... ślub :) ...

emptyline ja też nie lubię bolerek, to jest jedyne które w miarę mi się podoba (bo jest proste). Może po prostu zostanę w samej sukience. Do kościoła i tak będzie sweterek + ewentualnie ramoneska jakby było bardzo zimno.

JARA na allegro i olx w razie czego też są podobne szkatułki, ale ta z H&M tańsza i ładniejsza  😉

safie a nie chcesz sweterka? wyglądają mega romantycznie np. taki: https://www.pinterest.com/pin/415246028122571260/
mam namiar na dziewczynę która szyje takie na miarę (przez fb), mogę podesłać  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2018 08:22
Dzięki wielkie za info :kwiatek:

ozzy_bb, jaka cena takie sweterka? Jest super!
Yga odezwij się na pw ja mam dom weselny to Ci coś mogę podpowiedzieć.
JARA 50-70 zł (w zależności od tego czy komin czy narzutka), z tym że u tej dziewczyny są tylko z polaru lub dzianiny, niestety nie znalazłam wełnianych  🙁

podaję link: http://www.infinity-of-beauty.mozello.pl/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 września 2018 12:26
ozzy_bb, śliczne  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 września 2018 13:23
Czy któraś z was miała dwóch świadków na ślubie i posiada zdjęcia ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 września 2018 16:29
Dzisiaj poszłyśmy w mocny make up
Przepraszam, że w wałkach, ale dzisiaj mam wybitny "bad hair day", a wieczorem muszę wyglądać jak człowiek  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 września 2018 17:32
Ten świecący cień na wewnętrznych kącikach jest nieco.. kiczowaty 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
14 września 2018 19:29
safie, moim zdaniem też bez tego błysku (tzn niech się błyszczy, ale nie aż tak) i ciemniejsze usta, takie bardziej wiśnia/wino/bordo. :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 września 2018 21:36
JARA , rzeczywiście na zdjęciach wyszedł "krzykliwiej" niż na żywo
emptyline , spróbowałam domyć tą czerwień i dałam jakąś spokojniejszą (przepraszam za "twarz", ale po zajęciach z tańca już padam)

Po całym dniu w tym makijażu sądzę, że jednak powinnam mieć coś jaśniejszego np. na środku powieki rozjaśnione
emptyline   Big Milk Straciatella
14 września 2018 22:19
safie, na zdjęciach ze ślubu też wyjdzie tak krzykliwo. 🙂 Ja bym ciut delikatniejszy ten makijaż zrobiła. Ta druga szminka git! Nie to, że pierwsza była zła, bardzo klasyczna czerwień, ale jakaś za mocno troszkę. :kwiatek:
safie, faktycznie bardzo ciemne oczy, masz rację żeby dać rozjaśnienie do połowy powieki jakoś. Szminka ostatnia też lepsza, tak jak pisała emptyline. A na zdjęciach wychodzi wszystko. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2018 14:25
safie, myślę, ze powinnas pojsc w pro makijaz 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 września 2018 14:34
JARA, a jaki to jest pro makijaż?  👀
Scottie   Cicha obserwatorka
15 września 2018 14:49
Jarze może chodziło o profesjonalistkę, która wykona makijaż. Nie obraź się, ale koleżanka ma bardzo słaby warsztat. Ja bym się nie oddała w jej ręce w swoim najważniejszym dniu w życiu. Ogólnie makijaż wyglada na niechlujny, brudny (oko). Brwi mogła ładnie skorygować, a tego nie zrobiła, w dodatku mam wrażenie, że pomalowała Ci usta krzywo albo podkreśliła asymetrię. W dodatku wyszło trochę blado, bez kształtu.

Makijaż na zdjęciu wykonanym „mydelniczką” powinien wyglądać super extra (słaby aparat dużo wybacza), a wygląda słabo. Już nawet nie chce myśleć, jak tragicznie będzie wyglądał na zdjęciach robionych przez profesjonalistę.

