Bryczesy

keirashara to są leginsy  😉 Ja tam się przekonałam do leginsów, są super a wygodą to już im nie dorównują żadne 💘
Takie, o:
https://konik.com.pl/legginsy-jezdzieckie-tights-fs-damskie-schockemohle
A jak one wypadają rozmiarowo?
Standardowo, ale są elastyczne wiec jeśli ktoś jest między rozmiarami lepiej wziąć mniejsze
larabarson, - no ja nie mogę jakoś, nawet mierzyłam, super wygoda, w końcu coś mi pasuje na odnóża i nie wisi, ale no... czuje się nie ubrana. Ja w leginsach mogę sprzątać dom i chodzić na siłownię co najwyżej 😉
larabarson, - no ja nie mogę jakoś, nawet mierzyłam, super wygoda, w końcu coś mi pasuje na odnóża i nie wisi, ale no... czuje się nie ubrana. Ja w leginsach mogę sprzątać dom i chodzić na siłownię co najwyżej 😉


Problem w bryczesach - leginsach jest, jak materiał leju nie różni się niczym (oprócz dodatkowych aplikacji silikonowych) od reszty materiału. Wtedy faktycznie można mieć poczucie nagości  😁
Fajne rozwiązanie wprowadził R.C.Champion - mają modele, gdzie lej to mimo wszystko inny materiał, grubszy, bardziej wytrzymały, no i na tym są dopiero silikonowe aplikacje.
A zimowa wersja ich bryczesów - leginsów to już w ogółe  😍 😍 😍
Wszystko w jednym  - elastyczność i dopasowanie leginsów, ale grubość materiału powodująca, że człowiek czuje się w końcu ubrany! 🏇
Szkoda tylko, że z tego co wygląda - aktualnie sklepy wyprzedają produkty tej firmy, tak jakby nic więcej miało się nie pojawić...  :emot4:
A true ridery już ktoś testowal?
m0niSka mam R.C. Championy, materiał jest bardzo fajny, są wygodne i w ogóle super ale brak silikonu na tyłku mi trochę przeszkadza jednak. Nie przylegają tak fajnie do siodła jak np. moje Euro Stary.
Też zauważyłam, że wszędzie je wyprzedają, strona firmowa też nie działa. Szkoda  🙁
larabarson, a miałaś te z lejem czy z samymi silikonowymi aplikacjami? Mnie kuszą te zimowe, one właśnie tak jak pisałam mają lej + silikon: https://tophors.pl/product-pol-24422-R-C-CHAMPION-BRYCZESY-GIMEL.html
Szkoda, bo mieli fajny pomysł...

faith, właśnie te true ridery są robione na wzór R.C.champion..
Z lejem mam właśnie (model Jasmina czy jakoś tak) i zauważ, że one wszystkie na samych pośladkach nie mają tego silikonu i to powoduje gorszą przyczepność od innych gripów, które mają ten silikon również na tyłku.
Ja akurat lubię to, że nie mają go na tyłku. Dalej pomagają resztą gripu, a nie uziemiają w jednym miejscu.
Tak, R.C. Champion się zlikwidowało.
Dziewczyny, a z zimowych r.c champion jaki model polecacie?
Dziewczyny, a z zimowych r.c champion jaki model polecacie?


Wagramy. One chyba jako jedyne mają ten specyficzny, puchaty, oddychający materiał.
Czy ma ktos moze bryczesy Ps of Sweden i moglby mi powiedziec jak sie sprawuja?
Standardowo, ale są elastyczne wiec jeśli ktoś jest między rozmiarami lepiej wziąć mniejsze



Czyli jak noszę standardowe s to brać s czy xs?
faith true Ridery naprawdę fajne, jak jesteś ze Szczecina to mają swój sklep gdzieś na Bezrzeczu. Cieniutki materiał, kieszonka na telefon i żel na udach. Znajoma ma i mega zadowolona, mi nie udało już dorwać się beżowych w moim rozmiarze 😕. Podobno w przyszłym sezonie mają doszywać i wtedy trzeba będzie polować. Szkoda, ze RC Champion znika z rynku, bo cena Pikeur'a z legginsy powala na kolana  😁
No właśnie obejrzałam dzisiaj najnowszą kolekcję Pikeura i mnie wgięło. WTF prawie 700 zł za lajkry ❓ 🤔wirek:
Czy ma ktos moze bryczesy Ps of Sweden i moglby mi powiedziec jak sie sprawuja?


