Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

gunia92, mega gratulacje!! Witamy Lilkę na pokładzie 😀

edit: niezły klocuszek wypchnełąś 😀
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
20 września 2018 13:25
gunia92 Gratulacje!  😅 i mega podziwiam za brak znieczulenia 🙇 pokaż Lile jeśli z mężem nie macie nic przeciwko  😅  i niech sie goi szybciutko! Jak sie czujecie obie?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 września 2018 13:29
Gunia, ogromne gratulacje, jesteś wielka! I kawał baby urodziłaś.

E, szczerze, naprawdę, bez znieczulenia da się przeżyć 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 września 2018 13:30
gunia92, gratulacje! Bardzo się cieszę, że wszystko ok! A nacięcia są nieprzyjemne, ale zagoją się niedługo. Witamy maleństwo! 🙂
Muszę przyznać, że obawiałam się tego Twojego porodu i to duża ulga, że już wszystko masz za sobą! Odpoczywajcie sobie.
Gunia supeeeeer! Jestem z Ciebie dumna  🙂 Odpoczywajcie!
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2018 13:58
gunia gratulacje!! Cieszę się, że udało Ci się jednak urodzić SN 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 września 2018 14:05
Super wiadomość!!  😅 gratulacje  😅
Wzruszyłam się w kolejce po lody 😀 GRATULACJE!!! 💘
Gunia gratulacje!!!  😅

Śledzę Was od jakiegoś czasu i postanowiłam nieśmiało dołączyć do wątku z fasolką w 7 tc.  😍 Wskakuję w wolną lukę po rozpakowanej Guni  :kwiatek:
Madźź, no bo ktoś musiał zająć wolne miejsce 😉 Gratulacje!
gunia92, super że się udało SN 🙂 Teraz możecie się cieszyć sobą 🙂

Madźź, gratulacje 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 września 2018 15:00
Madźź, no bo ktoś musiał zająć wolne miejsce 😉 Gratulacje!

To jest kurde niesamowite 😀
Gratulacje Madźź
Gunia Gratulujemy i witamy Mała Lilkę  💘 

Madźź Gratki 🙂

To kto następny?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 września 2018 15:21
krysiex213, chyba ten październikowy kolektyw :p Scottie, mundialowa i spółka.
gunia92, gratulacje. Wracaj do sił, malutka niech się oswaja ze światem zewnętrznym i uciekajcie do domciu.
😀 
Całą noc miałam bardzo silne skurcze - najpierw twardniał brzuch, ból szedł na dół, trzymało i odpuszczało, po 2 jeden za drugim, a potem przerwa i tak co kilka minut 🤔wirek:, myślałam co by nie budzić partnera i jechać na IP, ale udało mi się je przespać i od rana - tfu, tfu - spokój do teraz, może się uda jeszcze pociągnąć!

mundialowa, no ja nie wiem co się tym dzieciom tak spieszy ;/
Lotnaa, kenna, bobek, 35 tc niby nie jest zły, ale to zawsze jeszcze wcześniak no i chciałoby się, by miał lepszy - w swoim czasie! - start 🙁 A wszystkie brzuchatki na fejsbukowych grupach tylko wkurzają tym, że już by chciały urodzić i koniecznie najpóźniej w 38tc, bo ciężko, a ja kurde mogłabym jeszcze chodzić z brzuchem i co 👿

gunia92, gratulacje wielkie!!!!! 😅 👍

Madźź, witamy 😉
gunia92, super, gratuluję! Zdecydowanie poprawilas mi dzień 🙂 Niezła waga 🤔, jak na poród naturalny, a Ty i tak dałaś radę, jesteś supewoman!