Ładna jesteś, a ten makijaż nie podkreśla w ogóle Twojej urody. Podziękuj koleżance i szukaj dalej, póki masz jeszcze czas!
Dla mnie jest za ciężki, oko za ciężkie, a przy tym reszta mało wyrazista (szminka faktycznie nie ta czerwona). Bardziej makijaż na sylwestra, niż ślub. Może próbujcie dalej albo zmień osobę do malowania?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 września 2018 14:58
Scottie, ona pracowała ponad 7 lat przy sesjach, malowała do ślubów (w tym roku skupiła się na prywatnym życiu). Kurde 🙁

Popróbujemy jeszcze z czymś delikatniejszym, bo ja sama nie wiedziałam czego chcę. Teraz już mi się bardziej krystalizuje obraz
Scottie   Cicha obserwatorka
15 września 2018 15:15
Wiesz, ja też 8 czy 9 lat jeździłam konno, ale co to za jazda bez trenera 😉 To samo się tyczy wizażystki- jeśli się nie szkoli, to jej warsztat leży. Dziwne, że przez 7 lat udało jej się utrzymać w branży, a może było kiepsko i to dlatego zrezygnowała.

Spróbuj poszukać kogoś innego, może Ci się trafi jakaś perełka 🙂
To ja tylko napiszę z fotograficznej praktyki.
Przy tak ciężkich oczach na zdjęciach często wychodzą one jako ciemne plamy. Nie widać białek, nie widać błysku w oku, nie widać tęczówek.
Safie, może spróbuj umówić się jeszcze na przetestowanie lżejszego makijażu, bez tej czerni na oku?

Dziewczyny, na co zwracać uwagę przy wyborze sali, o co pytać i czy negocjować?

Myślałam o eleganckim weselu na dużej klasycznej sali, teraz chodzi mi po głowie wesele w stylu folklorowym pod namiotem....

A, i jeszcze jedno pytanie: Ile płaciłyście za : 1)DJ'a-wodzireja 2)fotografa i kamerzystę 3)"talerzyk" ?

Yga moim zdaniem warto zwrócić uwagę na możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb (np, zmiany w menu), ogólny kontakt z obsługą (moim zdaniem, jeśli już na początku trudno się dogadać, to potem będzie tylko gorzej 😉) i wygląd, bo potem będziesz to oglądać na zdjęciach 😉
Ja też patrzyłam na cenę i na to, jakie dodatkowe usługi oferuje sala. Zależało mi na tym, żeby jak najwięcej spraw móc zostawić w ich rękach. "Moja sala" ogarnie miejsce na ceremonię ślubną, kwiaty, dekoracje, była też opcja tortu.

Jakbym miała wybierać między elegancką salą a folkowym namiotem, to całym sercem biorę to drugie  😍 Ale wydaje mi się, że w takich opcjach jest też więcej do ogarnięcia, więc zależy jak bardzo chcesz się w to angażować 😉

Ja za DJ (+konferansjer) płacę 3400zł, fotograf 2100 zł (ale wiem, że to wyjątkowo niska cena).