Też się chętnie dowiem.
Zakochałam się w tych z "zieleniną " na tyłku (lej we wzór roslinny). takie eleganckie - chyba, że to obróbka zdjęcia robi wow.
Getry Schockemohle dotarły do mnie po kilku perypetiach  😉 Wykonanie jest super, widać, że to porządny materiał a nie tam cienki geterek jak do biegania. Guma w pasie jest szeroka i dość mocno ściskająca, więc się śmieję, że od razu efekt wyszczuplający mam ale dzięki temu wszystko leży na swoim miejscu i nie będzie się zsuwało, spadało podczas jazdy. Generalnie bardzo mi się podobają ale jak ktoś ma trochę więcej ciałka to nie polecam takich geterków, bo widać każdy mankament  🤣
larabarson, - wrzucisz fotkę? 🙂
Wrzucę fotkę jak będę w domu, teraz jestem w pracy i na szybko tylko poszłam do kibla przymierzyć, bo się nie mogłam doczekać  🤣
Pytanie do fanek i użytkowniczek Animo: próbuję się jednych pozbyć i ktokolwiek je mierzy, ma problem w okolicach kolan. Jak się nawet trafi ktoś, na kim leżą wszędzie idealnie (jak dziś), to kolana odstają. To są do cholery nowe bryczesy! To normalne czy mam jakąś felerną parę?
Majorowa, Kotbury niedługo będę miała bryczesy PS of Sweden. Interesuje was konkretny model - pełny czy krótki lej??
Będą też breeginsy   🏇
paa przerobiłam kilka modeli Animo i nic mi nigdy w kolanach nie odstawało (a mam normalne kolanka, żeby nie było 😉 Chociaż bywa tak, że ten sam rozmiar w różnych modelach tej marki wypada inaczej
Majorowa, Kotbury niedługo będę miała bryczesy PS of Sweden. Interesuje was konkretny model - pełny czy krótki lej??
Będą też breeginsy   🏇

Oni tam mają takie eleganckie z lejem z silikonu - wzor w to ich ligo- liście na zadku🙂
Uderzam do was z pytaniem, jako że złowiłam parę promocji na bryczesy, z tym że różne modele z różnych firm, a moja wiedza w tym temacie nie jest zbyt obszerna 🙁
Może ktoś tutaj pomoże mi co lepiej wybrać ? Zależy mi oczywiście na wygodzie, ale też żeby wytrzymały ze mną dłużej niż pół roku....
Oto co mam do wyboru jak na razie :
1. HORZE DANIELA
https://konik.com.pl/bryczesy-daniela-damskie-horze
2.FAIR PLAY ROXANA
https://sklep.bergo.pl/fair-play-roxana-bryczesy-pelny-lej-38-niebieski-24h
3.ELT NADJA
https://sklep.bergo.pl/elt-nadja-bryczesy-cherry-24h
Ja polecam Horze daniela choć o trwałości się nie wypowiem, bo mam je dosyć krótko. Ale są moimi podstawowymi bryczami i odkąd je mam, nie wsiadlam w innych, nawet Pikeury poszły w odstawke. Chcę kupić sobie drugie w innym kolorze. 😀
Elt Microsport Pro

https://sklep.bergo.pl/elt-microsport-pro-bryczesy-jezdzieckie-z-pelnym-lejem-khaki-36

czy ktoś ma? interesuje mnie czy wypadają mniejsze czy większe, bo patrząc po tabeli jestem idealnie między rozmiarami  🙇
Epikea, ja mam, brałabym większe. Fajne bryczesy, ja mam kolor russet, są bardzo ładne.
Jakie polecacie bryczesy dla ujeżdżeniowców? Bo póki co szukam i znaleźć nie mogę...
A dla ujeżdżeniowców są jakieś specjalne? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się