sklepy internetowe

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
18 czerwca 2009 13:48
- dla Gnl czekałam ok miesiąca na przesyłkę (zapłaconą z góry) mimo iż termin realizacji był dużo o krótszy (licząc dni robocze). Zero informacji ze strony sklepu, w kwestii zmienionego  terminu realizacji. Dopiero odpowiedzieli na mój kontakt informując, że czekają jeszcze na jedną rzecz z zamówienia. Zaproponowali mi artykuły zastępcze, w następnym mailu spytałam o dostępność jeszcze innego zastępczego artykułu ( nastawiając się już na jego zakup i dopłatę). Nim dostałam odpowiedz doszła przesyłka zgodna z pierwotnym zamówieniem (akcja meilowa z zastępczym towarem- zagrywka?). Paczka zapakowana w ...czarną folię, oklejona taśmą. Już na allegro większość osób lepiej pakuje.  Przy otwieraniu prawie uszkodziłam towar.
Towar doszedł, ale duży niesmak pozostał.

Co do obiecanego gratisa którego się nigdy nie doczkałam:
- dla x-horse. Na towar czekałam, bardzo długo po spodziewanym terminie realizacji (kasa zapłaciłam od razu). Zero info. W końcu moja interwencja. Przeprosiny i obiecany gratis. Gratisa nigdy nie doczekałam się, a na zamawiany towar jeszcze sporo czekałam, wątpiąc  w ogóle w jego dojście.

Mały  minus niestety dla sklepu Karina. Za którymś razem gdy spytałam, czy towar już doszedł w odpowiedzi dostałam zmianę statusu na wysłane. Więc nastepnego dnia czekam na kuriera. A tu nic. dzień na czekaniu. W końcu dostaje meila - typu dzisiaj doszedł towar, pojutrze go wyślemy.  🤔 Oki. Planuję więc odopowiednio swój kalendarz, a przesyłka dochodzi i tak innego dnia.  Mało tego kurier dzwoni, że ma przesyłkę, ale ma źle wskazany adres ! Brak w adresie miejscowości w której mieszkam- przesyłka poszła na adres poczty (oddalonej kilkadziesiąt kilometrów od tej miejscowości). Aż się upewniałam, że  podałam na stronie prawidłowy adres. 
Najeździłam się za kurierem, tracąc dodatkowo pieniądze i czas - a na czasie mi zaeżało. Przemiłe gratiski fajowe, choć nie do końca osłodziły goryczkę uganiania się przez kilka dni za paczką. Wypadałoby by cenić czas klienta. Wolałabym od początku znać dokładny termin przesyłki- niektórzy cenią i planują swój czas.

Amigo kolejny +
Możecie mi podać jakieś strony internetowe sklepów w Warszawie? Szukam chevinala i nigdzie nie mogę dostać - a potrzebny mi na już, więc nie mogę czekać na wysyłkę z Krakowa... W pasikoniku jest, ale za 59 zł -więc come on!
http://www.sklep.animavet.pl/produkty.php?cat=&id=58 (z siedzibą w Warszawie).

Dzionka, nie chce bronić Pasi-Konika, ale z bardzo pewnego źródła wiem, że Chevinal poszedł mocno, mocno w górę cenowo po ostatniej dostawie - tak tak, tej długo oczekiwanej - do przedstawiciela na Polskę. Więc cena 58-59zł za 1l to absolutnie normalna cena.

Sama ostatnio za 5l płaciłam 185zł, czyli 20zł więcej niż przy poprzednim kanistrze...
Dzięki Sierra. Właśnie w pasi-koniku mi powiedzieli, że poszło w górę, bo była jakaś zmiana partii i w ogóle. Ech, trudno chyba tam podjadę i się "szarpnę", bo taniej nigdzie nie widzę (poza Krakowem, gdzie kosztuje 52 zł)., a mój koń jest uzależniony od tych witamin  😉
Wiecie moze czy dostane gdzies jeszcze owije Anky sunshine?? szukam i szukam i nigdzie nie widze... Moze byc cos podobnego kolorystycznie, niekoniecznie Anky.

