... ślub :) ...

yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 października 2018 12:35
Też mi się podobają  😜 a tak się bałam je mierzyć... Ze stresu wyjeżdżając z domu do Warszawy zostawiłam walizkę na chodniku  😫

Pierwsze zdjęcie za duże.
Przy takiej figurze to każda sukienka będzie leżeć jak marzenie.
yga, ślicznie!
yga, super,  uwielbiam proste klasyki!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2018 13:19
yga, co jedna to piękniejsza, ale ładnemu we wszystkim ładnie 😉
rtk, ja mam zapisaną przed paru laty taką sesję: klik 🙂 Zapodziałam link do jeszcze jednej, ale było to coś w stylu "mieszanym", jak ta: klik 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 października 2018 20:14
yga, wow super. Będę mieć podobną, ale zdecydowanie mogę się schować  😜

Rozwożenie zaproszeń to jakaś ma sa kra  😵

Libella, cuuuudne te zdjęcia! 😍

yga, o matko, ale szał!!! 😜 😜 😜

safie, a co się dzieje, że taka masakra? 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 października 2018 13:03
A taka???  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 października 2018 13:09
Doubler, babcia P. pod Piotrkowem Tryb., chrzestni we Wrocławiu, moja rodzina w kieleckim, a kuzynka w Ochabach  😵
Punkt wypadowy - Katowice  😂
Szkoda twojej sylwetki na taką. Moim zdaniem. Aczkolwiek...ta jest bardziej elegancka niż te rybki. Ja bym szukała rybki tylko takiej jak najmniej kiczowatej a jak najbardziej eleganckiej.
Też mi się wydaje, że zaburza proporcje. Jesteś super zgrabna i tego tu nie widać. Zresztą na modelce (to katalogowe zdjęcie) też IMHO się słabo prezentuje :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 października 2018 13:38
Yga, suknia jest widowiskowa, ale właśnie zaburza proporcje. Mierzysz tylko takie wąskie?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 października 2018 13:39
Słabe zdjęcia, bo robione z ukrycia. Czułam się w niej super, ale właśnie mniej zgrabnie. No nic, do 12ego muszę podjąć decyzję  🤔 😅
Mimo wszystko to moje 2 typy plus jedna gorsetowa,bez ramiączek, ale nie dało się zrobić zdjęcia.


Mierzylam wszystkie typy, w wąskich jest mi zdecydowanie najlepiej 🙂
yga, wyglądasz przepięknie, masz świetną sylwetkę więc bez obaw bym poszła w taki krój. I podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny, że ta ostatnia nie podkreśla Twojej figury, a zasługuje na podkreślenie :-)
Martita   Martita & Orestes Company
03 października 2018 13:43
yga Fajna sukienka ale totalnie bez szału. Moim zdaniem jeśli wybierasz z tych dwóch to zdecydowanie druga.
W końcu udało nam się zrealizować plener, więc mam już wszystkie zdjęcia. Wrzucę dwa z pleneru 😉

KLIK

KLIK

Za duże zdjęcia.
yga, zgadzam się z przedmówczyniami, tamta nie pasuje totalnie, zupełnie burzy Twoją sylwetkę i proporcje. 😉

Sivens, super! Chętnie zobaczę więcej! 👀

safie, o rany, to faktycznie! Macie trochę do przejechania...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 października 2018 19:28
Dziewczyny, nie zaburza, tylko tam nie można było robić zdjęć i robiliśmy z ukrycia, pod dziwnym kątem i dlatego wyglądam dziwnie poza tym dziewczyny które kupowały sukienkę wiedzą o czym mówię - często zdjęcia nie odzwierciedlaja tego jak wyglądają w rzeczywistości. Mam filmik na którym lepiej widać, tylko nie umiem wgrac. Naprawdę szalowo wygląda na żywo, tylko nie wiem czy nie bardziej galowo niż ślubnie. Będę mieć dużo gości, dlatego chcę się rzucać w oczy jako gwiazda - panna młoda widoczna z daleka, a czuje ze w niej można by było pomylić mnie z gościem :p no i też nie uwydatnia aż tak mojej figury... Kurcze, ale prezentuje się naprawdę mega.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2018 19:30
Pokaż film!  😀 Ile osób planujecie?  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 października 2018 19:55
Jak go wgrać? 😀 240 na liście, mam nadzieję że będzie max 200.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2018 19:59
Łoooo Pani, ale dużo! Podziwiam  🙂

