produkty ANKY

Ten Cooper to naprawdę im wyszedł 😀 Pięknie wygląda 🙂


Udany, rzeczywiście. Od maja nie mogłam się zebrać, żeby zacząć używać, bo... konie ciągle za brudne  🙄 Widocznie musiał poczekać na jesień:


Zgrzeszyłam  😀iabeł:
Czekam na kuriera i dwie kolejne Anki.


Jaaaakie??? z niecierpliwością czekam na fotki "live".
Night blue i pheasant  😀iabeł:
Stwierdziłam, że pozbędę się Eskadrona deepblue i wezmę inny granat w to miejsce.
Mam nightblue - piękny. A bażanta obfoć koniecznie, bo mi chodzi i chodzi po głowie... Albo może nie, bo ileż można mieć czapraków?
Ja swoich nie liczę i dopóki nie wejdę nad stajnię mam czyste sumienie  😀iabeł:
Mi się tam w stajni nie mieszczą... w zasadzie przechowywanie staje się problemem i powoli nie mam na to pomysłu 🤣
Jak jeszcze stałam w pensjonacie w moich rodzinnych stronach to właściciel stajni umieścił mi szafkę nad siodlarnią (pośród siana  :lol🙂, bo w środku zajmowały za dużo miejsca.
Teraz mam trochę łatwiej, bo sama dysponuję miejscem. Jak zacznę mieć więcej swoich czapraków niż stajnia dla kilkunastu koni to zacznę się martwić  🤔wirek:
Mam ten sam dylemat, nie mam już gdzie tego trzymać. Chce kupić dużego boksa plastikowego i trzymać go na pace  😉
Waterdroop na grubasie

Anko-znawczynie, przyszłam z prośbą o poradę. Czy stare pady Stone Grey i  Kobalt (może ktoś jeszcze je pamięta) są łatwo sprzedawalne, czy raczej będę się bujać. Pytam, bo wpadły mi w oko pady o przepięknych kolorach, z czego trzy mnie dosłownie powaliły na kolana, do tego stopnia, że nie potrafię się zdecydować, który z trzech i prześladuje mnie pomysł, że może wszystkie trzy. Ponieważ nie potrzebują tylu padów, pomyślałam o sprzedaży tych Anek, ale nie wiem, w jakiej kolejności przystąpić do działania: najpierw sprzedać, czy najpierw kupić.  Oto jest pytanie.  🤣 
Chwilowo, to sprzedawanie wszystkich szmat świata to bujanie się IMO. Nie widać, żeby szczególnie coś schodziło z ogłoszeń.
Chwilowo, to sprzedawanie wszystkich szmat świata to bujanie się IMO. Nie widać, żeby szczególnie coś schodziło z ogłoszeń.


Też to zauważyłam. Odkąd wszystkie firmy zaczęły wychodzić z regularnymi, coraz większymi (Anky ten już nie ma tylko tych 8, dodatkowo wychodzą limitowane we wzorki i duperelki) i coraz częstszymi kolekcjami limitowanymi, to czapraki zaczęły iść z ogłoszeń jak krew z nosa. Czas zacząć dokładniej myśleć nad swoimi zakupami. 😀
Ale też dziś żadna łaska kupić pad np York za stówkę i nie prosić się o 2 letni czaprak od kogoś- myślę że to dużo zmieniło, bo jeszcze niedawno na rynku nie było w zasadzie nic ładnego.
Dzięki za opinie. Wobec tego najpierw kupuję  🏇    a potem będę  🤬
Potrzebuję pomocy  🤔
Czy jest jakaś różnica między BLACK z wiosennej kolekcji  a Black BIRD z jesiennej kolekcji ? Oba opisane są jako czarne ze złotym brokatem  🤔 🤔

Przyszedł dziś do mnie (chyba ostatni w internetach) black z promocji ale obiecałam go już kolezance i teraz jest problem.... bo to była miłość od pierwszego wejrzenia  😡


Edit Już znlazłam, był błąd w opisie - blac bird ma srebrny brokat  🙁
Wyprałam mojego Titanium w pralce i mam po brokacie. 😵
Wszystko zeszło... Czy to moja wina, czy cos z tym padem bylo nie tak?
Widokowa, piorę normalnie wszystkie moje pady brokatowe w pralce - jasne nawet z wybielaczem - i nigdy nic mi nie zeszło.
Wyprałam mojego Titanium w pralce i mam po brokacie. 😵
Wszystko zeszło... Czy to moja wina, czy cos z tym padem bylo nie tak?


U mnie lightgold się tak zachował. Reklamuj, mnie uznali. Im więcej dostaną takich informacji tym bardziej zadbają o trwałość.
Mnie co prawda padu nie wymienili, bo już był brak w magazynie, ale mogłam zachować stary i sklepowi oddali kasę - no i mam dodatkowy, bo tak mi zaproponowano i z radością się zgodziłam.
Aaaa, na dwóch pozostałych brokat się trzyma.
Pytanie żółtodziobowe  😡 - czy pady z kolekcji zimowych i letnich różnią się wypełnieniem, materiałem itp czy tylko kolorami?
[quote author=jędza link=topic=202.msg2814319#msg2814319 date=1538738513]
Pytanie żółtodziobowe  😡 - czy pady z kolekcji zimowych i letnich różnią się wypełnieniem, materiałem itp czy tylko kolorami?
[/quote]

Tylko kolorem. Nie kojarzę, żeby jakakolwiek firma miała czapraki dedykowane na zimę. Tylko ciuchy kolekcyjne rzeczywiście zimowe.
Dzięki  :kwiatek:
Są jakieś przecieki co do nowych brokatowych anky?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 października 2018 14:49
Precelek, co masz na myśli? Brokaty są w kolekcji 🙂
Jako, że jestem zielona w temacie Ankowym a strasznie strasznie chodzi mi po głowie pheasant mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie  😡 Czy teraz w przedświątecznym szale będzie się dało upolować padzik taniej niż te powiedzmy -20% z darmową wysyłką? Czy lepiej brać i nie marudzić, że się potem wyprzeda?  🙄
Jako, że jestem zielona w temacie Ankowym a strasznie strasznie chodzi mi po głowie pheasant mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie  😡 Czy teraz w przedświątecznym szale będzie się dało upolować padzik taniej niż te powiedzmy -20% z darmową wysyłką? Czy lepiej brać i nie marudzić, że się potem wyprzeda?  🙄


Lepiej brać u nie marudzić. Na więcej niż -30% są tylko te najmniej chodliwe, praktycznie tylko w GNL. Zdarzają się u nich jakieś pojedyncze sztuki tych bardziej pożądanych odcieni, bo chyba dość dużo ich zamawiają, ale raczej te -20% to maks w większości sklepów.
Sivrite dzięki 😉 tak też myślałam  😂 z resztą już klepnęłam  🙄
Czy ja gdzies jeszcze dostanę ATC hummingbird ???  😕
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 grudnia 2018 23:28
RatinaZ wygląda na to, że mają w koniku. Napisz może do nich
Cassie   Kanalia niepospolita :)
04 stycznia 2019 15:31
Dopasowywal ktoś może owijki innych firm do padów Lilac i Cobalt?
Ciekawe tylko jak na żywo będą wyglądały, ciemnoniebieski boski  😍
Jak dla mnie to strasznie wieje nudą...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się