R.I.P

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 października 2018 06:46
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-montserrat-caballe-nie-zyje-gwiazda-opery-miala-85-lat,nId,2641256 - podobnie jak Aznavour również Montserrat Caballe wydawała się wieczna...
Stan Lee 🙁
To potwierdzone? Bo on był już kilka razy uśmiercany w internecie...
Chyba już wszystkie zagraniczne portale dla fanów komiksów i filmów o tym piszą 🙁
Bernardo Bertolucci.
Wielka strata.
😕
No właśnie, jestem w szoku 🙁
Już ponoć wszędzie dementują. Jest w szpitalu i walczy o życie ale żyje.
Rzeczywiście. Oparłam się o wiadomość Kamili Gasiuk-Pihowicz, którą usunęła z fb. Zatem i ja usuwam.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 grudnia 2018 10:07
Trzymam strasznie kciuki  🙁 Pewnie padł z przepracowania 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
12 grudnia 2018 12:04
Doktor walczy o życie! Mocno trzymamy kciuki!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 grudnia 2018 18:19
Kazimierz Kutz
Martita   Martita & Orestes Company
20 grudnia 2018 09:27
Prof. Romuald Dębski  🙁 przyjaciel kobiet, o śmierci poinfornował szpital Praski
ash   Sukces jest koloru blond....
20 grudnia 2018 10:02
Prof. Romuald Dębski  🙁 przyjaciel kobiet, o śmierci poinfornował szpital Praski


Niestety tym razem to potwierdzona informacja.
Ogromna strata.
Wielka, wielka strata 🙁 Przyjaciel i lekarz kobiet. Ogromnie mi przykro.
Tacy ludzie nie powinni odchodzić..  😕 a jeśli już to nie tak szybko..
RIP [`]
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 grudnia 2018 18:26
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24308759,ryszard-marek-gronski-nie-zyje-pisarz-poeta-dziennikarz-mial.html#a=66&c=154&s=BoxNewsLink



A kiedy pada deszcz
Bezdomne koty mokną -
Co zrobić masz sam wiesz:
W piwnicy otwórz okno.
A kiedy szron się szkli,
spod nóg i kół śnieg pryska -
Zamknięte uchyl drzwi,
Zmarznięte wpuść kociska.
Bo może być i tak:
W twych grzechach zaczną grzebać,
A kot – da łapką znak,
Uchyli furtkę Nieba.

Furtka się uchyliła...  😕
Ah..  🙁  😕
[']
Spejson R.I.P.

Psiak którego znalazłam  4 lata temu przywiązanego do drzewa... Przeze parę lat ciągle walczyliśmy o to by żył bez bólu i strachu. Wieczorem złe się poczuł, byliśmy umówieni na 8 z jego lekarzem... miał około 10 lat  😕
Mellsii22 wielki szacunek dla Was. Trzymaj się  :przytul:
Mellissi  :przytul:
Spesjon,  run free boy
Dzięki kochane  :kwiatek:

Tak jak pisałam, psiaka znalazłam przywiązanego do drzewa. Wszyscy wiemy jak kończą starsze bardzo duże (60kg)  psy w schronisku. Przygarnęłam go. Przez 3 lata mieszkał na terenie naszej firmy którą specjalnie dla niego ogrodziliśmy. Pracownicy którzy mieszkają na jej terenie go uwielbiali, chodzili z nim na spacery, bawili się, kąpali, szczotkowali, gotowali mu...to dla nas wielka tragedia 😕 Wydaliśmy bardzo dużo pieniędzy by go leczyć i by mógł żyć sobie bez bólu i strachu. Poczałkowo bardzo zlękniony pies który nie dawał do siebie podejść, zaufał do tego stopnia, że spokojnie można było mu zaglądać do mordy czy wkładać ręce do miski. Uwielbiał być z człowiekiem, w czasie pracy zawsze siedział z ludźmi na hali która była dla niego otwarta. Robilismy wszystko by jak reszta naszych firmowych zwierząt, dostał to czego brakowało mu przed znalezieniem się u nas. By był szczęśliwy. Odszedł zdecydowanie za szybko i nie spodziewanie. Wszyscy opłakujemy jego stratę i bardzo tęsknimy 😕 😕
EDIT > Zdjęcie się nie załadowalo
Mellsii22, wspaniale że daliście mu taki ciepły i kochający dom! Strata boli, wspomnienia zostają
Piękny pies.. Mellssi, one zawsze odchodzą za wcześnie. Ale Spejson odszedł wiedząc, że jest kochany, potrzebny.. Dałaś, daliście Spejsonowi kilka wspaniałych lat.. Odszedł z "dobrym bagażem" na tą Drugą Stronę Życie.
Janusz Kozioł 🙁
Roman Kołakowski - kompozytor, poeta, piosenkarz, gitarzysta i tłumacz, a przede wszystkim ojciec mojego dobrego kolegi...

"W wieku 61 lat zmarł Roman Kołakowski - kompozytor, poeta, piosenkarz, gitarzysta i tłumacz. To on przekładał piosenki Toma Waitsa, Nicka Cave'a, Stinga i Włodzimierza Wysockiego. Pisał piosenki dla Voo Voo i Kazika. Był dyrektorem artystycznym wrocławskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który na swojej stronie internetowej poinformował o jego śmierci."

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/nie-zyje-roman-kolakowski/rnevkhg
Karl Lagerfeld 🙁
CIACH

Proszę skrócić link, bo rozjechałaś całe forum!

-Viss Mod
Keith Flint z The Prodigy  😕
A z innych rejonów – Luke Perry. Jak na udar, młodo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się