wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2018 10:54
Ja planuje, ale to dopiero za 2 tygodnie. Zaczęłam oglądać "Botoks" oraz 6 sezon "Orange is the new black" 😉
Jestem po 8 odcinku The Affair i brak mi słów. SPOJLERY! Do połowy odcinka śmiałam się do łez z sytuacji w jakiej znaleźli się Noah i Cole,trzeba to zobaczyć. Ja ten serial uwielbiam, jego klimat, bohaterów, to jak wydarzenia są filtrowane przez osoby, zresztą jak ktoś ogląda i lubi to mnie zrozumie 😉 Ii uśmiałam się z tych kilku scen z Colem i Noah... A potem, niby nieuniknione, ale miałam nadzieję na inne rozwiązanie, no smutno 🙄
Moon   #kulistyzajebisty
07 sierpnia 2018 06:34
Jak ktoś lubi przewidywać serialowe scenariusze, to polecam The Black List - Zaczęliśmy z P. w ramach wieczornych odmóżdżonek, jesteśmy w trzecim sezonie i... póki co wszystkie "O, a teraz ten zabije tą, a ta tu zginie, ten jest kretem..." wygrywamy  👀 😎  (Albo już za dużo widzieliśmy seriali tego typu...  🤣 )
Mimo wszystko serial jest... sympatyczny taki 😉

Btw. Kiedy wychodzi nowy sezon House od Cards? Widziałam, że profil na instagramie się uaktywnił, to jakoś niedługo?
Btw. Kiedy wychodzi nowy sezon House od Cards? Widziałam, że profil na instagramie się uaktywnił, to jakoś niedługo?

2 listopada
Zakładnicy (Hostages) - im dalej tym lepiej  🙂   Bardzo ciekawe i wciągające. I jaka nietypowa produkcja - izraelski.  Są dwa sezony, na razie obejrzałam pierwszy.


Na pewno ma dwa? Sprawdzałam i wydaje mi się, że jest jeden, który ma 15 odcinków.

Swoją drogą jakie zakończone seriale polecacie najbardziej? Strasznie nie lubię czekać na nowe odcinki i sezony - w ogóle zapominam co się wcześniej działo  😵
Naboo Jak jesteś bardzo ciekawa mogę napisać wieczorem. Tak jak pierwszy sezon mimo pewnych nieścisłości wciągnęłam cały bez mrugnięcia okiem tak drugi już czekałam końca.


Przepraszam, nie zauważyłam :kwiatek:
Przeczytałam streszczenie, które mi Ascaia podesłała 🙂

Zabraliśmy za polecany przez wiele osób Broen. Fajny!
Szwedzko- Duńska mieszanka jest świetna. Mam tak samo w pracy- każdy gada w swoim języku  🤣
Jestem po 8 odcinku The Affair i brak mi słów. SPOJLERY! Do połowy odcinka śmiałam się do łez z sytuacji w jakiej znaleźli się Noah i Cole,trzeba to zobaczyć. Ja ten serial uwielbiam, jego klimat, bohaterów, to jak wydarzenia są filtrowane przez osoby, zresztą jak ktoś ogląda i lubi to mnie zrozumie 😉 Ii uśmiałam się z tych kilku scen z Colem i Noah... A potem, niby nieuniknione, ale miałam nadzieję na inne rozwiązanie, no smutno 🙄


Potwierdzam, uwielbiam!  😍 😍
Chociaż po pierwszych paru odcinkach nie byłam przekonana do tego klimatu... ale jest super.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 września 2018 19:47
Atypowy - serial o autystycznym 18latku, który zaczyna szukać dziewczyny. Generalnie bardzo "jezioro marzeń" - nieszczególnie polecam. Obejrzałam cały sezon i nie wiem z czym oni chcą startować do kolejnego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2018 17:06
Skończyłam właśnie oglądać 8 odcinkowy mini serial Ostre przedmioty. Serial został nakręcony na podstawie powieści Gillian Flynn o tym samym tytule. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku, w którym zostają zabite dwie dziewczynki. Główna bohaterka, która jest dziennikarką wraca do rodzinnego domu żeby napisać artykuł o popełnionych zbrodniach. Pobyt w domu jest o tyle trudny, że młodsza siostra głównej bohaterki po długiej i niewyjaśnionej chorobie zmarła kiedy były dziećmi. Trauma przeżyta w dzieciństwie powoduje, że Camille chleje i się tnie. Po przybyciu na miejsce dziennikarka poznaje swoją dorastającą przyrodnią siostrę, która też jest podejrzanie chorowita.


