Końska Rewia Mody XII (2018)

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
11 września 2018 15:04
Livia, nie będzie- potwierdzone info... ale za to ma być jakaś nowa, szałowa linia 😀
wątek zamknięty
Ja znowu tutaj, mam dostęp do świeżych czapraków 😀


Aneczka w kropeczki, pięknie leży i delikatnie połyskuje.
wątek zamknięty
Livia, nie będzie- potwierdzone info... ale za to ma być jakaś nowa, szałowa linia 😀


O nie , to chyba jednak muszę kupić tę różową torbę skoro już nie będzie słodkich koników  😕
Mega mi się podoba.
wątek zamknięty
Mi też, szkoda, że już nie będzie, choć fakt, coraz słabsze były te kolekcje. Poza ostatnią, poprzednie parę lat takie bez szału... muszę w takim razie dorwać torbę i komplecik jeszcze jakiś.
Burza, - jak zwykle szał 😀 Czerń na gniadych to jest to 😍
wątek zamknięty
keirashara, czerń na gniadych to mega lenistwo przede wszystkim 😎 ale fakt- można i się nie narobić i dowyglądać 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 września 2018 14:17
Racjonalna, czyli dobre słuchy mnie doszły 😉

Burza, pięknie! No i ta Anka sama w sobie jest bardzo fajna 🙂
wątek zamknięty
Komplet Jade, zwykłe uszy, pad Glossy i mokre od kwarcu kaloszki  😂

wątek zamknięty
Burza, coś czuję, że będziecie moją inspiracją, jak tylko Boczek pójdzie pod siodło ;-) niby klasyk, ale wygląda rewelacyjnie :-)
wątek zamknięty
Livia, chociaż zaskakująco miękka, tak samo jak stare Anki.. a przecież one nowe prawie same stoją. Ale ten silikon pod siodłem daje radę, łapie za mattesa i nic się nie porusza 🙂

harja, i kapcie dody!
wątek zamknięty
Burza, wiesz... Kapcie dody może jednak odpuścimy 🤣
wątek zamknięty
W maju dostałam coopera w ramach rekompensaty za sprany z lightgold brokat i leżał i czekał, bo żal mi było na brudasy zakładać  🤔wirek:
Ale się doczekał - akurat idealny na jesień  😍 W rzeczywistości wygląda na jaśniejszy a stare ochraniacze na ciemniejsze i idealnie się zgrywa. Chyba mój ulubiony komplet. Czekam aż ruda podleczy kontuzję - ma grzywę w kolorze tego padu  😜 Też powinno być super.
wątek zamknięty
grando_Szczerze powiedziawszy nie wiem kiedy pojawi się ta kolekcja. Wrzuciłam wcześniej gdzieś linki do przecieków CS i Heritage. Tuptam nogami i czekam na ten kolor Copper.  😅
Gdzies tam sobie kiedyś przegladalam internety i wtrafilam na dobra przecene ochraniaczy Anky Climatrole właśnie w kolorze Copper ( na moje nieszczęście były dwie ostatnie pary L i S ) oczywiście L wzielam.
Wczesnej gdzieś na zdjęciach widziałam ogólnie te ochraniacze Anky i planowałam kupić ale ani okazji ani pieniążków nie było. Ale jak kupilam ta jedna parę zakochalam sie w tym kolorze i teraz szukam jeszcze parę M  😵 wiadomo jako limitowana edycja wszedzie już się wyprzedaly i już tracę nadzieję że uda mi się znaleźć.
A tu Eskadron jeszcze kolor Copper stworzył, jeśli podobny do tego koloru Anky to już po mnie  😵
wątek zamknięty
SzalonaBibi, nie lubię tego odcienia, ale u Was wygląda fajnie 🙂

Burza, przepięknie. Czarny to obecnie mój ulubiony kolor na gniade 😍

My też na czarno, czaprak klubowy Torpol, nauszniki i kalosze platinum glitter.

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2018 07:18
anai, klasyk pięknej stypki! Kurdę, jak miałam czarną zawodową szmatkę to jakoś się z nią polubić nie mogłam i w końcu opchnęłam, ale przez Was może znowu spróbuję...?  😜
offtop: Jakie on ma szyjsko!  😲  😍

Nirv, ja mam schiza na punkcie jasnych nauszników do ciemnych koni - to chyba z przeszłości takie fobie. :P
Ale koor bardzo "twarzowy" dla kobyły 😉
wątek zamknięty
Czy ktoś już prał eskadrona platinium glitter? Przeżył pranie?
wątek zamknięty
Moon, weeeź, ostatnio znajoma ustroiła swojego gniadoszka (ciemniejszy niż Aca) w boały czaprak, ochraniacze i nauszniki. Wszystko białe, w dodatku uszy sporo za duże 😁 oczy mi wypadły
Tych miętowych uszu się obawiałam, ale na żywo bardzo przyjemnie wyglądała 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2018 08:17
Nirv, o to to! I jeszcze ochraniacze nie białe, a uświnione kupskiem takim sprzed miesiąca. Stylówa me gusta  😵
wątek zamknięty
Mi się strasznie podoba ten miętowy zestaw na gniadoszku  😍 Jedno co to dla kontrastu idealnie pasowałby tu, to jakiś lekko grubszy nachrapnik lub ciemnie w nim kryształki 😉

