Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ja mam wrażenie, że one nie są chude tylko tak jeżdżone. uwalone na przodzie, że zad został w stajni 😉
Sivrite, wg mnie przesadzasz, ale każdy lubi co innego.
Sivrite wg mnie te pierwsze konie które wstawiłaś podkasane nie są.
W ogłoszeniach tego użytkownika jest jakaś masakra, że im nie wstyd takich chudych koni sprzedawać.
Jeden czy dwa się mogą trafić trudne do utuczenia ale żeby 90% koni w stajni taka była  🙄
http://ogloszenia.re-volta.pl/carell-zr--walach-sp/o/122458/
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 sierpnia 2018 19:40
O kurczę, po spojrzeniu na zdjęcie pomyślałam, jeżu jaki stary koń, potem patrze że to 2latek. Masakra...
Ludzie wstydu nie maja sprzedajac za takie pieniadze taki zaniedbany szkielet. Ostatnio zrobilam 300km, a babka wyprowadza podobne ze stajni. Klamstwa przez telefon co do wzrostu, braku wad sa na porzadku dziennym. Uczciwych sprzedawcow moge policzyc na palcach jednej reki.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
29 sierpnia 2018 20:58
Sivrite wg mnie te pierwsze konie które wstawiłaś podkasane nie są.
W ogłoszeniach tego użytkownika jest jakaś masakra, że im nie wstyd takich chudych koni sprzedawać.
Jeden czy dwa się mogą trafić trudne do utuczenia ale żeby 90% koni w stajni taka była  🙄
http://ogloszenia.re-volta.pl/carell-zr--walach-sp/o/122458/


Abstrahując od braku tuszy to tylne nogi ma ciekawe.
Bardziej by mnie martwilo gdyby byl trzymany 24/7 w stajni i zapasiony, bo szkieletem nie jest, bez przesady. Ale te miekkie peciny z tylu...
FirstLight, a czego szukasz, bo mamy w stajni kilka koni na sprzedaż. szczerość co do nich gwarantowana 🙂
karolina_, w punkt...
FirstLight, dlatego chyba nie ma sensu kupować u kogoś z ogłoszeń, tylko do znajomych albo zawodników.

Kiedyś ( chyba już to pisałam) oglądałam 1 i ostatni raz konia z ogłoszenia : top zdrowy, tylko właściciel zapomniał że koń ma na klacie sączącą się ranę z ropą, jak po postrzale  😵  ale TOP ZDROWY  😉
To było jakieś 10 lat temu.

Teraz jak szukałam konia to same kulawe mi się trafiały, no nieregularne powiedzmy,bo jednak chodziły i skakały, ale w końcu znalazłam  😅
Szukalam mlodego, surowego, do skokow. Udalo sie znalezc, w niedziele przywoze 3 letnia kobylke.
A nie chodzi o to, że to małopolak z conajmniej 25% araba?
AA to oznaczenie angloraba
Zawsze myślałam, że angloarab to xxoo, ewentualnie xo jako półkrew?
Ja nigdy nie spotkałam się z takim określeniem (AA). O angloarabie to jak pisze Cień na śniegu. Ale jeszcze wszystkiego w życiu nie widziałam. Co nadal nie zmienia faktu,że w sumie śmiesznie to brzmi 🙂
Ostatnio też używa się AA, zwłaszcza od kiedy wpływy CIAA (Międzynarodowej Konferencji Konia Angloarabskiego) się rozszerzają. Tradycyjne oznaczenia typu xx, oo, xo, różnią się czasem znaczeniem między krajami albo w ogóle nie są używane, może dlatego też przyjęto inny skrót. Małopolaki spełniające warunki bycia angloarabem wg CIAA mają według nowego programu nawet dostawać końcówkę "AA" przy imieniu, więc będzie coraz więcej Anonimowych Alkoholików  😁
AA to jest oznaczenie angloaraba pochodzenia francuskiego, stadnina w Ochabach między innymi takie hodowała
lub AC czyli te co mają mniej niż 25% araba,  moja kobyła ma w paszporcie wpisane rasa małopolska (AC) i wpisany % - 23,2440.........%
desire   Druhu nieoceniony...
01 września 2018 20:56
ansc, z tego co pamiętam, to jednak w Ochabach żaden z koni nie 'był' AA tylko xxoo. 😉
desire  moja kobyłka jest ochabska, i jak już pisałam ma zapis w paszporcie AC bo ma mniej niż 25% araba
W bazie koni też oznaczają AA
Dziewczyny oznaczenia xxoo czy xo zostały zastąpione właśnie przez AA czy AC, jakieś chyba 12 lat temu, ale już nie pamiętam
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 września 2018 20:31
Moja zrobka dostala 'odgornie' dopisek AA do imienia i w oznaczeniu rasy rowniez widnieje malopolska (AA). Zrobka zeszloroczna.
Lol, na większości konf czy innych konskich eventach można dostać bezpłatnie takie próbki 😀
amanda666 to samo chciałam dodać  😁 niezła cena jak za darmowe próbki w prawie wszystkich sklepach  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 września 2018 08:31
o matko, ja przy jakimś zamówieniu z prolinen dostałam cały wór próbek, jakieś 30-40 paczuszek... ależ mogłam zbić majątek ;D
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
07 września 2018 09:29
desire   Druhu nieoceniony...
07 września 2018 12:44
Dziewczyny oznaczenia xxoo czy xo zostały zastąpione właśnie przez AA czy AC, jakieś chyba 12 lat temu, ale już nie pamiętam

później, mi chodziło o czasy bliżej 15 lat temu 🤣 wtedy żadnego AA nie widziałam, nie przypominam sobie. 😉  jesssu, człowiek sie za szybko starzeje. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się