Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Czy mogę prosić o jakieś aktualne informacje o stajni Rzgów? Z puntku widzenia pensjonariusza?  :kwiatek: Ew jakieś godne polecenia stajnie w blisiej okolicy z dobrym i  rozsądnym instruktorem i warunkami dla RAOwca? Boks angielski koniecznie...


Kilka znajomych tam "stoi" i naprawdę sobie chwalą 🙂
Na miejscu jest świetny trener, warunki w boksach super i na atmosferę też nie narzekają.
Ogólnie byłam, widziałam i polecam 😀
Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na pw na kilka pytań dot Arabiki?
To ja zapytam o sprawy ujeżdżeniowo- czy ktoś może mi polecić trenera ujeżdżenia (najlepiej gdyby to była osoba która prócz treningu z ziemi może też co jakiś czas wsiąść na konia), który dojeżdża na treningi do pary kon-jezdziec?
Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
Jest ktoś trzymające konia w stajni Leszczyna? Mam kilka pytań.
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś o stajni w Lutomiersku? Niedaleko Dino jest stajnia. Ktoś coś wie?

z tego co sie orientuje typowa rekreacja 🙂
Ok, to może chociaż zapytam o stajnie:P Czy ktoś może polecić stajnie z hala (Łódź o okolice) do 1000zl? Wiem, że takich u nas mało, ale może akurat ktoś coś słyszał dobrego🙂
[quote author=agulaj79 link=topic=1096.msg2808918#msg2808918 date=1536829790]
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś o stajni w Lutomiersku? Niedaleko Dino jest stajnia. Ktoś coś wie?

z tego co sie orientuje typowa rekreacja 🙂
[/quote]

Czyli dla dziecka ok
Siga Walewice aktualnie 750 i Salio z tego co słyszałam 1300 ale tu infrastrukturę masz super.
Super, dziękuję 🙂
OJ Skaratki 700 zl
R&S Stables mają halę i sam pensjonat mieści się w tych 1000zł. Skaratek nie polecam.
Pabianice i łódź górna, z przyczyn czasowych jestem zmuszona oddać w współdzierżawe moją kobyłkę. Idealna dla osoby wdrażającej się do ujeżdżenie. Trener aktualnego vice mistrza Polski ujeżdżenia na miejscu 😉
Stoi ktoś w Kajtusiu? Jakieś plusy, minusy?
Naciau a gdzie teraz stoisz?
[quote author=AnetaW link=topic=1096.msg2809051#msg2809051 date=1536870062]
Czy mogę prosić o jakieś aktualne informacje o stajni Rzgów? Z puntku widzenia pensjonariusza?  :kwiatek: Ew jakieś godne polecenia stajnie w blisiej okolicy z dobrym i  rozsądnym instruktorem i warunkami dla RAOwca? Boks angielski koniecznie...


Kilka znajomych tam "stoi" i naprawdę sobie chwalą 🙂
Na miejscu jest świetny trener, warunki w boksach super i na atmosferę też nie narzekają.
Ogólnie byłam, widziałam i polecam 😀
[/quote]

Dziękuję  :kwiatek:
Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa pracy przy koniach w Łodzi i okolicach. Słyszeliście może czy ktoś nie szuka instruktora? Nawet na jakieś pojedyncze jazdy czy coś innego związanego z końmi?
stajnia Marciny, szuka istruktra
I polecam tą stajnię całym serduchem  :kwiatek:
Siga, Eliza Skowerska.

[quote author=Milla link=topic=1096.msg2803253#msg2803253 date=1534496539]
Sprawdzałam już te stajnie, faktycznie raj dla konia!
ale niestety cena zdecydowanie przewyższa średnią za pensjonaty w łódzkim 🙁


A ile teraz biorą, jeśli mogę zapytać?
[/quote]

1200 bez wyzywienia

Edytuj posty!
Siga, Eliza Skowerska.

[quote author=Sivrite link=topic=1096.msg2803260#msg2803260 date=1534497818]
[quote author=Milla link=topic=1096.msg2803253#msg2803253 date=1534496539]
Sprawdzałam już te stajnie, faktycznie raj dla konia!
ale niestety cena zdecydowanie przewyższa średnią za pensjonaty w łódzkim 🙁


A ile teraz biorą, jeśli mogę zapytać?
[/quote]

1200 bez wyzywienia

Edytuj posty!
[/quote]

Jak bez wyżywienia? Że bez owsa tylko, czy też siano oddzielnie?
Sivrite, w ogóle bez. 1200 za samo utrzymanie opiekę, możliwość korzystania z terenu itd. Chwalą się tym że co kwartał robią koniom badania na wszelkie niedobory żywieniowe. z jedzeniem 1400zł
W Ośrodku Campoverde 24.11.2018 r. odbędą się HZR-A i Czworoboki Treningowe

#LeGrandGalop #Campoverde

https://www.facebook.com/events/601694910228702/?ti=icl
To ja zapytam o sprawy ujeżdżeniowo- czy ktoś może mi polecić trenera ujeżdżenia (najlepiej gdyby to była osoba która prócz treningu z ziemi może też co jakiś czas wsiąść na konia), który dojeżdża na treningi do pary kon-jezdziec?
Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂


Ada Bryszewska 🙂
Fajna impreza się szykuje. 😀 Może by tak Łódź się zintegrowała? Międzystajennie. 😉

https://www.facebook.com/events/513272665843350/
Ktoś coś wie o Bronisinie Dworskim ?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 grudnia 2018 08:45
Czy ktoś zna stajnie w Śliwnikach obok Nowych Skalmierzyc?
Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa pracy przy koniach w Łodzi i okolicach. Słyszeliście może czy ktoś nie szuka instruktora? Nawet na jakieś pojedyncze jazdy czy coś innego związanego z końmi?

Na chwilę obecną Stajnia Borowa poszukuje pracownika na etat.
Hej, szukam stajni/(osoby prywatnej), w której odbywają się indywidualne treningi/jazdy - najlepiej w Łodzi. Coś ponad rekreację - byłam w Łódzkim Klubie Jeździeckim ale... szkoda gadać. 🙁
Co sądzicie o treningach w Stajni Neguero?  😀
Bardzo polecam. Treningi indywidualne. Bardzo duży nacisk na podstawy ujezdzeniowe.  Jak masz pytania to śmiało PW, jeździłam tam kilka lat z trenerką.
Autodestrukcja, z kim miałaś zajęcia w ŁKJ? Może być PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się