Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

'magiczne' podkładki i strzemiona https://www.winderen.com/

kod rabatowy 5%: rmlse
W GNL jest -35% na oficerki z działu 24h. Z wyłączeniem kilku firm, ale i tak można wyhaczyć w dobrej cenie 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 września 2018 22:56
A ja nadal podbijam o coś do konika, cavalloshop lub pasi-konika  :kwiatek: :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 września 2018 11:27
malinowaa, ja mam w pasiku -7% jeśli Cię to ratuje 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 września 2018 15:43
malinowaa, ja mam w pasiku -7% jeśli Cię to ratuje 🙂


Dzięki! Będę miała na uwadze, licze, ze może ktoś będzie miał do cavalloshop, najbardziej potrzebuje na ten moment. A jak nie, to z chęcią skorzystam  😅
Czy ktoś robi zamówienia z premier equine? Bym się podłączył  💃
Jakieś kody do Yard equites lub Arpav? 👀
Przespałam rabat do Bergo, może ma ktoś jakiś zbędny kod na 20%?  Często dodają do zamówienia a ostatnio nic mi nie przyszlo 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
16 września 2018 09:12
Siwaa, bo te kupony -20% były chyba tylko do 15.09 o ile mnie pamięć nie myli.
Wiem, wiem, dlatego mówię, że przespałam 🙁 bergo dość często rozdaje rabaty, więc może akurat ktoś ma i nie wykorzysta 🙂
- 20% na sprzęt dla jeźdźca i konia do 23 września -- >  http://healthyhorse.pl/325-hy
Ja też potrzebuje do BERGO :/ Spóźnialscy
- 20% na sprzęt dla jeźdźca i konia do 23 września -- >  http://healthyhorse.pl/325-hy


Jeszcze pare godzin temu było przecenione wszystko z tych działów, a teraz większość cen regularnych  🤔
Właśnie. Chciałam kupić ogłowie Stubbena, ucieszyłam się że kupię je ze zniżką, zadałam im tylko pytanie czy jest dostępny kolor, który mnie interesuje. Potem patrzę a cena m.in. tego ogłowia już bez zniżki. Nieładnie 😤
Jakieś promo na pasze???  😲

espana
od 24 wrzesnia w horse trade -15% na hippolyta, hovlera i inne
:kwiatek: Dziękuję. Akurat na hippolycie mi zależało.
Natknął się ktoś może z Was na przeceny w dziale preparaty chłodzące i rozgrzewające? potrzebuje glinki i wcierki  🙇
Jeszcze a propos sklepu Healthy Horse  http://healthyhorse.pl/325-hy ...Napisałam im dzisiaj rano wiadomość, że widzę, że promocja na ogłowie Stubbena zniknęła, to dostałam odpowiedź: "Wczoraj cały sklep był przeceniony na 20% dziś już ta promocja nie obowiązuje. Uznalibyśmy Pani zniżkę jednak otrzymaliśmy wiadomość od producenta, że ogłowie jest niedostępne...". To jak się ma ich wczorajsza reklama tutaj, informującą, że - 20% na sprzęt dla jeźdźca i konia do 23 września 🤔
Mega lipa i bardzo słaba promocja sklepu. Szkoda  🙄
Ja też wczoraj późnym popołudniem naładowałam koszyk. Wróciłam 2h później, żeby dokończyć zamówienie i... lipa.  🤬
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 września 2018 12:34
Oh jak ja lubię takie sklepy, które nagle ni z tego ni z owego podnoszą ceny produktów  🙄 Suuuuuper podejście do klienta, super.
To faktycznie można się ładnie rozczarować  👿
No właśnie, po co było wstawiać tutaj ta reklamę to nie wiem 🙄
Ma może ktoś zniżke lub kod promocyjny do konik.com.pl ? 🙂 Odwdzięczę sę 😅
podbijam pytanie madzixx, :kwiatek:
W koniku to baaardzo dawno nic ciekawego nie było...

Żadnych kuponów, żadnych wyprzedaży kolekcji a ceny tam coraz mniej przyjemne..
Wszystkie sklepy jak wchodzi nowa kolekcja to wyprzedaja stare. .. -30-40%

A w koniku pełno staroci w normalnej cenie albo -10%

Taka nieco inna polityka w tym sklepie chyba  😎
W koniku to baaardzo dawno nic ciekawego nie było...

Żadnych kuponów, żadnych wyprzedaży kolekcji a ceny tam coraz mniej przyjemne..
Wszystkie sklepy jak wchodzi nowa kolekcja to wyprzedaja stare. .. -30-40%

A w koniku pełno staroci w normalnej cenie albo -10%

Taka nieco inna polityka w tym sklepie chyba   😎


Potwierdzam. Najstarszy pad Anky w Koniku jest z... jesieni 2012 roku. 😀 I nadal jest w regularnej cenie! Nie wiem, kto by chciał kupić pad, który odleżał już 6 lat, w dodatku za cenę nówki z fabryki. Przecież one nie są hermetycznie zamykane, ten materiał 6 lat wietrzał. Promocje tylko na to, co mają w dziale promocyjnym, żadnych większych przecen, a i tak większość tam to -10%. Ale nieprzecenianie starych kolekcji limitowanych przez lata zadziwia mnie najbardziej. Pamiętam, że jeszcze rok temu mieli ceny regularne niższe niż w innych sklepach, teraz nawet to często nie. To był długo mój główny sklep do robienia większych zakupów, ale od dawna już nie jest.
Ktoś widział jakieś promocje na derki? Przejściowe/stajenne/padokowe?  👀
Moon   #kulistyzajebisty
20 września 2018 06:46
Euphorycznie, teraz, przed sezonem derkowym to chyba nie bardzo :P Ale swojego czasu gnl coś wyprzedawał, HKMy jakieś 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się