KOTY

Gillian   four letter word
30 września 2018 10:22
Czarnuch 😀 szkoda dziecka, bo przywiązał się strasznie i tak ryczy, że aż się serce kraje no ale ma duszności i kaszel, zrobili próby uczuleniowe, podjęli się odczulania i nic. No to zabieram 🙂
Gillian, szkoda, ale też fajnie że do Ciebie wraca 🙂 dacie radę i z 3 😀
Gillian, przeznaczenie  😎 Btw mój ukochany czarny diabełek tez wrócił do mnie swego czasu z adopcji  😎 razem ze swoim  bratem, białym diabelkiem  😉
zrób jakieś półki na ścianach i będą miały dużo przestrzeni do biegania.  😎
Znacie może jakiegoś sensownego behawiorystę z Warszawy lub okolic?

Dużo osób polecało mi Jolantę Łapińską, korzystałam z jej usług i moim zdaniem jest godna polecenia.
Libella dzięki, na razie problem zażegnany bo doszliśmy do przyczyny totalnego buntu na kuwetę i już jest ok, ale zapamiętam na wszelki wypadek 😉
A czy ktoś się zastanawiał, co u Igi? 😉

Widzę, że zwisa 🤣
Ja Was stalkuję nieprzerwanie 😀
Ja też  😎
Oto Kocimił, dla ziomków Mił 🙂
Wielki kocur, łapy jak u tygrysa a jaja do samej ziemii... Czeka nas niebawem wizyta u jajociacha 😀 ciężko mu zrobić lepsze zdjęcie bo on jest cały czas na mnie 😉
Ahh śliczny! Jak się z pozostałymi dogaduje?
efeemeryda   no fate but what we make.
01 października 2018 09:13
o boziu !!!!!  😍 😍 😍 😍
magda, Grażyna i Ziuta nadal są u mojej mamy na wakacjach. Miałam je przywieźć w weekend ale serce mi zmiękło. Biegają po lasku sosnowym, tarzają się w trawie... Ciężka sprawa zamknąć je teraz w 20mkw :/ ale przywiozę, jak zrobi się zimno może.

Z tatem najlepiej  💘
Gillian, Super jest , uwielbiam takie czarnuchy !!!! 💘

P.S, Dobrze, że nie ogłaszałaś na żadnych fundacjach czy coś, bo na takie wpisy to ludzie komentują , że nie można oddać zwierzaka i że dziecko powinno się męczyć  🤔wirek:
Taaaa. Ja też na początku myślałam, że może to ściema i albo coś poniszczył albo sra lub się znudził a potem zobaczyłam to dziecko  🤔 glut do pasa, kaszle, cały czerwony od plam  😵
Gillian, no jak ktoś ma silną alergię, to może się to skończyć astmą oskrzelową. Mi nie trzeba tłumaczyć, ale spróbuj to wytłumaczyć nawiedzonym ludziom na fb  😎
Oduczyłam się dyskusji z nawiedzonymi ludźmi 😀
Czy, i jeśli to gdzie w Warszawie kupię stacjonarnie feromony? Znajoma w czwartek ma w planach przygarnięcie jakiegoś biedaka i w ostatniej chwili wpadłam, że to może być pomocne a zamówić już nie zdążymy
Bibi, powinnas dostać w jakiejś klinice weterynaryjnej, może zadzwoń wcześniej do kilku żeby od razu jechać tam gdzie będą mieli.
Koteł już w nowym domu, jutro będę szukać wtyczek.
Teraz drugie pytanie: gdzie w Warszawie jest sensowny wet, Ursynów, okolice centrum onkologii lub krótki, dobry dojazd komunikacją stamtąd? Lecznica gdzie bywali rezydenci przestała przyjmować koty 🙁
Ktoś, coś podpowie  👀
W poniedziałek mamy pojechać na zdjęcie szwów po sterylce i warto by od razu poszukać docelowej lecznicy.
Swoją drogą malutka cudowna, aż mojej przyjaciółce zazdroszczę.  😍
Lecznica gdzie bywali rezydenci przestała przyjmować koty 🙁


Aleee jak to??

Na Ursynowie sensowna jest lecznica Animal Center, mam tam koleżankę (sa dwie lokalizacje). Ogólnie Ursynów tonie w lecznicach, jest tam chyba największe zagęszczenie.
[quote author=SzalonaBibi link=topic=12.msg2814190#msg2814190 date=1538685598]
Lecznica gdzie bywali rezydenci przestała przyjmować koty 🙁


Aleee jak to??

[/quote]
Ano poszli w szczury i króliki i chyba inny drobiazg.

Dzięki za podpowiedź, obczaimy. Że dużo lecznic to wiadomo, ale czasem nie warto eksperymentować.
Nigdy nie miałam kocurka tak długo. Kiedy go odjajczyć? Teraz ma jakieś 3-4 miesiące. Nie szcza ale zdarza mu się chodzić i śpiewać.  I druga sprawa - strasznie śmierdzi mu z japy, no nie do wyrobienia. Karmiony Animondą Carny i suchym przeważnie bezzbożem.
efeemeryda   no fate but what we make.
08 października 2018 16:57
zęby wymienia - stan zapalny to i śmierdzi 🙂 można użyć dentispetu (pasta do kupienia u lek. wet.), jajka możesz wycinać już, a możesz dać mu podrosnąć  :kwiatek:
ja mam jajecznego dwulatka  😜 😁
Kto z Was zna/prowadzi hodowlę maine coonów? Takich zdrowych 😁
Na drugi koniec Polski nie pojadę, powiedzmy podkarpackie, małopolskie, lubelskie, mazowieckie...
efeemeryda   no fate but what we make.
08 października 2018 17:52
ja znam, mam dwa i polecam, ale to Wrocław  🙁
Dobra, Wrocław autostradą też blisko.
Ale czy mają aktualne mioty?
Pokemon ja mogę polecić Orle Gniazdo. Nie wiem czy mają coś teraz, ale Gosia myślę na pewno coś poradzi  :kwiatek:
Czy możecie wstawiać linki, albo chociaż miasto napisać  :kwiatek:
Tak łatwiej będzie znaleźć.
Pokemon jasne.

Tu link do fb Gosi klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się