wasze ulubione seriale

Ascaia, też miałam takie wrażenie co do Calanthe, ale aktorka ma ponad 40 lat - więc śmiało może być w tych "średniowiecznych" realiach matką nastoletniej Pavetty 🙂

Co do Yen - dlatego napisałam, że na pierwszy rzut oka na zdjęcia aktorki, których jest jednak niewiele... Pozostaję otwarta, bo być może okaże się, że wyjdzie im coś fajnego... Ale baaaardzo ciekawi mnie, kto zagra Jaskra - bo to zaraz po Yen i Ciri najważniejsza postać 😀
Chris lub Liam Hemsworth 😉 😉 😉
Bo "piękni" blondyni, a chyba nawet śpiewać umieją. (?)
A tak serio to internety obstawiają, że rzeczywiście Jaskra i/lub Triss zagra ktoś bardziej znany by podbić oglądalność. Bo jeden Cavill to trochę mało.
Wolalabym Liama 😉))
Pamietam plotę, że Sebastian Stan był na castingu, ale czy to prawda :P
Ale to nie blondyn 😉
Jak się tak zastanowić to nie miałabym chyba kandydatury na Jaskra wśród znanych nazwisk...
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 października 2018 21:12
Co to za problem przefarbować włosy? 😉
Facella, fakt, ale... 😉 Jaskier bywał brany za elfa, bo miał delikatną, eteryczną urodę. Zimowy żołnierz ma mało subtelną twarz. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 października 2018 21:23
Z tym się nie mogę nie zgodzić 😉
W tydzień wciągnęłam 5 sezonów The 100. Jak dla mnie mistrzostwo, choć w pewnych momentach miałam ochotę udusić głównych bohaterów, szczególnie Clarke.
Ascaia, Facella, coś czuję w kościach, że i tak nie dadzą typowego przystojniaczka, a raczej śmieszka i "comic reliefa", no ale może zostanę mile zaskoczona 😉 Nie mogę się doczekać ogłoszenia reszty obsady!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2018 19:09
Czy mamy tu fanow BoJacka? 👀
Martita   Martita & Orestes Company
20 października 2018 19:18
CzarownicaSa Zapomniałaś o mnie  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2018 21:12
Zawsze o Tobie pamiętam!  😍
Wlasnie koncze ostatni sezon i jestem zachwycona! Jeszcze zostały mi bodajze 2 czy 3 odcinki i już mi smutno ze trzeba czekać na kolejny sezon 🙁
W tydzień wciągnęłam 5 sezonów The 100. Jak dla mnie mistrzostwo, choć w pewnych momentach miałam ochotę udusić głównych bohaterów, szczególnie Clarke.


nie tylko ty. Jestem pod wrażeniem jak z tak słabej książki wyszedł tak dobry serial i pociągnęli go dalej 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2018 11:30
CzarownicaSa, ja lubię! Obejrzałam wszystkie odcinki w 2 tyg 😀
Dubbing Jacka by mój kolega z liceum  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2018 15:11
Lotnaa, ja ogladam w oryginale z niemieckimi napisami 🙂
Czy pamiętacie serial zaklinacze koni , w Polsce było emitowanych 7 sezonów. Może ktoś wie czy będą kolejne sezony w polskiej wersji językowej , w Kanadzie w styczniu 2019 będzie emisja 12 sezonu. Pytałem się w stacji AXN i w podobnych o polską wersję językową , nikt nic nie wie.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co biega w WW2? Bo ni  cholery nie trybię.
pokemon, nieźle napisane recenzje i sporo komentarzy wyjaśniających jest na portalu naekranie.pl
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 października 2018 15:21
Co to jest WW2, bo mi wyświetla tylko drugą wojnę 😁
West World 2 sezon 😉
Discovery of Witches - idealne zapychadło na czas prasowania - godny następca Pamiętników Wampirów 😁
Na tyle dobre zapychadło, że może nawet mnie namówiło by sięgnąć po książkę.
Ascaia, kiedyś pewnie sięgnę - bo coś mi mówi, że książka może być fajniejsza niż serial 😉
Mam takie same odczucia. Poza tym serial chyba nie wyjaśni sporej części zasad świata przedstawionego, a lubię zagłębić się w takie sprawy.
Oglądała któraś z Was Bates Motel?
Obejrzałam dwa odcinki i chyba się wkręciłam, ale serial ma aż 4 sezony po 10 odc... dużo do nadrabiania, więc chciałabym poznać opinię czy warto.
Dla mnie Bates Motel był genialny, przynajmniej dwa lub trzy sezony - z tego co pamiętam. Potem zrobiło się to mocno naciągane, twórcy chyba za bardzo popłynęli,  ale mimo to, polecam!
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 października 2018 23:38
Warto! 😍 😍 😍
Jest bardzo over the top, w każdym odcinku ktoś umiera, wszyscy są porąbani, ale jednocześnie nie da się ich nie kochać - zwłaszcza Normy  😍
BTW sezonów jest 5
Bates Motel mimo pewnych wad był bardzo klimatyczny i warty obejrzenia, ale jak ktos lubi te klimaty to bardzo polecam Nawiedzony dom na wzgórzu ( THe Haunting of Hill House) i Castle Rock
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się