Ja mam owijki z Grene kupione na allegro za 20zł.Do padu Anky sunshine pasują idealnie.
Tylko ze ja nie do sunshine potrzebuje (mam pad euroridinga, w konskiej rewii powinny byc fotki)... Ale ten sunshine to jest pomaranczowy czy taki cieply zolty?? Bo co zdjecie wyglada inaczej  🤔wirek:

edit.
czyli na sunshine cos czuej ze nie mam co liczyc... ale i tak dzieki


oo myslalam ze to t odcien raczej
A no to nie wiem.Pytałaś czy dostaniesz gdzieś jeszcze owieje do padu Anky sunshine to pokazałam jakie ja mam😉Myślę,że to zdjęcie dość dobrze oddaje kolor.
Słuchajcie, czy ktoś z Was zamawiał coś ze sklepu jeździeckiego Brego? http://sklep.bergo.pl  jak wrażenia? Warto?
W Gdyni stacjonuje z tego co tam jest napisane.
kujka   new better life mode: on
20 czerwca 2009 23:20
ktos zamawial cokolwiek ze sklepu [b]Podkowa[b]? jak wrazenia?
Sankrita ja zamawiałam dosyć dawno temu i wszystko poszło super - szybko, dobry kontakt i dostałam ochraniacze chyba 20zł taniej niż były w innych sklepach internetowych  🙂
kujka długo się czeka na zamówienia ze sklepu Podkowa. Jakaś dziwna polityka, bo czekają aż uzbiera im się kilka zamówień i dopiero wysyłają. Towar porzychodzi ok,ale zamawiałam tylko witaminy szt 1 (2 razy,ale oddzielne zamówinia,a co najgorsze jestem chyba zmuszona zrobić kolejne) więc ciężko coś pokręcić.
Ja zamawiałam w Bergo - wrażenia pozytywne, dobry kontakt, sklep dbający o klienta.
kpik   kpik bo kpi?
21 czerwca 2009 17:46
wyszukiwarka wypluła tylko jedną opinie o sklepie Equiversum - ktoś może coś jeszcze tam kupował? jak kontakt, czas dostawy?
Ada   harder. better. faster. stronger.
21 czerwca 2009 17:49
kpik Możliwe że to było moja opinia ale tak czy inaczej POLECAM !
Kontakt super, mailowy stały, telefoniczny bardzo miły.
Dostawa szybciutka.
kpik Ja tez mam dobra opinie o tym sklepie. Wymienili mi nawet ogłowie mimo że to ja pomyliłam kolor przy zamówieniu.
kpik, ja kupowałam, przez allegro bo przez allegro, ale ta sama "firma" i kobieta 🙂 wrażenia na plus! Miły kontakt, wszystko załatwiane od razu, jak coś - można było zadzwonić. Mimo pomyłki popełnionej przez sklep, wszystko dało się bez problemu wymienić, wysłali mi to co zamówiłam, wszystko było jak to się na allegro mówi, zgodne z opisem więc ode mnie bardzo duży plus dla tego sklepu. 🙂

Dzionka,, królik, dzięki :kwiatek: No to chyba spróbuję. 🙂
Aaaa ktoś jeszcze zamawiał coś ze sklepu Konik? konkretnie o ten sklep chodzi: www.konik.com.pl
Znalazłam tu jakąś jedną opinię, ale to trochę mało:P
kpik   kpik bo kpi?
21 czerwca 2009 19:28
dzięki dziewczyny, to bez obaw zamawiam 🙂

Sankarita, z tego sklepu kupowałam derkę jacksona: bezproblemowo i szybko
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
21 czerwca 2009 21:36
Sankarita, ja również mam pozytywne wrazenia, robiłam tam takie większe zakupy, nic nie pomylili i paczka przyszła w miare szybko
Dzięki, no to testujemy :kwiatek:
wielgasny plus dla amigo🙂 wszystko na czas, do tego taniej niz gdzie indziej🙂
A ja znalazłam nooowy skleeeep! Narazie srednio z asortymentem ,ale mozliwe ,ze sie rozkreci 😀
http://www.pimpussadelko.pl/Eskadron_Nici_Fruities_Banana_750g-6757.html

Łooosz Kurde! wydaje mi sie ,ze nie beda mieli klientow ,skoro cukierki eskadrona sa za 500 zł 🤔 😂
Witam, czy ktos kupowal w sklepie capriola.pl?🙂 jak z czasem dostawy i z wasza ocena?🙂
faith, ja kupowałam 😉 Ogólnie na plus :P Szybko, sprawnie, bez problemów:P
Super, bo wychodzi mi nieco taniej niz z amigo, ale z amigo bylam ostatnio bardzo zadowolona wzgledem dostawy🙂
czy mail z oksera z danymi do przelewu przychodzi od razu? 🙄
tak, a jak nie to sprawdz spam a jak nie ma to na ich stronie sa dane gdzies wpisane.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 czerwca 2009 15:02
sklep czapraki.pl aktualnie stanowczo na nie... 🤔ponad dwa tygodnie temau zamówiłam pokrowiec na siodło i uwiąz ,rzecz nadal nie ma,kontaktu ze sklepem tez brak w ogóle nie odpowiadaja na wiadomosci 🙄 tak juz jest drugi raz-.-
asds   Life goes on...
23 czerwca 2009 15:11
+ dla animalia.pl  jak zwykle bezproblemowo
również daję + dla animalii, ciągły wgląd do zamówienia, dobry kontakt
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się