Kącik WKKW

Ale super  😅 😅
Strasznie kulawy Quite Box, nie wygladalo to dobrze te pare sekund ktore pokazli...


Uszkodziła ścięgno, ale wg słów zawodniczki nie jest aż tak źle jak wydawało się na początku https://www.instagram.com/p/Bnyk0PxnVHG/?taken-by=annafreskgard

Banderas przeszedł przegląd, skoki dzisiaj o 16 naszego czasu.
Tak, widzialam ten post już 😉 Ale dzięki!
czy ktoś się orientuje czy można gdzież w TV zobaczyć dzisiejsze skoki? TVP Sport niby miało transmitować ale wczoraj a po zmianie terminu to już chyba nic nie pokaże
A na fei tv nie ma?
no jest ale trzeba wykupić dostęp
Serio? Ujezdzenie bylo bez wykupywania
Według strony TVP sport, ma być dziś od 15:50 transmisja  😉
O, jeszcze dziś rano nie było tego w planie transmisji
Yyy, a mi pokazuje wszedzie transmisje meczu...
Może odśwież transmisję, u mnie normalnie skoki lecą 😉
Czy Paweł już  jechał?
Nie, zawodnicy startują w odwrotnej do zajmowanych miejsc kolejności - Paweł jest 13, a w konkursie pozostało 70 zawodników, więc będzie jechał pod koniec.
Aktualnie jedzie miejsce 57.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2018 17:32
Jestem bez TV i internetu, siedzę w hotspocie w ikei i nie mogę się doszukać wyników... Jechał już? Jak mu poszło? Jak w ostatecznej klasyfikacj?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 września 2018 17:41
Przed chwila jechał: 39,4 (8pkt karnych na parkurze) i na razie 11 miejsce.
Dwie zrzutki 🙁
8pkt

edit: wszyscy naraz 🙂
22 miejsce finalnie 🙂

Ale wystep w mojej opinii bardzo dobry, wszystko z glowa 🙂
Box Quite finalnie uśpiona dziś w nocy.
Jurta M, zawał serca na krosie 🙁
http://www.bhss.baborowko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=228:z-przykroscia-informujemy-o-smiertelnym-upadku-konia-na-baborowko-horse-sale-show&catid=66&Itemid=256
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2018 20:44
O mój Boże 🙁
Są gdzieś wyniki aukcji z Baborówka?
natip, a co to znaczy odkupiony przez właściciela?
Przecieć właściciele sprzedają te konie po przez aukcję to jak je potem odkupują?
Nie ogarniam.
Perlica, to znaczy , że właściciel podbijał cenę, bo go nie satysfakcjonowała i nie chciał sprzedać poniżej jakiegoś pułapu
_Gaga, to nie powinno być napisane, że nie została osiągnieta cena minimalna?
Bo tak zazwyczaj jest napisane na aukcjach.
Perlica, pojęcia nie mam, nie znam się na tym kompletnie
_Gaga, ja też nie, dlatego mnie to zaciekawiło  😎
Ceny startowe były na poziomie 25-30 tyś. Od takich kwot zaczynały się licytacje. Nie było cen minimalnych jako takich.

Aukcja była petarda normalnie. Atmosfera rewelacyjna. Konie wcześniej świetnie i uczciwie pokazane.
Polecam wszystkim sobie za rok na taki event przyjechać.
kotbury, A wiesz co oznacza dokładnie odkupiony przez właściciela?
Właściciele podawali przy zgłoszeniu koni na aukcje ceny minimalne, więc chyba jakieś jednak były :P Wydaje mi się, że miało to znaczyć nieosiągnięcie kwoty minimalnej właśnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się