Końska Rewia Mody XII (2018)

kotbury, - ale bordo było w ostatnich 4 czy 5 kolekcjach w ciągu 2 lat, mimo, że bardzo je lubię to się jednak cieszę, że w końcu wyszło coś innego, bo fioletu nie było już dawno 😉
Burza, - ale fit szport Piorek! Powieszę to zdjęcie mojemu w boksie, może się weźmie za siebie 😁 Szmacisko takie nijakie na zdjęciu wyszło, zdecydowanie macie lepsze.
wątek zamknięty
Szukam owijek pod kolor lamówki, jakaś podpowiedź?  :kwiatek: Oprócz BR

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 września 2018 13:28
Haffek, wydaje mi się, że ktoś kiedyś wstawiał ten czaprak w zestawieniu z owijkami Horze, ale nie dam nerki.

edit. Stwierdzam iż znalazłam "ten" odcień granatu i ogólnie outfit zawodowy:  😍


ew. nauszniki do wymiany na jakieś bez emblematu z przodu.

I koreczki do zdecydowany mus na Kulistą grzywę. 😉
wątek zamknięty
harja, no brakuje, na górze czapraka piękna granatowo biała lamówka.. szkoda że pomysłu nie starczyło, na puszczenie jej dookoła :|
keirashara, nawet jak na ulubione moje szare kolory to zdecydowanie szmata do ciorania a nie pokazywania, zgadzam się. Oj tam jakbyś jadła sieczke i garść chrupek tylko... 😀
wątek zamknięty
Burza, - mój je tyle, że go pan stajenny żałuje 😁 i mam dziwne podejrzenia, że po cichu mu dorzuca, bo go lubi, a kto to widział, żeby taki duży koń tak mało jadł 😵
Moon, - nauszniki bym wymieniła, ale granacik zacny 😀

Lavender nieco tosterowy w zachodzącym słońcu:


i na hali:


Jutro chyba się wybiorę po owijki pod lamówkę, szkoda, że nie zrobili w kolorze, bo jestem w nim zakochana 😉
wątek zamknięty
Dlaczego tu przyszłam...  😵
keirashara jaki ten kolor jest ślicznyyy  😜
wątek zamknięty
Moon piekny  😍 co to za firma/model?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 września 2018 08:36
keirashara, właśnie naucholce muszą koniecznie być jeszcze bardziej stypowe, bez herbów, emblematów, tylko lamówka :P
Lavender na karusku top! 😀

nemaya, to zwykła cienka szmatka Busse, model e... nawet nie wiem :P Dorwałam na promo w Dobrym Koniu za śmieszne pieniądze, a okazała się bardzo zacną stypką na zawody 😉
wątek zamknięty
keirashara, owijki koniecznie! i naczółek zmień 😀
wątek zamknięty
To my się wepchniemy z treningowym lookiem  🏇 jedna z najstarszych kolekcji Eskadronka a jednak wygląda lepiej niż nie jedna nowa  😉 no i materiał nie do zajechania
I ciągle rozważam Anky Titanium  😡
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 września 2018 15:02
keirashara nie jestem fanką fioletów, ale naprawdę mu pasuje 💘
Przychylam się do opinii Burzy na temat naczółka i owijek.
Tymczasem golasek Książę w czerni
wątek zamknięty
Dżulietta, znamy znamy 8)


lusia722, klasyka zawsze top, no i warkocze cudne 😍
wątek zamknięty
Haffek, mnie się też wydaje Horze.... zawsze można jeszcze zobaczyć co w ofercie ma Jumptec(produkują jeszcze te owijki? Były chyba we wszystkich kolorach tęczy 😀 ).

Burza, Piorro - najlepiej ubrany koń na Revolcie 😍
wątek zamknięty
Sankaritarina, chyba był bo teraz to my skromni i nudni 😀 to foto ma 9 lat :O
wątek zamknięty
Trochę mi kolor Twoich włosów nie pasował, ale ciiii..... 😉
Tego upływającego czasu się nie widzi....😀
wątek zamknięty
Dziękujemy dziewczyny :kwiatek:

