... ślub :) ...

maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 października 2018 10:46
dziewczynka, no nieee, i jeszcze miałaś moje wymarzone Melisski... Total!
Ja polecam fotoksiążkę 🙂
dziewczynka, pięknie! 😍 My chcemy zamówić fotoalbum 😉 I będziemy go mieć od fotografa, może jego zapytajcie co by Wam polecił? 😉
no nasz fotograf ma super firmę ale ceny zaporowe, raczej nie zapłacimy 400 zł za album, tym bardziej, że potrzebujemy kilka 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2018 22:06
Zamówiliśmy obrączki - wstępnie będziemy musieli zapłacić 350 zł, ale to jeszcze zależy ile złota zostanie
Do mnie idzie już druga sukienka. Poprzednia była totalnym niewypałem.
Teraz czekam na tą (najbardziej podoba mi się cena) 😁

https://www.zalando.pl/swing-suknia-balowa-creme-white-sg721c0as-a11.html
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2018 08:57
pokemon, bardzo ładna. Fajne są te rękawki 🙂
safie, zazdroszczę ceny obrączek 😀

pokemon, bardzo ładna! A co z pierwszą było nie tak?  😀
Dostaliśmy zdjęcia!  💃
Ekstremalnie się cieszę ze wybrqliśmy zdjęcia w formie reportażu 🙂



Martita   Martita & Orestes Company
14 października 2018 20:02
pokemon A pokazywałaś buty?
rtk Pierwsze zdjęcie bardzo magiczne!
rtk, super! A pierwsze powinno iść na ścianę w dużym formacie! 😍
My też w ubiegłym tygodniu odebraliśmy obraczki 🙂
Wyniosły nas 325 zł 🙂 Mamy klasyczne złote, półokrągłe, z wygrawerowaną od środka datą ślubu 🙂 Podobają mi się strasznie 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 października 2018 12:34
dziewczynka gdzie były robione te zdjęcia ze skałami w tle?  🙂 Niesamowicie wyglądałaś! Udowadniasz, że nie trzeba mieć obcisłej kiecki żeby wyglądać zjawiskowo  😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 października 2018 19:12
rtk, piekne zdjecia!

A ja dzis zamowilam sukienkę.. za całe 200zł  😁 Na zdjeciach wyglądna pieknie, jak coś bedzie na poprawiny  🤔wirek:
pokemon, bardzo ładna! A co z pierwszą było nie tak?  😀


Wyglądała jak pożółkła i nie zapięłam się w biuście, a dołem była za luźna.

Buty kupiłam za 41 zł.
O takie: https://www.zalando.pl/anna-field-czolenka-white-an611ba44-a11.html
yga, to w końcu nie bierzesz tych ze zdjęć 🙂?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 października 2018 07:39
Cricetidae, narazie poszły w kąt 🙂 Szukam innych. W żadnej nie czułam się "WOW! to TA!" więc czeka mnie znów bieganina po salonach...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2018 10:08
yga, a na Ukrainie już byłaś mierzyć sukienki? 🙂

Moja koleżanka z pracy również szykuje się do ślubu na przyszły rok i właśnie mamy we Wrocławiu Ukrainkę, która szyje suknie ślubne. Jej mama na Ukrainie również siedzi w tym biznesie.
I zdecydowanie większy wybór niż w salonach ślubnych 😉
No dobra. Moja sukienka przyszła. Wygląd ma ok. Trzymajcie kciuki, żeby była dobra, bo pewnie zostaje.
Libella, od dawna na voltę nie zaglądałam, tym bardziej w wątek ślubny. ale z przyjemnością tu wracam by ponownie spojrzeć na Twoje zdjęcia. Wyglądałaś pięknie, a Twój uśmiech jest zaraźliwy, człowiek też od razu się uśmiecha. 🙂 Wspaniały klimat zdjęć, piękna sceneria. 🙂 no i makrama piękna. 🙂 Wiem, że wyplatasz, tę też wyplotłaś sama? 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 października 2018 06:15
JARA- mam w planach Ukrainę, tylko muszę najpierw przejrzeć resztę salonów. Szczerze? Mam nadzieję, że znajdę coś w Warszawie bądź Radomiu, nie chce mi się już latać za tym  🙇
yga, a nie masz w okolicy ukraińskiego salonu? We Wrocławiu jest jeden salon, w którym sa suknie sprowadzane z Ukrainy. Nie trzeba tam jechać ;-)
Ta ze mną zostaje. Fajna jest i pasuje:
https://www.zalando.pl/swing-suknia-balowa-creme-white-sg721c0as-a11.html?zoom=true

Nie mam pomysłu na biżuterię.
Fryz to będzie "spłynięty" na bok warkocz, bo w innej się ugotuję.
ładna  🙂 naprawdę ładna. Powinna do ciebie pasować. Widzę cię w czymś takim!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 października 2018 15:22
pokemon, ja bym dała tylko kolczyki - takie niezwisające
A bransoletki jakieś to nie? Takie łyse ręce?
Na głowie na pewno nie będę miała nasrane, tylko jakieś takie mikroozdóbki do warkocza.
Martita   Martita & Orestes Company
17 października 2018 19:51
pokemon Jakieś bardzo delikatne bransoletki myślę, że tak 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 października 2018 21:50
pokemon, jak najbardziej 🙂 Tylko właśnie jakaś delikatna
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 października 2018 08:26
yga, a nie masz w okolicy ukraińskiego salonu? We Wrocławiu jest jeden salon, w którym sa suknie sprowadzane z Ukrainy. Nie trzeba tam jechać ;-)


O proszę, a jak się nazywa?? 😜
pokemon, może coś od nich? https://web.facebook.com/cudnewiankislubne/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się