PSY

A ile jesteś w stanie wydać na konsultacje - jednogodzinne?
Znam kogoś, ale się ceni. Najwyżej podrzucę Tobie na PW jak będziesz zainteresowana.
madmaddie, powodzenia na nowej drodze życia  😀
Paps z którym mieszkam przyjechał po ukończeniu 12 tygodni i od początku trzymał wszystko dzielnie po 4h zostając w klatce kennelowej. Ale jego opiekunka pracuje tuż obok domu, więc ma możliwość szybkiego przemieszczania się praca - dom. Natomiast jeszcze dłuuuga droga do wyeliminowania spaceru w przerwie, bo paps czasem musi tu i teraz, mimo że ma skończone 7 miesięcy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 sierpnia 2018 08:34
dzięki 🙂 zobaczymy jak szczeniątko się odnajdzie. Zawsze jeszcze możemy się wynieść na wieś, żeby nie była sama, ale wolałabym nie, bo to znaczy godzinę dojazdu do pracy :P
mils   ig: milen.ju
19 sierpnia 2018 10:41
Karla dziękuję pięknie!
Mam pytanko, ma ktoś z was może książkę "Pies i człowiek" autorstwa Jean Donaldson?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 sierpnia 2018 17:57
Orrie wpada się pochwalić widokiem jak z bajki <3




emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2018 21:43
derby, o mamom, jakie foty! 😍
O rany gdzie takie widoki?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 sierpnia 2018 12:01
Szwajcaria 😀


Pięknie tu  😍
Tak myślałam. Coś mi znajome. A jaki rejon?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 sierpnia 2018 16:24
Kanton Zurych- a zdjęcia z Rigi, Rheinfall i Uetliberg'u 🙂




derby Jaki fajny samolot  🤣 Cudne zdjęcia! Napatrzeć się nie mogę  💘
Derby tak mi się wydawało znajome. Mam siostrę w Zurychu i tam właśnie byliśmy 3 tyg. temu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 sierpnia 2018 20:12
Wy pozdrawiacie ze Szwajcarii to my z Węgier 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2018 06:15
smartini, już na insta pisałam, ale mega fota!
Smartini - fotka mega. Można wiedzieć gdzie takie piękne widoki na Węgrzech?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 sierpnia 2018 23:51
Hermia jest w trójmieście hodowla australijskich labradoodli, pudle są w 4 wielkościach.
Toy, miniatura, średniak i duży.
Jest na fb grupa Pudle FCI i tam można spotkać wielu hodowców.

smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2018 05:26
emptyline, dziękuję ^ ^ słońce mi zaszło za chmurami dosłownie pół godziny przed dojazdem i byłam trochę podłamana bo dojeżdżaliśmy na zachód ale ostatecznie wyszło klimatycznie <3
czesio, jezioro Bokod, jakąś godzinę na zachód od Budapesztu 😉

a dzisiaj po pracy śmigamy na szóstą już (moją piątą) Wielką Integrację Fotografów Koni! Oczywiście z Kiełbaską i oczywiście na spływ kajakowy idzie ze mną :P
osprzęt wczoraj zakupiony, psisko niezbyt zachwycone 😁

Idealne zobrazowanie tego, że Kiełbasa składa się głównie z uszu, portek i ogona :P
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 sierpnia 2018 05:41
cudowne ujęcie smartini   😍


kiełbasa gotowa do spożycia 😀 hihii
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2018 06:33
derby, zapakowana na wynos :P musiałam go przekupywać smaczkami, żeby w ogóle w tym chodził.... 😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 sierpnia 2018 11:32
noo ja sie nie dziwie, większość jest całkiem sztywna, masz trixie? czy to nobby?
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2018 11:35
derby, To Trixie, na szybko kupione stacjonarnie w Karusku ale jak zaczełam wszystko mierzyć razem z psem to się poddałam i postanowiłam kupować z przymiarką. W dwóch innych się utopił takie wielki :P
Na razie na jeden kajaking na pewno wystarczy, gruby, dobrze dopasowany. Pewnie jak się wkręcimy w wodne imprezy to za rok zainwestuję w coś lepszego 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 sierpnia 2018 12:02
nie no pewnie! ja 2 lata też kupiłam baltica taniej.... na rok i do tej pory używam, ale jak będzie jakaś gotówka leżeć odłogiem zakupię ezzydog'a bo są naj 😀 
Podrzucam tutaj, bo nie wiem jak nas łączą znajomości fb 😉
Pod koniec września pod Lublinem będzie organizowane seminarium z owieczkowania.
Czy ktoś spotkał się kiedyś ze srebrnymi labkami? Hodowle? Opinie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2018 22:28
Musisz szukać w Stanach 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 sierpnia 2018 08:16
Ascaia, widziałam 😀 szkoda, że wrzesień mam totalnie zapchany. My w listopadzie w Chilabo robimy NHAT, może w przyszłym roku jakieś semi 😀
Jak dostałam zaproszenie to chwilę miałam takie  😜
Ale po pierwsze spojrzałam na datę - i tradycyjnie jak coś jest "za płotem" to mam wtedy weekendowy projekt w pracy.
A po drugie jednak seminaria to nie dla nas. Już się nauczyłam po tym obi rok temu.
Nie powiem, mam pokusę wpuścić Wer w owieczki, ale na zasadzie indywidualnego spokojnego spotkania "na pierwszy raz". To samo z resztą z agility.
Może kiedyś się uda. 😉
Czy ktoś się wybiera na latające psy w Warszawie w ten weekend? My chcemy pooglądać, ale nie wiem jak to sierściuch przeżyje, może być nadmiar bodźców.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 sierpnia 2018 09:26
Ascaia, no owieczki to lepiej raczej na spokojnie na normalnym treningu poznać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się