Końska Rewia Mody XII (2018)

Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2018 12:23
amnestria, sorry 😀iabeł: ale naprawdę będzie piękna klasyczna stypka!  😜

Burza, uwielbiam tego kotleta! Ta kolekcja to był mój osobisty hit hitów! 😍
wątek zamknięty
Nirv, gdzie widziałaś? I czy może był DL? 👀
wątek zamknięty
Moon, nigdy się go nie dorobiłam, ale jednak... klasyka zawsze rządzi, dla mnie dla jasnogniadego nie ma lepszego zestawu 😍
wątek zamknięty
amnestria, oczywiście, że bierz! Do tego czarne owijasy i białe podkładki i jest szał, sama myślę o takim zestawie od hoho :P
wątek zamknięty
Na razie mój portfel uratowany, bo okazuje się, że stacjonarnie DL nie ma 😉
wątek zamknięty
amnestria, - bierz przez Internety póki jest jeszcze 😀 Będzie szał!
Burza, - piękny, kocham to połączenie kolorów... szkoda, że mój koń nijak nie chce w tym wyglądać. Piorek pięknie w nim się prezentuje 💘
wątek zamknięty
keirashara, czy ja wiem? skary z przejaśnieniami chyba też powinien dobrze wyglądać 🙂
wątek zamknięty
Czy ktoś wie jaka jest różnica między Eskadronowym Silvergrey a Silkgrey?  🤔 Chodzi mi o kantary 🙂

wątek zamknięty
Napis i kolor okłuć
wątek zamknięty
Burza, - no mój skary nie jest 😉 Nie ma przejaśnień, na słabiźnie i puzdrze ma siwizne, on jest wg. papierów kary, a na moje oko ciemnogniady, nawet w zimie ma futro w kolorze gorzkiej czekolady, nie czarne. Niestety połączenie ciemny granat-jasny brąz gryzie się z nim, co bardzo mnie boli :/

Jestem po uszy zakochana w jasnofioletowym glossy z nowego classica 😍 Za ładne te kolekcje puścili i to na raz...
wątek zamknięty
Napis i kolor okłuć


Właśnie okucia są chyba w tym samym kolorze. Ciekawa jestem jaka jest różnica w kolorze samego kantara. Jakby się zdarzyło, że ktoś miał w rękach oba to będę wdzięczna za fotki 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2018 17:21
amnestria to ten?
wątek zamknięty
Meh, ostatnio te kolekcje w ogóle do mnie nie trafiają. Są bardzo ładne, ale to nie to. Jedyne, co bym mogła wszystko przygarnąć to Equestrian Stockholm a szkoda mi tylu pieniędzy. :< A na rynku wtórnym nie widzę ich za bardzo, nikt tego nie kupuje, czy wszyscy, jak kupią, to się tak mocno tego trzymają? 👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 września 2018 19:17
flygirl, myślę, że to dlatego, że ta marka dopiero niedawno u nas weszła. ;-) Jak ktoś już kupił to pewnie szkoda mu sprzedawać, bo są naprawdę piękne 😉

Ja z kolei nabyłam fajną letnią (=cienką) szmatkę zawodową, za całe... 59zł  😁 Obawiałam się koloru (bo na jednych fotach czaprak wyglądał na ciemny granat, a na innych jak.. chaber :/) a na żywo jest bardzo ładnym ciemnym stypkowym granacikiem 😀


o takiż 🙂

Oczywiście czeka mnie jeszcze wzdychanie do nowego granatowego Eskadrona, więc całkiem możliwe że kolejna granatowa szmatka będzie w szafie...  🤔wirek: 😜
wątek zamknięty
Też się na ten czaprak czaiłam, a skończyło się tym, że w zamian kupiłam wędzidło. 🤣 Pokaż zdjęcia, jak założysz na Kula, ciekawa jestem tego granatu.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2018 10:55
flygirl, zapewne na jakieś najbliższe regionalki chociaż korci mnie by przymierzyć chociaż na sucho w stajni 😉
A nowy granatowy eskadron jest obłędny! <3 portfel płacze ;p
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=101620.msg2807868#msg2807868 date=1536337284]
amnestria to ten?

[/quote]
mam go i na zywo jest cudowny- i super się na koniu preznetuje.
wątek zamknięty
Mimo głosu rozsądku na co mi kolejny granat... Kiedy on taki piękny  😍
wątek zamknięty
Faktycznie piekny!
wątek zamknięty
A mi nie podobają się te jasne szerokie lamówki. Sam kolor granatowy piękny, fiolet też fajny.
Moon, fajny czaprak 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=101620.msg2807868#msg2807868 date=1536337284]
amnestria to ten?


mam go i na zywo jest cudowny- i super się na koniu preznetuje.
[/quote]

Kupiłam. Będę żreć gruz
wątek zamknięty
Mimo głosu rozsądku na co mi kolejny granat... Kiedy on taki piękny   😍


Ale cudny! 😍
wątek zamknięty
natip piękności  😍
wątek zamknięty
natip kurczę ale ładny, pokaż koniecznie, jak na konia założysz.
wątek zamknięty
Szukam czapraka/padu w kolorze coś mniej więcej jak cooper... Czy może ktoś się orientuje gdzie znajdę taki kolor? Przetrząsnęłam cały internet i nie mogę znaleźć  🙇
wątek zamknięty
fair play onyx w kolorze orzechowym? 😉
wątek zamknięty
grando_ Z tego co kojarzę w nowym heritage będzie kolor o nazwie copper, może akurat 🙂 tylko trzeba troszkę poczekać
wątek zamknięty
borkowa. coś bardziej rudego własnie 😀 taki ciepły, rudy brąz

Vendettka wiadomo kiedy mniej więcej pojawi się kolekcja? są jakieś zapowiedzi? chętnie obadam  😍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 września 2018 10:32
grando_ Z tego co kojarzę w nowym heritage będzie kolor o nazwie copper, może akurat 🙂 tylko trzeba troszkę poczekać


dobrze wiedzieć, bo czaiłam się na Anky cooper. Jak by był w bardzo podobnym kolorze, to przepadłam  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 września 2018 11:17
Wy pewnie będziecie wiedzieć 😉 to prawda, że ma już nie być Niciaków?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.