... ślub :) ...

emptyline, łączą nas specjalne więzy wspólnej daty 😁 A tak serio - sama uwielbiam zdjęcia oglądać, więc z przyjemnością udostępnię te, które sama oglądałabym w kółko, bo są tak piękne! 😜

Ascaia, tyczy się to tylko ślubów? 👀 Bo ja bardzo chciałabym w końcu dostać nową pracę, żebyśmy mogli kupić swoje mieszkanie i wyprowadzić się od rodziców 🙇 Nie, żebym nam było źle... ale sporo osób czeka już na nasze dzieci 😵 😂


EDIT: Czy któraś z Was znalazła mnie poprzez stronę fotografa i dodała do znajomych na FB? 👀 Bo dostałam zaproszenie, tyle że ja usuwam jeśli nie znam osoby, a dopiero potem mi wpadło, że w sumie to mogła by re-voltowiczka... mądra ja! 😵
emptyline   Big Milk Straciatella
31 sierpnia 2018 23:47
Doubler, to ja poproszę w takim razie, bo też kocham oglądać zdjęcia. :kwiatek: 💘

Jejku, dostaliśmy foteczki! Są cudne! I jeszcze do tego opakowane w piękne drewniane pudełeczko, no zakochałam się.  😍





















Jakby ktoś miał ochotę na więcej to jest cały album na fejsbuku, zapraszam.  :kwiatek:

Niestety wszystkie za duże. / to ja już zmniejszyłam.  😍
emptyline, z rozkoszą oglądałam cały album, prawdziwy ślub z bajki!  :kwiatek:  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2018 07:42
macbeth dziękuję! 💘 Ja je oglądam już chyba po raz setny.  😂


Nie mogę się powstrzymać, przepraszam za spam, ale dorzucę jeszcze kilka, bo mnie rozczulają!












Ja to czekam na zdjęcia z każdego voltowego ślubu, kocham oglądać całe relacje nawet jak zdjęć jest 300!
emptyline, haha, czyli nie tylko ja tak mam! Bo już myślałam, że coś ze mną nie tak 😁 Zdjęcia są cuuudne, takie swobodne a klimat wesela - rewelacja! 😜 No i mąż taki przystojny... 😁 Wyglądaliście razem pięknie! 😍


EDIT: a to ja też Wam dorzucę 😁 Będzie spam! 😁












Wiedeń! 😜


Dziewczyny staram się nie denerwować ale.. no same wiecie jak jest! 😉

Obie wyglądałyście cudownie! Zazdroszczę, że już po... 🙂
Emptyline trzeci raz oglądam album z Waszego ślubu i jestem zakochana 😍 aż mnie to trochę zmotywowało, żeby pocisnąć z dekoracjami 😉

Doubler bajkowo te zdjęcia z Wiednia wyglądają 🙂

Mnie dziś dopadł mały kryzys. Nie podoba mi się fryzura próbna (wyglądam jak pensjonarka, a nie zwiewna nimfa  :hihi🙂, miałam drobny wypadek w domu, po którym prawdopodobnie pójdę do ślubu bez jednego paznokcia u stopy (w sandałach  :wysmiewa🙂, sala nie chce nam wymienić przekąsek na wege (a mieli to zrobić), moja kurta na wypadek zimna w dzień ślubu zaginęła w InPost i nie ma już takiej drugiej, a dziś mam panieński i nie mam się w co ubrać. No normalnie dramat na miarę XXI wieku 🤣
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 września 2018 10:14
emptyline, normalnie się poryczałam (haha, zganiam na hormony poporodowe  🤣 ). Przecudowne i zdjęcia, i ślub. A wy jesteście jedną z najpiękniejszych par, jakie kiedykolwiek widziałam  😍

Doubler, cudnie!!!
Astra, to był tak cudowny dzień, że mogłabym go przeżyć jeszcze raz - ciesz się, że dopiero przed Tobą! 😍

Libella, dziękujemy! :kwiatek: Ciesz się, że nie masz fryzury jak z wybiegu, że nie złamałaś nogi (ja w piątek przed ślubem zleciałam z łóżka i była przerażona że uszkodziłam sobie kostkę - nie pytajcie jak! :zemdlal🙂, sala się ogarnie i wymieni, będziesz miała ciepło, więc kurtka nie będzie potrzebna... i z reguły żadna z nas nie wie jak się ubrać 😁 Nie ma się co przejmować na zapas! 🏇

Lotnaa, dziękujemy! :kwiatek: Gratulacje z okazji maleństwa, bo rozumiem, że świeża sprawa skoro jeszcze hormony poporodowe trzymają. 😅
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2018 16:53
Lotnaa, ojejejej, dziękujemy, aż sama się wzruszyłam. 💘
Libella, dziękuję! :kwiatek: Ciśnij ciśnij, warto! Pokaż te fryzurę, może tylko Ci się tak wydaje? Ja chciałam luźniejszego warkocza, ale już nie było czasu poprawić.
Astra, dzięki! :kwiatek:
Doubler, więcej więcej więcej! Przecudowny kościół! Ależ jesteście szczęśliwi!  😍

