co na prezent?

Martita   Martita & Orestes Company
21 września 2018 08:48
martva A może jakiś wyjazd do spa/w góry? Jeśli lubi to biżuteria?
ikarina Wielofunkcyjny scyzoryk?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 września 2018 09:23
Martita - właśnie o tym myślę, problem jest tutaj jednak z moim.. tatą. Delikatnie mówiąc oooooogromny domator z niego, nie lubi jeździć w nowe miejsca itd. Myślałam żeby kupić im nawet jakieś wakacje w Grecji czy czymś takim, ale on... nie wsiądzie do samolotu, a autokar to nie na ich kręgosłupy.  😵
Martita   Martita & Orestes Company
21 września 2018 11:24
martva A jakaś rozrywka w mieście rodziców? Są rożne możliwości jak"wyjątkowy prezent" typu czekoladowy wieczór, strzelnica, wieczór sushi etc 🙂
olga96, on to wszystko już ma 🙁

Martita, hmm, scyzoryk na lotnisku, a potem w Anglii to zły pomysł 🙁
Dziewczyny, co na prezent "dodatkowy", jakiś w fajnym, śmiesznym wydaniu dla koniary na ślub? 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 września 2018 06:52
zrób bukiet ze skarpet jeździeckich  😉
Super!! 😀 tylko jak to zrobić?... jestem totalnym antytalenciem jeśli o raki rzeczy chodzi 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 września 2018 06:43
whitemoon071
trzeba je zwinąć w rulonik, a potem złożyć na kształt bukietu  😉 😁
[url=https://www.google.pl/search?hl=pl&tbm=isch&source=hp&biw=1920&bih=889&ei=0sepW7XEK4O8swHnpB4&q=bukiet+ze+skarpetek&oq=bukiet+ze+skarpet&gs_l=img.1.0.0l5j0i30k1j0i5i30k1j0i24k1.1386.5516.0.11001.19.16.0.3.3.0.337.1599.7j5j0j1.13.0....0...1ac.1.64.img..3.16.1580.0..35i39k1.0.-rFyvdsuQEc#imgrc=AI_2VzqQHN7RlM:&spf=1537853406502]bukiet ze skarpet[/url]
Help 🙇 Zostałam zaproszona na 90-te urodziny ciotki, wyprawiane w restauracji. Ciotka daleka, mamy kontakt raz w roku. Co na prezent oprócz kwiatów?  👀
Zdjęcie rodzinne w ładnej ramce?
Zbyt daleka ta rodzina, nie mamy wspólnych zdjęć.
Może jakiś ładny zestaw herbat/kaw?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2018 13:26
Udało mi się znaleźć sprzedawcę albumów na numery startowe. Okładka jest drewniana, na której można wypalić jakiś napis/hasło/obrazek. Macie może pomysł co za napis/hasło mogłabym tam umieścić? Jestem wielkim hejterem biegania i jedyne co mi przychodzi na myśl, to "biegam chociaż nikt mnie nie goni" 😁 ale to raczej nie będzie dobrze wyglądało 😉
Averis   Czarny charakter
06 grudnia 2018 14:46
A coś w stylu „Keep calm and run for your dreams” czy zbyt patetyczne?
U mojego szefa wisi "biegam,żeby zjeść więcej ciastków".
espana, a może jakiś ładny, ciepły szal?
Dekster, super tekst! 😁