Jeśli nie dodaje się jako załącznik, to możesz przez jakiś serwis hostingowy, np https://megawrzuta.pl/ 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 października 2018 20:58
https://megawrzuta.pl/download/2e378de38773997600c2e73444f19bf2.html

Działa?
W lustrze wyglądam szeroko, ale juz z bliska (co widać na filmiku) inaczej to wygląda.


Niestety, Michał ma dużą rodzinę, stąd tyle gości 🙁


Dziewczyny, a skąd najlepiej zamówić buty? Dobrze wykonane, wygodne? Nienawidzę szpilek..
emptyline   Big Milk Straciatella
03 października 2018 21:38
Libella, cudowne zdjęcia, cudowny klimat, a Twoja kiecka, o Jezu, obłędna. 💘 Pięknie wyglądaliście.
yga, będziesz piękna panna młoda. Moim zdaniem też lepsze rezultaty klasyczne syrenki, ale wybierz taką w której Ty się najlepiej czujesz. Śliczna i zgrabna jesteś więc i w worku będziesz wyglądać super! 🙂
yga, ja buty kupiłam tutaj: https://www.m-but.pl/pl/c/Obuwie-slubne/61
Ale możesz tez zamówić taneczne, będą wygodne i dobierzesz sobie wzór, wysokość, rodzaj obcasa.
A sukienki podobają mi się wszystkie, ta ostatnia też 😉 Chociaż w tej wcześniejszej moim zdaniem wyglądasz lepiej 🙂 Uwierz mi, że makijaż, fryzura i kwiaty zrobią z Ciebie gwiazdę, wszyscy będą Cię widzieć, nie zginiesz w tłumie w żadnej sukience. Ja miałam prawie 200 gości, ale z rodziny jakieś 40%.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 października 2018 07:17
yga wyświetla się, i moim zdaniem jest pięknie!  😍 Suknia zjawiskowa i jednocześnie poważna, nie jest taka pstrokata jak poprzednie. Uważam, że to strzał w 10  💘 I zdecydowanie długi rękaw, lub 3/4  😀


Z innej beczki - dziewczyny, jak się poruszać w takich długich sukniach, jak wrzuciła yga?  😡 Da się w tym w ogóle tańczyć? Czy to tylko na sam ślub, a potem zmienia się na jakąś wygodniejszą?  😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2018 07:20
Yga, skróć proszę link bo na telefonie wszystko się rozjechało 🙁
smarcik, tren się często podpina do góry, dlatego ważne jest żeby zobaczyć w salonie jak wygląda po podpięciu, bo już widziałam panny młode z dziwnym kuprem 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 października 2018 07:59
Smarcik, też mysle o rękawie. W obcisłych czuję się mega laską, ale trochę przeszkadzają mi rysunki na rękach 😉 .
12ego już którąs muszę zamówić...  🤔wirek:


safie- nie umiem wklejać odnośnika  😁

Dużo słyszałam dobrego o salonach slubnych na Ukrainie. Podobno mają piękne suknie i bardzo tanie. Myślę czy się nie wybrać na 1dniową wycieczkę 😀
yga, dla mnie ta jedna sukienka (ta luźna) to sukienka bankietowo/balowa a nie ślubna..

mierzyłaś w ogóle inne modele? inne fasony...

te są takie "bieleźniarskie", śliskie "satyno-podobne" -  jak peniuary do sypialni luksusowej call-girl...
majek   zwykle sobie żartuję
04 października 2018 09:03
Dla mnie ta ozdoba z tylu wyglada jak srebrne majty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się