Zostało mi 5 dni, a nawet nie mam czasu spisać rzeczy, które jeszcze powinnam ogarnąć  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
16 września 2018 09:31
Libella, dobrze pamiętam, że będziesz ślubować w Dworku na Wodoktach? I nie bierzecie tortu od nich? Żałuj! Mnie do tej pory ludzie pytają, skąd był tort! 😉
Scottie na pewno brałabym od nich, gdyby nie fakt, że moja mama pracuje aktualnie w cukierni 😁 Będę miała taki tort (tylko nieco mniejszy 😉), malinowy, przystrojony zieleniną  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2018 11:05
safie, tak, chodzi mi o profesjonalny makijaż. Ten makijaz nie sprawil, ze jestes ladna, nie podkreslil atutow i nie zatuszowal wad.  Wrecz odwrotnie, w makijazu powinnysmy wyglądać ładniej niz bez niego 😉
Ten makijaz jest dla Ciebie za ciemny i za ciezki, masz male oczy, których w ogole nie widać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 września 2018 14:33
:kwiatek:
Będziemy jeszcze próbować te dwa: 1 - tylko nie aż takie usta lakierowane :p
2 - bardziej się zastanawiam jednak nad takim, bo w sumie 30stka na karku i chyba powinnam sie odmładzać  😜
safie, wydaje mi się, że ten matowy jest lepszy na taką okazję, bardzo elegancki i zupełnie nie agresywny. Za to ten pierwszy ma nadal według mnie zbyt ciemne oko.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 września 2018 15:45
Libella, boże jaki piękny! 😍 Spokojnie, wyrobisz się ze wszystkim, a nawet jak nie to też nie problem. :kwiatek:
safie, zdecydowanie bardziej w stronę 2-jki. Ten pierwszy to na imprezę do klubu...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 września 2018 07:10
Safie, może spróbuj umówić się jeszcze na przetestowanie lżejszego makijażu, bez tej czerni na oku?

[quote author=yga link=topic=34.msg2808487#msg2808487 date=1536648594]
Dziewczyny, na co zwracać uwagę przy wyborze sali, o co pytać i czy negocjować?

Myślałam o eleganckim weselu na dużej klasycznej sali, teraz chodzi mi po głowie wesele w stylu folklorowym pod namiotem....

A, i jeszcze jedno pytanie: Ile płaciłyście za : 1)DJ'a-wodzireja 2)fotografa i kamerzystę 3)"talerzyk" ?

Yga moim zdaniem warto zwrócić uwagę na możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb (np, zmiany w menu), ogólny kontakt z obsługą (moim zdaniem, jeśli już na początku trudno się dogadać, to potem będzie tylko gorzej 😉) i wygląd, bo potem będziesz to oglądać na zdjęciach 😉
Ja też patrzyłam na cenę i na to, jakie dodatkowe usługi oferuje sala. Zależało mi na tym, żeby jak najwięcej spraw móc zostawić w ich rękach. "Moja sala" ogarnie miejsce na ceremonię ślubną, kwiaty, dekoracje, była też opcja tortu.

Jakbym miała wybierać między elegancką salą a folkowym namiotem, to całym sercem biorę to drugie  😍 Ale wydaje mi się, że w takich opcjach jest też więcej do ogarnięcia, więc zależy jak bardzo chcesz się w to angażować 😉

Ja za DJ (+konferansjer) płacę 3400zł, fotograf 2100 zł (ale wiem, że to wyjątkowo niska cena).

Zostało mi 5 dni, a nawet nie mam czasu spisać rzeczy, które jeszcze powinnam ogarnąć  😁
[/quote]


Też wolałabym imprezę na dworze, ale jednak nie chcę ryzykować z pogodą. Boję się.

Zwolniła się moja upatrzona sala na 22.06.2019. O mamo!
W tym tygodniu podejmujemy decyzję  😜
Libella, jaaaaaki tort! 😜 Koniecznie chcę go zobaczyć!

yga, skoro upatrzona sala to bierzcie! 😀 To się nazywa przeznaczenie. 😁
Yga rozumiem, my też dlatego zdecydowaliśmy się na salę, ale sam ślub będzie w altance. Chociaż wiele wskazuje na to, że pogodę będziemy mieli w piątek wymarzoną  😜 Pokazuj salę jak już się zdecydujecie!!!

Doubler ja też się go nie mogę doczekać tym bardziej, że jest pyszny 😀

Ja muszę dziś usadzić gości, właśnie się za to zabrałam i to jestm trudniejsze, niż sądziłam  😲 Macie jakieś porady co się sprawdza, kto koło kogo ma siedzieć itp?  Na razie wiem tyle, że postaram się babcie posadzić dalej pod parkietu, żeby im za głośno nie było.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 września 2018 09:24
Doubler, dzisiaj miesięcznica. 😁 Wszystkiego najlepszego! 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się