... ślub :) ...

yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 października 2018 09:06
Tak Dodo, mierzyłam wszystkie dostępne modele na rynku.
Majek-  😁 hahah. Mi się te majty akurat podobają, ładnie kształtują pupę.

Decyzja podjęta, jadę w poniedziałek na Ukrainę.
Tak Dodo, mierzyłam wszystkie dostępne modele na rynku.
Majek-  😁 hahah. Mi się te majty akurat podobają, ładnie kształtują pupę.

Decyzja podjęta, jadę w poniedziałek na Ukrainę.


najważniejsze by Tobie się podobała!
JA cię widzę w sukni z pazurem! totalnie odlotowej!
majek   zwykle sobie żartuję
04 października 2018 10:49
co kto lubi  😀

Powodzenia!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2018 16:39
yga, nawet w worku na ziemniaki byś zrobiła efekt WOW, ale te "majciochy" są chyba najdalej od boho jak tylko mogły być.
Nawet niedawno widziałam tą kieckę używaną  👀


Cricetidae
, właśnie sobie uświadomiłam, że nie sprawdziłam jak wygląda podpięty tren  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2018 17:34
Jezu, czemu nigdzie zdjęć nie pozwalają robić?
Martita   Martita & Orestes Company
04 października 2018 17:42
emptyline Kiedyś słyszałam coś o tym, że boją się kopiowania sukienek, coś jak brak zezwolenia na zdjęcia u jubilera.
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2018 17:45
Martita, trochę to śmieszne, bo przecież są zdjęcia w necie tak czy inaczej, więc jak ktoś chce to i tak skopiuje. 🤣
Martita   Martita & Orestes Company
04 października 2018 17:54
Prawda? Serio, ja też nie ogarniam tego zakazu.
Ciekawostka  😎
Stanowisko UOKiK odnośnie robienia zdjęć w sklepie
– Sklepy nie mogą zakazywać takich praktyk. Jednym z podstawowych praw konsumenta jest możliwość swobodnego wyboru oferty, która mu najbardziej odpowiada pod względem ceny czy właściwości produktu. Musi mieć więc możliwość porównania, co może zrobić na różne sposoby, także poprzez aplikacje czy zdjęcia – podkreśla Marek Niechciał, prezes UOKiK.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2018 18:14
Słyszałam, że to ma zapobiec wyciekowi zdjęć pt "jak źle ta kiecka leży", bo mało dziewczyn ma figurę jak yga
desire   Druhu nieoceniony...
05 października 2018 16:14
yga,
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=34.0;attach=277639;image[/img]
jak dla mnie ta byłaby super gdyby góra też była obcisła/dopasowana a nie dyndająca jak prześcieradło na sznurze, o. gdyby nie to to mega by mi sie podobała  😜
a filmik sie nie wyświetla 🙁
Yga ale Ty masz figurę  😍 We wszystkim będziesz wyglądać dobrze 😉 chociaż mi się bardziej podobały te pierwsze typy, rybko-syrenki.
Desire to samo pomyślałam o tej sukience 🙂 Też widziałabym ją z obcisłą górą. Wtedy super, tak elfio 😉
Z tym zakazem robienia zdjęć to mi tłumaczyli w salonie, że mierzona sukienka nie jest dopasowana (zły rozmiar, przypinana szpilkami itp), przez co na zdjęciu może wyglądać słabo i zniechęcić do potencjalnego zakupu 😉

A ja dostałam zdjęcia od fotografki  😜 Jak coś powybieram, to się nimi tu pochwalę, bo są czaderskie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2018 00:13
Libella, ja chcę zobaczyć WSZYYYSTKIEEEE! 😍

Śmieszy mnie ten problem ze zdjęciami. Alexowi robiłam zdjęcie w każdej kamizelce, nikt nie miał problemu.  😜

Emptyline haha, wszystkie to się nie zmieszczą  😁
Ale kilka wrzucam 🙂 Jeeezu, chciałabym jeszcze raz 😜










Mi się mega podobają, fotografka zrobiła je dokładnie tak, jak chciałam. Jedyne, czego żałuję, to że nie zrobiliśmy zdjęcia "grupowego" ze wszystkimi gośćmi. Jakoś takie było zamieszanie, że powiedziałam, że nie robimy, a teraz by się chciało 😉
Przyjemnie się ogląda! 😀

Przepraszam, ale coś mi świta, że miałaś brać ślub prawosławny... Czy to nie Ty?
Ascaia miałam, ale... się pozmieniało 😉 ostatecznie uznaliśmy, że z wielu względów lepszy będzie cywilny.
Libella, super 🙂 wczoraj byłam na kolejnym weselu i szczerze to nasza sala jest naprawdę piękna, nietypowa. Byłam już w tylu i nadal nasza jest jedną z ładniejszych w mojej opinii 🙂
Libella, obłędnie! Piękni jesteście! I ślub też cudo!  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2018 22:13
Libella, piękne zdjęcia i klimat super! A na jakiegoś facebooka może będziesz wrzucała? 💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 października 2018 09:10
Libella  😍 Skąd miałaś tort?  😁
Libella przepiekne zdjecia w przepieknych okolicznosciach przyrody!  😜
Cudownie wygladaliscie!
Libella, jeszcze, jeszcze! 😜 Pięknie! 😍
Libella, miałaś cudowną sukienkę!
Też się zachwycam sukienką Libelli! Taka lekka, nie przesłodzona i meeega dziewczęca  😍 Cudo! A i młodzi i tort przepiękni  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 października 2018 20:15
Libella, cudnie  😍

Kupiliśmy wódkę - przez całe życie tyle nie wypiję  😂
Dzięki za miłe słowa  :kwiatek: Sukienkę uwielbiam, świetnie się w niej czułam (wygodna!!!) i chętnie nosiłabym ją częściej 😁 Nie czułam się jak w przebraniu, tylko bardzo swobodnie. Jest od Julii Gastoł i ja zdecydowanie polecam ten salonm 🙂
Emptyline na FB wrzuciłam te same, jak chcesz to mogę Ci na PW wysłać linka do całej galerii 😉
Cricetidae zgadzam się! Dzięki za polecenie  😀
Doubler Dzięki  :kwiatek: nie chcę spamować za bardzo tymi moimi fotkami 😉
Smarcik tort był z Miodowa Cafe. Pyszny, malinowy, następnego dnia przy śniadaniu sporo osób pytało, czy jeszcze jest, bo chętnie by zjedli 😉 Tylko paprotkowe dekoracje robiliśmy sami, ale to w sumie tylko dołożenie paru listków.
Libella cudny klimat i Wy tacy ładni i szczęśliwi  😍
safie, też tak miałam z naszym kupionym alkoholem... 😁

Libella, to może wrzuć wszystkie na FB albo dropbox tak jak ja zrobiłam, żeby mogły je pooglądać Ci co chcą 😍 Myślę, że to nie będę tylko ja 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2018 07:58
Libella, Chcę,. chcę jak najwięcej! 😍 No chyba, że nie chcesz pokazać.  😎
my dostaliśmy resztę zdjęć i teraz pytanie czy lepsze albumy tradycyjne, fotoalbumy czy fotoksiążki. Macie jakieś sprawdzone firmy bo widełki cenowe są wielkie z tego co widzę.










Jeśli album tradycyjny to sugeruję Barańskiego. Są na rynku od 50 lat. Robią w skórze i ekoskórze, pięknie wykończone. W razie potrzeby nie ma problemu z reklamacją (choć te zdarzają się niezwykle rzadko).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się