wasze ulubione seriale

emptyline, - witam w klubie hejterów Grace, okropnie nas wkurzała 😁 Tak samo potwornie wkurza Linda. Tommy i Arthur to moje typy, choć Alfie (Tom Hardy :kocham🙂 też jest świetny.
Ja do Peaky Blinders podchodziłam 3 razy i no nie... nie dwałam rady przejsć pierwszych 2 odcinków, dziwne i nudne dla mnie były, choć może powinnam obejrzec więcej, nie wiem, wszyscy sie tym zachwycają....

Obejrzałam 3 sezon Unforgotten - niestety moim zdaniem najsłabszy, w sensie początek i historia spoko, ale rozwiązanie troche mnie zawiodło, to już wszystko było... w sesnie w innych serialach. Choć i tak uważam, że to mocny serial, więc polecam obejrzeć, ale pierwze 2 sezony były lepsze 😉

Polecam netflixową nowość Maniac, świetna obsada i ciekawa fabuła, o sztucznej inteligencji, psychice i leczeniu traumy, zakręcony, ale bardzo przyjemny 😉
Dziękuję za polecenie Peaky Blinders  :kwiatek:    Zakończyłam pierwszy sezon. Dla mnie rewelacja! 
Ja pochłonęłam wczoraj w jeden wieczór drugi sezon Atypical - no uwieeeelbiam ten serial!  💘 Chociaż pierwszy sezon jest znacznie lepszy. Ah, to jest tak przyjemna produkcja, że aż żałuję, że obejrzałam go na raz.
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 września 2018 13:21
infantil, u nas Atypowy się przyjął ale jeszcze drugiego sezonu nie oglądaliśmy. Włączyliśmy za to GLOW, miało być 'od tak do kotleta' ale też nam się spodobało i ostatecznie jesteśmy gdzież w połowie drugiego sezonu :P Tylko nieprzeciętnie wkurza mnie w drugim sezonie reżyser, boże, jakbym miała takiego buca w choćby bliskiej okolicy swego życia to bym się załamała albo popełniła morderstwo xD
Maniac jest na liście obowiązkowych do obejrzenia ale zaczęliśmy oglądać zdecydowanie zbyt zmęczeni i musieliśmy zmienić na coś łatwiejszego w przyswajaniu :P

Peaky Blinders totalnie się za to nie przyjęło 🙁
majek   zwykle sobie żartuję
24 września 2018 15:09
ol je, Maniaca wciagnelismy calego w weekend. Czad
Witam wszystkich serialomaniaków, jako, że obejrzałam prawie cały internet chętnie pogadam o różnych serialach. 🙂

smartini, Glow jest naprawdę świetne, taki niby serialik się wydawało, że będzie, a wciąga bardzo, też polecam dla tych co jeszcze nie oglądali.

infantil
, oglądałam pierwszy sezon Atypical, drugi też jest dobry? 🙂

Ja wczoraj oglądałam Księgę Czarownic (na HBO go jest dostępny), bardzo fajne urban fantasy, na razie rozkręca się powoli ale ma potencjał. W skrócie serial dziejący się we współczesnym Oksfordzie, główna bohaterka jest doktorem historii, która piszę pracę o siedemnastowiecznej alchemii. A oprócz tego jeszcze czarownicą, która nie lubi (i nie za bardzo potrafii) korzystać ze swojej magii, chce wieść normalne życie. No i może wszystko by się udało gdyby nie fakt, że pewna bardzo ważna i tajemnicza książka ją odnajduję. Oczywiście mamy jeszcze bardzo eleganckiego i tajemniczego wampira genetyka, coś w rodzaju wampirzej rodziny Soprano, demona -arystokratę i inne stworzenia. I połączenie magii z nauką na poziomie uniwersyteckim. Po pierwszych 2 odcinkach polecam. 🙂