Maea, a może zdecydowała byś się położyć na trochę w szpitalu, magnez albo coś mocniejszego dożylnie przez całą dobę i dotrzymała byś jeszcze ze 2 tygodnie?
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2018 16:37
krysiex213, teoretycznie ja, ale patrząc na to, co piszą Maea i Mundialowa, to chyba któraś z nich 🙂 U mnie wszystko pozamykane na amen, żadnych skurczy, nic się nie dzieje. Kindze się nie spieszy.
I w sumie dobrze, bo super się czuję w tej ciąży i jak na początku gadałam, że chciałabym rodzić na początku października, tak teraz twierdzę, że spokojnie mogę przenosić. Tak jeszcze z rok 🤣
gunia92, ogromne gratulacje! Dzielna babka jesteś! 🏇

Scottie, wiesz, u mnie "się dzieje", ale wcale się nie zdziwię, jeśli synu zrobi mnie w bambuko i teraz wymęczy tymi skurczami itp., a koniec końców wyjdzie w albo i po terminie. 😁
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
20 września 2018 18:01
gunia92, Madźź - gratulacje!
Jak mi miło dziewczyny naprawdę ,dzięki  :kwiatek:
Nie wiem skąd wzięłam siły ,może to dzięki lekarzowi który smsowal do mnie całą noc i wspierał słowem i telefonami na trakt (on nie miał dyżuru) .Maz też był nie ocenionym wsparcie i to o dziwo on ma traumę i nie chce więcej porodów  😉 Nie śpię od wczoraj od 6 rano i emocje nie dają zasnąć. Boziu jakie to piękne uczucie zostać matką  💘
Gunia92 gratulacje i witamy Lileczkę. Kobiety są jednak niesamowite- znoszą te wszystkie bóle i trudności i za chwile mówią ze one mogą jeszcze raz 😉

Madźź witamy!


Inka powoli nabiera masy, z jedzeniem tez coraz lepiej idzie. Brzuszek wieczorami dokucza a tak poza tym to raczej pogodne dzieciątko
Pozdrawiamy re-voltowe ciotki
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
21 września 2018 05:27
gunia92 mój mąż długo przeżywał poród i nawet żałowałam, że tam był. My babki rodząc mamy inna perspektywę i jesteśmy trochę w innym wymiarze (przynajmniej ją tak to czułam) a facet to jednak patrzy na to trzeźwym okiem, chciałby pomoc,  wziąć na siebie ból a nie może nic poza wsparciem dobrym słowem.
Mamy starszych niemowlaków i przedszkolaków, do jakiego wieku, przy jakich umiejętnościach i w jakim celu wasze dzieci korzystały z leżaczków? Zastanawiamy się z kumpelą, która urodziła w czerwcu czy oblecimy jednym obie nasze pociechy czy trzeba zakupić drugi.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 września 2018 13:14
U nas do 9 mięsiecy, potem już siedziała i nie chciała półleżąco
u nas póki nie raczkowała 8 miesięcy?  ale  leżaczek bez szału był,  chwilka i  skwierczenie. Za to teraz  przy Hani bardziej się przydaje  😉

[b]Gunia[/b super! Gratulacje !  😀
bobeku nas leżaczek był długo grany, bo wagowo Młody nawet i dziś mógłby z niego korzystać (chyba tam wysoko w kg jest), a mieliśmy z funkcją składania do prawie krzesełka i Misiek go lubił, ale to już później było bardziej, że on chce go mieć, a ja nie czułam potrzeby odbierania go, więc wiesz....wszystko można moderować. Moja koleżanka np właśnie odebrała smoczek swojej 5 ! letniej córce

Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 września 2018 10:30
Madźź, gratulacje!

A co do leżaczka, to fizjoterapeuci są zgodni, że im mniej tym lepiej. Ja już nie pamiętam, jak to było u nas, ale używałam go jeszcze do karmienia przy rozszerzaniu diety, bo Hania bardzo późno nauczyła się siadać.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 września 2018 11:22
Lotnaa, chyba, że rozkłada się na płasko. My taki mieliśmy i służył do drzemke kilka miesięcy.
miałam leżaczek bujaczek i szybko go sprzedalam bo byla kicha, za to dostałam że Szwecji płaski i był genialny. Czeka na drugą dzidzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się