Może i mnie pomożecie. Myślę od tygodnia i nic nie mogę wymyślić. Prezent dla męża, pierwsze święta jako małżeństwo... Jest informatykiem, pasjonuje się gotowaniem. Niby wspomniał o książce kucharskiej, ale jakiś taki niewyszukany ten prezent (podpowiedziałam go za to mojej mamie, bo też dla niego szuka czegoś 😉 ). Odpadają prezenty typu zdjęcie ślubne w ramce, ponieważ kupiliśmy mieszkanie i na pewno wywiesimy tam sporą kolekcję - ale to dopiero jak będziemy je wykańczać i poznamy gdzie i jakie wielkości zdjęć powiesimy. Teraz tylko by leżało i się kurzyło. Budżet 100, max 150 zł. W głowie mam totalną pustkę. 🤔
Martita   Martita & Orestes Company
06 grudnia 2018 21:27
Doubler A może jakaś opcja z podarujprezent czy coś takiego na jakieś kulinarne wyjście? Testowanie nowych smaków? Mój brat, który jest świetny w gotowaniu zawsze cieszy się z jakiegoś fajnego, dobrego noża. Ale podobno noże to zła wróżba jak ktoś w to wierzy.
Prezent dla męża, pierwsze święta jako małżeństwo... Jest informatykiem, pasjonuje się gotowaniem.

🚫 ale muszę. Doubler, czy Ty nie wyszłaś czasem za mojego męża? 😁
mundialowa, kto wie... 😁 Kupujesz mu coś na święta?
Doubler, syna mu urodziłam, musi mu wystarczyć. 😁 A tak poważnie, to na święta nie robimy sobie prezentów. Teraz na mikołajki dostał komplet książek do nauki nowego języka programowania, a następny prezent w styczniu na urodziny. 😉
mundialowa, ja się śmiałam, że na pewno by się cieszył z pozytywnego testu ciążowego (moi rodzice zdecydowanie mniej). 😁 Ale na to szans nie ma w tym miesiącu. 😁 No i jestem w kropce. 😵
Cóż, jeśli ktoś jeszcze myśli, to ja chyba podniosę budżet 😵 i zakupię bilety na Polską Noc Kabaretową. Kupiliśmy dwa rodzicom pod choinkę, są jeszcze obok nich wolne miejsca więc chyba postawię na to, bo nadal nie wymyśliłam nic (innego) konstruktywnego. 😵 Może komuś tym pomogę. 😉
espana, a może jakiś ładny, ciepły szal?


W to właśnie celowałam. Kupiłam szal kaszmirowo-wełniany, dokładnie ten: szal
Za zapisanie do newslettera otrzymałam dodatkowo 15%, więc wysyłka wyszła w cenie szala. Przyszedł pięknie zapakowany, od razu na prezent, z gratisem w postaci bransoletki, wygląda luksusowo i jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent to polecam. Obsługa na najwyższym poziomie, przesyłka przyszła na następny dzień po zamówieniu.
Pomóżcie proszę z prezentem urodzinowym dla mamy... Niestety jestem unieruchomiona więc w grę wchodzi jedynie zamówienie internetowe. Nie mam zupełnie pomysłu. W sklepie zawsze coś wynajdę.
Nic konkretnego nie potrzebuje. Szal, który wstawiła espana jest super ale mama niestety ma mega uczulenie na wełnę...  😵 Nie chcę kupować jakiegoś szitu a nawet nie wiem, w którym kierunku pójść..
Martita   Martita & Orestes Company
29 stycznia 2019 21:28
Sonkowa Książka? Biżuteria? Gadżet do domu?
Gadżet do domu odpada, nie kupujemy sobie takich rzeczy na prezenty. Biżuterii nie lubię kupować przez internet. Poza tym mama dostaje ją na każdą okazje i rzadko nosi. A książka to za mało... mogę ją ewentualnie dorzucić do prezentu
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 stycznia 2019 05:37
voucher do spa?
Bilety do teatru, na koncert?
SPA odpada, moja mama ma dostęp na co dzień.
Teatr w sumie też. Mieszkamy na zadupiu. Do miasta z sensownym teatrem/operą ma 120km więc nie będzie jej się chciało jechać.

To jest mega trudna osoba jeśli chodzi o kupowanie prezentów.  🤣 Zawsze pochodzę po sklepach i prędzej czy później coś kupię ale niestety każde wyjście z domu jest dla mnie mega przeprawą więc tym bardziej nie mam siły na bieganie po galerii.  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się