Mam pytanko 😀 Czy drugi sezon Podręcznej jest bardzo powiązany z pierwszym? Bo kończę oglądać pierwszy sezon, a na HBO GO jest tylko jeden i się zastanawiam czy umrę jak nie obejrzę drugiego i szukać innych źródeł, czy spokojnie mogę zakończyć na pierwszym (aż kiedyś tam może na HBO się pojawi drugi) 🙂? :kwiatek:
No to jest po prostu kontunuacja historii.
Czyli pierwszy sezon nie jest zamknięty? W drugim dalej się ciągną wątki z pierwszego czy już jakieś nowe wchodzą?
macbeth, ciągną się. Ale na pocieszenie powiem Ci że ja drugi sezon obejrzałam do połowy i dalej mnie nie ciągnie zupełnie 😉
Cricetidae, haha ok, to może po sezonie wleci książka, a nie kolejny sezon i też będzie dobrze 🙂
A mi sie podobal, jest troche inny klimat, ale moim zdaniem wszystko spojnie i jest kilka naprawde dobrych odcinkow.
macbeth, książka jeszcze gorsza  🤣
calore, ej noo psujesz zabawę :P
Mnie się strasznie ciągnął a w połowie stał się przewidywalny. Pewnie kiedyś obejrzę, ale oglądałam sama i teraz nie mam kiedy bo z mężem oglądamy co innego 🙂
A właściwie to oglądam z nim Dextera bo nigdy nie widział 😀
Ostatnio oglądałam 13 powodów i mimo dość infantylnej tematyki, muszę przyznać że serial mnie totalnie wciągnął i zachwycił  😍  gra aktorska petarda, sama realizacja i tematyka odcinków... Mega wartościowy serial, wywarł na mnie spore wrażenie.
A właściwie to oglądam z nim Dextera bo nigdy nie widział 😀

Zakończenie Dextera mnie powaliło. Dosłownie.

W weekend obejrzeliśmy cały Castle Rock - fajny, fajny, chociaż początek super, środek spuścił z tonu, a na końcu nie wiedziałam co jest grane 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 października 2018 19:46
My w dwa tygodnie obejrzeliśmy całe Breaking Bad. Tzn. ja oglądałam po raz pierwszy, mój M. po raz piąty 😁 teraz oglądamy Better Call Saul, on jest na bieżąco, ja doganiam 😂
Breaking Bad przez trzy sezony strasznie mi się dłużyło, ale potem petarda. No może poza tym ze wszystkie moje ulubione postacie nie przeżyły 😂
A polskie stacje wzięły się za produkcje kryminałów próbując powtórzyć sukces Belfra czy Watahy.
TVNowską Pułapka była całkiem znośna na niedzielne wieczory.
A w ubiegłym tygodniu AXN zaczął emisję Znaków - Góry Sowie, policjant "z problemem", morderstwo sprzed lat... Po pierwszym odcinku mam zamiar kontynuować.

A dla lubiących fantasy - Księga Czarownic w HBO GO. Też całkiem przyjemne.