Historia bardzo fajna, ale trochę serial rozciągnięty, można by było to nakręcić mega mocno i mega dobrze w 4 odcinkach.
Obejrzałam drugi sezon Ozark. Pierwszy zły nie był, ale nie na tyle wciągający, żebym wyczekiwała drugiego. Tymczasem zaskoczenie - drugi okazał się duuużo lepszy, wciągnął mnie tak, że nie moglam się odkleić. Dużo zwrotów akcji.   

Jara, gdzie te Ostre Przedmioty? Streszczenie mnie zachęciło. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 września 2018 13:21
trusia, alltube 😉
to odpada 🙁  Ja tylko netflix.
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2018 13:51
JARA, ja szczerze się znudziłam gdzieś w 4 odcinku... ciekawy pomysł ale jak dla mnie ekstremalnie przeciągnięty... może kiedyś skończę :P
Tym czasem zrobiłam sobie listę seriali na jesień i już przebieram nóżkami 😀
Wariat, Ślepnąc od Świateł, Camping, My Briliant Friend, Escape at Dannemora i (drugi sezon ale pierwszego nie widziałam) Kroniki Times Square 😀
Ja męczę czwarty sezon Poldarka, ale już mnie nudzi... Co odcinek zamieszki ludności/kopalniana drama/Ross łamiący prawo, co uchodzi mu płazem. Jestem po 4. odcinku i póki co nie ciągnie mnie do kolejnych.
Wciągnęłam się w The 100, zaczęliśmy z P. już trzeci sezon. Początek mocno średni, ale się rozkręca. Bardzo fajny na wieczorny chillout.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 września 2018 08:45
Obejrzałam cały sezon duńskiego The Rain (dostępny na Netflixie). Wciągnął mnie, osiem odcinków pochłonięte prawie bez żadnej przerwy. Podobał mi się, pomimo paru idiotycznych decyzji bohaterów i strasznie miałkiego zakończenia. A potem poczytałam opinie o nim i są strasznie podzielone, z przewagą tych złych. Faktycznie jest parę drobnych niedociągnięć, luk w scenariuszu, ale tak poza tym to serial nie jest wcale taki zły. Sam pomysł jest świetny i ma ogromny potencjał.
A streścisz ten pomysł?    :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 września 2018 21:31
Trochę post-apo, spadający deszcz zabija ludzi 🙂 głównymi bohaterami są nastolatkowie, których rodzice zamknęli w bunkrze zanim zaczęło padać. Po 6 latach wychodzą z bunkra i tu się zaczyna akcja serialu. Aczkolwiek bardzo przewidywalny momentami.
Ogląda ktoś Rojst? Jakieś opinie? Nie wiem czy warto oglądać?
Isilya   Free Your Mind
14 września 2018 23:56
Rojst wg mnie jest świetny. W klimacie PRL, dobrze nakręcony, powolna ale ciekawa akcja, fajna muzyka. Warto.
Rojst jest fajny!  🙂 jeszcze ten nowy TVNowski serial z Agata Kulesza- Pułapka bardzo mnie zaciekawil 😉
Moon   #kulistyzajebisty
16 września 2018 09:20
Też mnie "Pułapka" zaintrygowała, zapowiada się całkiem spoko - lubię takie klimaty.
Nie przepadam za to za Lichotą, no ale jakoś przeżyję, najważniejsze, że nie jest to Karolak...  😁
Na TVN niedlugo ma leiec jeszcze jakis jeden nowy serial - Pod powierzchnia, z ciekawosci tez zobacze 😉
Drugi sezon izraelskiech Zakładników (Hostages): jestem w połowie - na razie bardzo dobre. 
Oglądał ktoś serial ,,You"  z Penn'ym Badgley'em 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2018 18:41
My teraz lecmy z 3 sezonem Peaky Blinders i bardzo jestem tym serialem ukontentowana. Cillian jest bezbłędny wg mnie.
Skończyłam drugi sezon izraelskich Zakladników. Niestety, mniej więcej od połowy akcja jest tak nieprawdopodona, że aż śmieszna. Polecam pierwszy sezom, drugiego nie.
emptyline, to jest majstersztyk 😀 Kocham tam wszystkich! Mogłabym to oglądać non stop 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 września 2018 19:02
My prawie obejrzeliśmy Castle Rock ale... musimy chyba tak od 4tego odcinka obejrzeć jeszcze raz, bo totalnie nie ogarniamy co się podziało :P
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2018 19:25
xxagaxx, my też, tylko Grace się zepsuła. 😂 Ja zakochana w Tommym i Polly, Alex w Arthurze. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się