pracy 😉

nasze dziewczyny w weekend zgarnęły 1 miejsca w swoich klasach w Kalnikowie 😉 A już w piątek kierunek Białka (z trzylatką i dwulatkiem po Justusie wrzuconym parę postów wyżej)


Dolina Snów (Justus - Druzja po Baryt)
ur.2016



Jesienna Zorza (Sentender - Jurata po Przedświt XIII-4)
ur.2015

galopada_, tak jak zazwyczaj serca skradają żabieńskie chłopaki tak ostatnio nie mogę się napatrzeć na te wasze baby 😍
szalenie urodziwe!
galopada_   małoPolskie ;)
06 czerwca 2018 10:18
ekhem, a dzięki! 😀 Ja wolę pracować z ogierami/wałachami, z klaczami niebardzo, ale w tym roku najbardziej czekam na robotę z tą rudą, 3 letnią Zosią. Kawał konia, jakiś czas temu przekroczyła 165 a ona sierpniowa, także ma jeszcze dużo czasu na rośnięcie 😉
galopada_   małoPolskie ;)
08 czerwca 2018 06:41
Jesienna Zorza (Sentender - Jurata po Przedświt XIII-4)
ur.2015
fajnie dziewczyna sobie radzi  🙂 Galopada pokaż cały filmik.
galopada_   małoPolskie ;)
08 czerwca 2018 08:21
coś kącik podupadł mocno przez wakacje 😉

Mój małopolaczek (Barbaba - Draba po Przedświt XIII-4)







Piękne te Wasze małopolaki 😍 ja nieśmiało przywitam się z moim:

Maurus (o. Bianco po Emetyt- Bianca, m. Mercedes)





Witam się z wami i przedstawiam moją klaczkę małopolską 😍

Barbonia (o: Bon m /Toledo xx, m: Barwa m /Artedy m), hod. Stajnia Buńczuk  :kwiatek:
ur 11.05.2018r.
Co myślicie o takim połączeniu?

Ogromne zdjęcie!
Co sądzicie o takim rodowodzie?

Ogromne zdjęcie.


Chyba teraz jest ok
Shhera Chcesz kryć na rodowód ? Nie lepiej sprawdzić dane ogiery jakie dają potomstwo, zobaczyć jakie wady i zalety dają i wtedy dopasować do danej klaczy.
Monia Nie chcę kryć. Interesuję się kobyłą o takim rodowodzie. Zastanawiam się czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś o stronie matki
coś o stronie matki - miałam klacz po Campetocie , takiego serducha i oddania człowiekowi to życze wszystkim koniom, skoczna, i szła jak w dym jak człowiek kazał i to podobno Campetot przekazywał swoim wszystkim potomkom, gdybym teraz znalazła klacz po nim w rozsądnym wieku to brałabym w ciemno.
Ja co prawda jeździłam tylko dwa konie z Campetotem w tle, ale oba miały głowy jak wiadra, dość silne i "mocne" w pysku. Wymagają stanowczego jeźdźca i wtedy potrafią dać z siebie wszystko, do tego cwaniaki  🙂
no o tych dużych głowach ktoś pisał, nie wiem, moja miała piękna kształtną główkę i dobrych proporcjach do reszty ciała
Macie jakieś zdjęcia potomstwa tego Campetota?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 listopada 2018 11:35
Shhera wejdź sobie na bazę koni i znajdź ogiera. na dole masz pokaż potomstwo, tam jest dłuuuuga lista i część koni ma zdjęcia.


A to moje dzieciaki
Dwór 2013 (Diokles - Dworzanka/First des Termes)
[img]https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41490577_2526239887394165_8238635013403312128_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=c38473bdcd13db52702af50ce482a356&oe=5C4158D9[/img]


Biba 2013 (Huzar - Biesiada/First des Termes) obecnie oczekuje źrebaczka po siwym 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
01 listopada 2018 13:31
Constantia super Cię znowu widzieć na krosach 🙂 Ten siwy to Dwór? Szykujesz jakąś stawkę młodych koni na przyszły sezon?
Patrzyłam na bazie, ale wydawały się proporcjonalne. Więc te duże głowy trochę mi nie pasowały
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 listopada 2018 20:52
bjooork tak siwy to Dwór 🙂 Zobaczymy co będzie się pokazywać w przyszłym roku, bo póki co prawie wszystko jest surowe. Mam dwie trzylatki, 1 czterolatka, 4 pięciolatki + Dwór. Oprócz siwego wszystko dopiero zajeździłam albo jestem w trakcie, Zimą dojdą jeszcze dwa ogierki, które może się uda przygotować do próby polowej. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się