Już nie pamiętam czy dyskusja o Wiedźminie toczyła się tutaj czy w jakimś "nie ogarniam" "co mnie wkurza", ale jeśli ktoś zainteresowany to opublikowano kolejne decyzje obsadowe. No i postać Ciri (o którą były boje) jednak trafiła do jasnookiej blondynki. 😉
busch   Mad god's blessing.
15 października 2018 20:21
Facella, moim zdaniem Better Call Saul nawet chwilami jest lepszy niż Breaking Bad. Bardzo dobry serial - warto zobaczyć mimo że na pierwszy rzut oka może wyglądać jak skok na kasę po sukcesie pierwowzoru.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 października 2018 20:54
Better Call Saul mnie zachęca bardzo 😉 zobaczymy.
Anderia   Całe życie gniade
15 października 2018 21:00
BCS jest świetne! Obejrzałam wszystko i bardzo żałuję, że czwarty sezon już się skończył. Widziałam całe Breaking Bad i bałam się, że spin-off będzie nastawiony na głupawy hamerykański humor Saula, ale bardzo miło się zaskoczyłam, bo jest dużo bardziej wielowymiarowo. I wątek Mike'a  😍
pokemon, zakończenie jest beznadziejne, ale cały ostatni sezon był kiepski z tego co pamiętam. Jednak fajnie sobie obejrzeć początkowe sezony, zwłaszcza, że już zapomniałam w grubsza co i jak i wiele rzeczy znów mnie zaskoczyło. A sezon z Trójkowym powinien być filmem.
Ja Breaking Bad obejrzałam do drugiego sezonu, ale może odpalimy kiedyś ponownie.
Teraz na tapecie Wataha.
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2018 07:48
Ascaia, mi się bardzo podoba koncepcja polskich stacji 😀 Lubię takie klimaty, może w końcu będzie mniej szmiry pt. Trudne spawy, czy Dlaczego ja -.-
Pułapka, moim zdaniem bardzo spoko - dobrze, że te seriale póki co mają tylko po kilka odcinków, że historie opisane mają początek i koniec, bo inaczej robią się tasiemce rodem z Na Wspólnej.

Canal+ też coś robi coś nowego, we współpracy ze Słowakami (?), widziałam reklamę, ale nie pamiętam tytułu.
A dla lubiących fantasy - Księga Czarownic w HBO GO. Też całkiem przyjemne.

Już nie pamiętam czy dyskusja o Wiedźminie toczyła się tutaj czy w jakimś "nie ogarniam" "co mnie wkurza", ale jeśli ktoś zainteresowany to opublikowano kolejne decyzje obsadowe. No i postać Ciri (o którą były boje) jednak trafiła do jasnookiej blondynki. 😉



Księga Czarownic wyglądałą po zwiastunie na godnego zastepce mojego głupawego guilty pleasure - Pamiętników Wampirów 🤣

A co do obsady Wiedźmina - Yennefer na pierwszy rzut oka spisuję na straty. Nie mam nic przeciwko zmianom postaci drugoplanowych, ale śniada Yen - seeeeerio?! 😵
Achaja, - w dodatku o spojrzeniu sarniątka. No nie... Yen była wyniosłą zołzą, a nie uroczym dziewczęciem. Chyba największe moje rozczarowanie jeśli chodzi o obsadę, ciekawa jestem, na ile uratuje ją charakteryzacja i gra aktorska. Ciri moim zdaniem dobrze dobrana.
Pamiętniki Wampirów oglądałam kiedyś całkiem zapalona, ale wymieklam chyba na 4 sezonie - bo się zrobiła już taka sieczka, że dalej nie szło 🤣 Nawet dla Iana 💘 😁

W ramach ciężkiego okresu i "odmóżdżania" obejrzałam dwa odcinki Inastable czy jakoś tak i w sumie jest bardzo w porządku. Przerysowany i durny, ale całkiem niezły. Idealny do pizzy w dni, kiedy nie chce się już nic 😁
Śniada Yen - piękna. Ale jednak ta aktorka jest za młoda. Ok, czarodziejki miały swoje sposoby by wyglądać na wieczne dwudziestolatki ze świeżutką cerą. Ale właśnie te oczy - Anya Chalotra nie ma tych "kurwików" jakie powinna mieć Yen, tych słynnych oczu garbuski. Tu jest dużo łagodności, melancholii i nieco niedojrzałości... no nie... Mam nadzieję, że mnie zaskoczy nadrabiając grą aktorską.
Z tej obsady zaskakuje mnie jeszcze jakby zbyt młoda królowa Calanthe.
Pozostali aktorzy wizualnie całkiem ciekawy wybór.
Ale jeszcze jest tyle postaci do obsadzenia - Jaskier, Triss, Pavetta...
A jeśli prawdą jest, że mają ekranizować wszystko co napisane... Regis, Cahir, Vilgefortz, Milva, Bonhart, Franscesca... 

wiecie, że wyszedł nowy sezon The Good Place 😀?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się