Howrse gra :)

Ponownie kupie KK i chetnie ZH za kupony 🙂
Sprzedam. Obecnie na stanie 18kk i... i 9-10ZH (w zależności czy mówisz o Herze czy Harmonii
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 września 2018 14:11
Ponownie kupie KK i chetnie ZH za kupony 🙂


Posiadam na sprzedaż.
Juz ogarniete 🙂
Czytałyście co wymyślili? następna"dobra zmiana", między innymi prowizje od sprzedaży 🤔
Watrusia, gdzie można o tym poczytać? nic nie mogę znaleźć 👀
calore, jak się zalogujesz, to masz
rożne okienka z informacjami, szukaj "Co słychać- dowiedz się co planują Ambasadorowie i zespół gry" Jak nie znajdziesz od razu, to odświeżaj stronę. 
Ogólnie to Cześć  🙂
Sprzedam kupon za 700tys. eq
Hmm... kupon na przelicznik, to chyba 100 tyś.
Hmm... kupon na przelicznik, to chyba 100 tyś.


Nope, 650-700 tysięcy. Już od dawna.
No to ja jestem do tyłu 😵
A to niby skad ta cena? Myslalam ze tyle co kon do ubicia czyli kolo 350k.
Dwa konie do ubicia, to równowartość kupona, z tego co wiem.
Żeby ubić swojego konia, musisz zużyć swój limit 10 miesięcznie, dlatego są i zawsze będą tańsze niż kupon. I mniej więcej cena przypada właśnie na połowę wartości kuponu.
Kupony po ponad 500 stoją od dwóch czy trzech lat.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 października 2018 08:01
To ja chętnie kupię 20 koni 30-letnich za 10 kuponów  😀
mam 4 kupony na pl do wymiany na 4 passy na com :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 października 2018 06:11
mam 4 kupony na pl do wymiany na 4 passy na com :kwiatek:


Jestem chętna
Dementek, ok, wystaw na pl, ja wystawię na com konia
Diamenty nie będą dłużej występować w grze. Wszystkie diamenty zostaną przekonwertowane na nowe Kupony (1 diament = 10 nowych Kuponów).

Wszystkie źródła, które przyznawały diamenty, będą teraz przekazywać Kupony, aby zapewnić graczom więcej swobody!
Nie podobają mi się te zmiany, Można było zaoszczędzić na kuponach, wydając diamenty, do tego ten przelicznik nowych kuponów, to idiotyzm, kto to wymyślił, i jeszcze prowizje od sprzedaży...
mi też się to nie podoba 🙁
no dla mnie bez sensu jest zwiększanie ilości kuponów. przecież wtedy taka waluta traci na wartości. znowu trzeba będzie się przyzwyczajać :/
Jak wam się podobają zmiany??? Ja dopiero dziś po długiej przerwie weszłam na howrse i .... nie ogarniam.
Trudno powiedzieć, z tymi kuponami dziwnie, ale jak ktoś ma dużo koni które dawały diamenty, to można uzbierać na konto VIP oprócz tych 10 koni dziadków. Ale te prowizje ze sprzedaży mnie wkurzają.
Poza kuponami w zasadzie nie odczuwam roznicy.
Dziewczyny pilnie kupię UH 😉

Jakby któraś chciała do najlepszych rogatych anglików to zapraszam ! Potrzebuję osób do pomocy  🙇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 listopada 2018 11:58
wabankowa- mam dużo UH. Napisz do mnie wieczorem, myślę, że się dogadamy co do ceny.
wabankowa ja mam dwie sztuki - mi niepotrzebne, więc się chętnie pozbędę 🙂
Już dzisiaj kupiłam, ale możemy się i tak umówić 😉

Nie udostępniła by któraś na stałe konta do pchania zawodów ? Odwdzięczę się jakoś  :kwiatek:
wabankowa, - ja prawie nie gram, więc mogę 😉 Tylko ja mam w większości kucyki szetlandzkie, więc nie wiem czy pomogę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się