Ja stypy czarnej nie lubię nadal jestem fanka stypy ale granatowej xD
wątek zamknięty
A ja nie jestem fanem nauszników, zakładam tylko na karego czarne na zawody. Na moje oko konie w nausznikach wyglądają jak w czepkach, a komplety nauszniki, owijki/ ochraniacze i czaprak w jednym kolorze to dla mnie grube przegięcie 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2018 10:50
Burza szałowo wygląda, jak zawsze z resztą 😍
Hajra a Boczuś jaki odcień gniadości ma obecnie?
anai pięknie mu w czerni, ale on ma taki fajny kolor, że większość będzie wyglądała dobrze.
moon Ja już do Was w granatach przywykłam, ale pamiętam, że w bordo mu było ładnie (chociaż normalnie nie jest to mój ulubiony kolor).
wigorrr ja nauszniki lubię, ale stonowane. Najlepiej czarne, granatowe, ciemno brązowe lub w kolorze maści konia.
szalonaBibi bardzo elegancko to wygląda, myślałam że to taki bardziej pomarańczowy odcień. Naprawdę trafiony.
wątek zamknięty
harja, nieeee, jak szaleć to szaleć 😀 to chociaż dobieraniec? 😀
SzalonaBibi, przepięknie!
anai, nie trzeba rzeźbić a w lato one jasne i czerń pięknie to podkreśla 🙂
lusia722, dzięki 😀
wątek zamknięty
Chciałam tylko zakomunikować, że czarny Eskadron + czarne owijki na białych podkładach (wystające nieco od góry) + kaloszki czarne brokatowe... i mam taki szał, że szok. Mój ulubiony komplet od dziś. A tak się bałam, że na Duchu zginie. Ale jednak miałyście rację 😁 😁
wątek zamknięty
amnestria, pic or it didn't happen 😎
wątek zamknięty
Nie mam właśnie! A głupol jestem, bo dziś na chwilę wsiadła Trenerka i nie dość, że prezencja była super to jeszcze i Dziad chodził jak zły. Obiecuję szybko nadrobić. Naprawdę piękne szmaty 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2018 12:41
amnestria, ha, mówiłyśmy... 8-)
I również wnoszę o FOTKI!

lusia722 to wiadomo, granat to klasyk & love <3 :P Czarną szmatkę miałam ale jak piszę - no nie było między nami chemii :P
A bordo cottona mamy zawodowego Merlota i mimo że kocham taki odcień bordo (a też nie jest to mój ulubiony kolor sam w sobie) to na Kulowym odcieniu maści deko się gryzie. Najlepiej takie kolory wyglądają na skaruskach  😍 Teraz zimowych kolekcji sporo jest w bordo (Schocke, Spooks - z tego co widziałam) więc może, może, kto wie. Póki co, pozostałam wierna granatom, kolejna granatowa szmata w szafie - ale dobrze mi z tym, o!  🤣

edit. po obejrzeniu 835638 zdjęć nowego Classica Eskadrona stwierdzam, że to nie do końca jest "to" :P W przypadku granatu, kurdę ta biała szeroka lamówka mnie boli, a w cottonie - ten jasny niebieski pasek w lamówce. Jakoś tak... pospolicie. I owszem, wszystko razem, kolekcyjnie wygląda pięknie, ale pojedynczo... no nie. (Uff, portfel odetchnął  🤣 )
wątek zamknięty
Moon, - zazdroszczę, bo ja im więcej widzę, tym bardziej i więcej chce, ale fiolety i beż 😍 Normalnie nie mogę się zdecydować co chce bardziej... 🤔wirek:
Nirv, - pięknie zrywa się ten odcień z maścią 😀
SzalonaBibi, - jak ładnie na takiej myszatej maści to wygląda 🙂 Czuć jesień zdecydowanie.
anai, - szał ciał, aż czasem żałuję że nie mam gniadego konia, żeby go móc w czarne szmatki ubierać 😁
domcia406, - tak, przeżywa. Nie wiem czemu miałby nie przeżyć, ten brokat to jakby spodni materiał, więc nic mu się nie dzieje w praniu 😉

Ja z uszami mam tak, że mi się podobają, ale mam krótkouchego konia, co w uszach wygląda jak osioł... więc nawet jak kupiłam, to leżą w szafie 🙁
wątek zamknięty
keirashara o to super bo nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam  😁 Pytam bo moje anky błyszczące przy praniach jednak trochę blingu tracą.
wątek zamknięty
anai, Burza czarny na gniadym wygląda zawsze mega elegancko, a zwłaszcza na takich pięknych gniadoszach jak Wasze  😍
Mój Zodi też gniady, zgadnijcie jakich szmat mam najwięcej... 😁
wątek zamknięty
SzalonaBibi, nie lubię tego odcienia, ale u Was wygląda fajnie 🙂


szalonaBibi bardzo elegancko to wygląda, myślałam że to taki bardziej pomarańczowy odcień. Naprawdę trafiony.


SzalonaBibi, przepięknie!


SzalonaBibi, - jak ładnie na takiej myszatej maści to wygląda 🙂 Czuć jesień zdecydowanie.


Dzięki, dziewczyny. Jak Ruda wydobrzeje to już będzie całkiem jesiennie. Moja ukochana pora roku.  😜  Myślę, że na niej będzie jeszcze lepiej - pod tym kątem brany  😉
keirashara, ona naprawdę na jakimś monitorze wygląda myszowato?  🤔 Jest ciemnogniada z miedzianym połyskiem, u mnie tak widać
wątek zamknięty
Dziewierz, weź... mam tylko czarny cotton :P poza Ankami naprawdę mało co czarne, wygląda na czarne IMO 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.