lusia722, - Czerń zawsze super 🙂 Czasami bardzo żałuję, że mam prawie karego konia i na nim czerń po prostu ginie, okropnie mi się podobają czarne szmatki. Już golasek? 😀 Szybciutko, choć widzę, że u nas na stajni też już się ludzie szykują, tylko czekają na tego pierwszego 😂
Burza, lusia722, - niestety, naczółków innych nie mam 🙁 Opadający lakier to i tak dużo jak na nas... zawsze się bałam, że zrobię mu na głowię choinkę, bo i tak ma dość pstry łeb. Nawet jak myślałam o czymś innym, to nie mam totalnie wizji, na sucho mi się podoba, a jak patrzę na grubcia, to nie jestem pewna. Srebrne odpadają, a z kolorami boje się, że się pogryzą z niektórymi szmatkami. Choć przymierzam się do całkiem czarnego nachrapnika, więc będę mogła więcej poszaleć.
wątek zamknięty
Czy ktoś z was wie jaki rzeczywisty odcień ma ten czaprak ?
zdjecie czapraka
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 września 2018 14:47
keirashara czerń na karych wygląda przepięknie, tylko trzeba ją czymś przełamać sznurkiem/lamówką.
Kucyk golony cały rok na okrągło, ale teraz zrobiłam kilka tygodni więcej przerwy, żeby przeżył jakoś ten spadek temperatur.
Bez uszczerbku za zdrowiu. Jak będziesz zmieniała ogłowie to odezwij się w wątku z nimi i będziemy szukać inspiracji. Ten po prostu wyglada na zbyt ciasny.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 września 2018 16:03
Wrzucam poglądowo derki Heart z aktualnego CS 🙂





wątek zamknięty
keirashara, wrócę do naczółka. Jeśli masz nachrapnik podszyty na biało, koniecznie błyszczący naczółek. Cały czarny totalnie znika na jego głowie. Nie bój się błyszczącego, opadający będzie ładnie wyglądał.
Livia, granat i fiolet super (bank obrabowałas?? 😉)
wątek zamknięty
keirashara, mój też ma łeb ciapaty, a ogłowie mamy full bizancjum 😁 I wygląda super.
Livia, fiolet piękny!
wątek zamknięty
keirashara, chodzi o to, że on tak okropnie pod uszy wysoko podjeżdża.. jakiś normalny czarny tylko dobrej długości.
wątek zamknięty
Kurczę, aż dziś aż sprawdziłam z wrażenia - nie jest krótki, a jak będzie niżej to wejdzie na kość 😉 Takie ujęcie pechowe po prostu. Nie ciągnie ogłowia, sięga za uszy, niżej są kości. Wrażenie pewnie potęguje ciemne zdjęcie i długość uszu, bo Gruby ma je mega króciutkie. Ogólnie ma tak, że jak jest zdjęcie ze złego kąta, to wygląda, jakby było coś nie tak z ogłowiem, np. nachrapnik za nisko. Tu może widać o co chodzi, bo jak na złość nie mam wyraźnego portretu w obecnym ogłowiu (a naczółek w nim jest dłuższy):

Obstawiałabym raczej inny kształt, albo dała mu spokój, bo na innych zdjęciach wygląda ok - wcześniej nikt nie zwrócił uwagi, trenerka też nie zwróciła uwagi, a ona wszystko sprawdza. Na fotach z jazdy też już lepiej:



lusia722, - ogłowie mam mniej-więcej wybrane, tylko czekam aż wszystkie nowe KaWale wyjdą, bo miało znowu być z podbijanym na biało nachrapnikiem, ale przyjaciółka zasugerowała, że bez sensu mieć dwa niemal identyczne i będzie całkiem czarny 😉 I czekam na grubaśny, czarny, nie rurkowy lakier i profilowaną potylicę. Z naczółkiem mam tylko ciężką decyzję, bo kompletnie nie wiem co wybrać. Co do czerni - z lamówkami to już nie to... mi się podoba taka saute właśnie.
budyń, - pokażesz? 😀
Livia, - wiedziałam, że nie odpuścisz fioletu mimo odejścia od klasyki 😁 Granat i plum super!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 października 2018 23:59
keirashara najlepiej żeby nachrapnik był anatomiczny tzn. profilowany, bo wówczas zyskuje.
Naczolek na pewno opadający mocniej, co do naczółka to nie wiem co Ci się podoba.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 października 2018 07:10
Dzięki dziewczyny 🙂 Prawda, z fioletu ciężko mi zrezygnować, ale granat też jest dla mnie w tej kolekcji piękny 🙂 Tak, jak na początku byłam sceptyczna, tak potem... niestety poszło 😁
wątek zamknięty
keirashara, pewnie -> http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg2403948.html#msg2403948
Ciągle je mam btw, ostatni rok mało używane co prawda, ale i tak ciągle trzyma się super, a nie jestem jakimś idealnym właścicielem i smarowałam je tylko parę razy w życiu 😁
wątek zamknięty
Plum w ambitniejszej wersji niż nie ostrzący telefon  🙄

wątek zamknięty
Achh jak mi brakuje szmatoholików i końskiej rewii...  😕 Piękne te nowe kolekcje!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 października 2018 12:21
Od trzech lat mój ukochany look na zawody 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2018 12:25
lusia722, i to jest to!  😍 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.