W ogóle zobaczcie jak opakowane dostaliśmy nasze zdjęcia!  😍
emptyline, wrzucę Ci wszystko jak wrócimy 🤣 To Wasze pudełko bomba, mojemu mężowi (:hihi🙂 też się bardzo spodobało. 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2018 19:02
emptyline, mialas przepiękny ślub i wygladalas olśniewająco! Zazdroszczę!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 września 2018 20:03
emptyline, nie mam słów, cudo! Ten przepiękny budynek z werandą (?) to Wasz dom???
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2018 21:48
maleństwo, dziękuję! :kwiatek: Nie nie, to domek i ogródek który wynajmowaliśmy na ślub - werandy tam nie ma, tylko schodki do przedsionka. 🙂
JARA, dziękuję! :kwiatek: Dobrze, że mam te zdjęcia, bo niewiele pamiętam - ciągle biegaliśmy z żarciem, piciem, stołem, kocykami i kij wie czym jeszcze. 🤣
Doubler, czeeeeeekaaaaam! 😍
emtyline, wygrałaś wszystkie konkurencje swoim ślubem i fotami  😍
wszystkiego dobrego!
emptyline, nie mozna sie napatrzec na Was, na otoczenie i na dekoracje  😜 Sztos!
Moj top 1, absolutnie przepieknie, bajkowo i tak cudownie naturalnie  😍

Niech sie Wam dobrze wiedzie!
Emptyline, ślub z bajki, będę dążyć do takiego na swoim własnym z rok! Tak poza tym, jak poznałaś swojego męża?😉 i jak godzisz posiadanie konia w Polsce i mieszkaniem w Szwecji? Podziwiam organizacje i życzę dużo szczęścia.
emptyline, weszłam na fb, zobaczyłam, kto fotografował i wszystko jasne 😉 Świetny klimat i Wy oboje wyglądaliście rewelacyjnie 🙂
Emptyline Pięknie zapakowane zdjęcia! Uwielbiam jak ludzie/usługodawcy dbają o takie szczegóły.
Fryzura wyglądała tak:

trochę jakieś takie za "grzeczne" wyszło 😉 Miał być taki dosłownie z 4 ruchów warkocz od "niechcenia" wpleciony w resztę włosów. No ale nic, przynajmniej wiem na co zwracać uwagę jak będę czesana przed ślubem 😉
Libella, mnie się fryzura podoba, ale rozumiem, że chcesz coś luźniejszego. 😉

emptyline, poszło priv!


Kto by chciał cały album ze zdjęciami ze ślubu/plenerowe z Wiednia to podeślę link, mam dwa osobne albumy ze zdjęciami, które dostałam do tej pory. 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2018 08:29
Libella, to masz ten sam problem co ja, też chciałam luźno, ale nie wyszło. Ta fryzura też bardzo ładna, więc się nie stresuj. :kwiatek:
Ja też to uwielbiam, jakoś tak więcej w tym uczucia i robi się to bardziej personalne.
edyta, kucyna, buyaka, Achaja ojejku, dziewczyny, strasznie dziękujemy. Aż się zaczerwieniłam. 💘 Bardzo mi miło!
Libella, ja miałam to samo z fryzurą próbną, po prostu powiedziałam, że chce niżej i na ślubie była już ok
empytline, magia  😍

my też już po 🙂






emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2018 08:31
dziewczynka, dziękuję! Jak u Was uroczo! I ten wianek. 😍
My też już po! Było wspaniale! Nie mogę doczekać się zdjęć!  🏇
Goście niesamowici, zabawa czaderska, miejsce piekne. Cudownie miec tylu przyjaciol wokoło  😍 😍 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 września 2018 09:26
rtk, widziałam foty na fejsie, wyglądałaś jak milion $!
Gratuluję!
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2018 09:29
rtk, dawaj fotencje! 💘 No I oczywiście gratulacje!
rtk, gratulacje! 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 września 2018 09:36
dziewczynka, cudnie! Fantastyczny klimat!

Bardzo mi się podoba ten obecny trend, że coraz więcej ślubów jest na luzie, bez pompy, te wszystkie rustykalne/ boho, skromnie (a w każdym razie wygląda na skromne). Ach <3

Rtk, gratuluję!
Mam na razie tylko zdjęcia z telefonu, czekamy na fotki od fotografa.








Rzeczywiście - IMPREZA ŻYCIA! 😀
Szkoda czasu na stres, było czadersko! ;-)
rtk, super, gratulacje 🙂
dziewczynka, gratulacje 🙂

maleństwo, moim zdaniem to nie kwestia boho czy rustykalnych ślubów 😉 ich jest coraz więcej, bardziej sielsko jest, ale to czy jest zadęcie czy luz zależy tylko i wyłącznie od pary młodej. Jeśli młodzi są uśmiechnięci, zapatrzeni w siebie, zaprosili swoich przyjaciół bliskich a nie 100 ciotek zza oceanu - to zabawa będzie zupełnie inna i nie zależy to wcale od dekoracji 😉 Mój fotograf mówił, że sporo jest teraz plenerowych, pięknych ślubów a para młoda jakby nieobecna, nie są "razem" tylko każdy sobie i złapanie wspólnych chwil jest trudne 😉
Fajnie, że każdy ma wybór i robi takie wesele, jakie mu odpowiada i nie ma już jednego szablonu który jest super, a reszta be. Ale to wszystko jest mniej ważne, a najważniejsze to co jest między ludźmi, relacje, spojrzenia, uśmiechy, relacje z rodziną, przyjaciółmi 🙂 tego czasem na zdjęciach nie widać a jest mega przeżyciem. Najważniejsze to tego dnia się dobrze bawić i czuć z nowym małżonkiem 🙂
Pisze to nawet nie w odpowiedzi na Twój post, tak mi się skojarzyło po zeszłorocznym pobycie na grupach ślubnych - kobiety potrafią zatracić się w tych dekoracjach, podziekowaniach, dodatkach a zapominają co jest najważniejsze... Ta ciągłą rywalizacja na wesela - które lepsze boho czy glamour,  czy tradycyjne czy nowoczesne sprawiło, że się wypisałam z tych miejsc 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się