Zawody regionalne

Liga jest w Wilanowie 13.06
ma ktos ifo na temat czt w stajni sawanka, monika j. pgr bródno nie szykuja sie jakies towatrzystkie zawody?


Witam,
serdecznie zapraszamy na zawody towarzyskie w Stajni SAWANKA 11 czerwca,
propozycje tu [[a]]http://www.sawanka.pl/zawody%2011%2006%202009.html[[a]]
Forta tak? To nie mam tam po co jechać. A słyszałam że w Aromerze te kurtki są rozdawane.  🏇
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 czerwca 2009 10:28
ja własnie Wilanow a tym bardzie Aro mam bardzo daleko. Zdecyduję się po wtorkowym treningu, moze w ogole nie bedzie sensu gdzies jechac na P  🙄

edit. i problem sie rozwiązał! Jade do sawanki, uff nie musze brac transportu  😀
majeczka   Galopem przez życie!
05 czerwca 2009 23:37
A kogo spotkam w Dworku w tą niedziele??  🙂
Bo w Starej Miłosnej w sobote z forumowiczów to chyba tylko D&A będzie, no chyba że o kimś nie wiem? 😉
Majeczka ja będę  😀 byłam dziś komisyjnie oglądać podłoże i muszę przyznać, że organizatorzy na prawdę się postarali: nie ma kałuż, plac zabronowany, wszystko tak jak powinno być. Więc trzymajcie kciuki  😉
witam 😉 ktoś do Sokolnika się wybiera ?
13-14.06 ;D
majeczka   Galopem przez życie!
06 czerwca 2009 23:05
Forta jakie konkursy jedziesie z Rudaskiem? Walka o siodełko? 🙂 Czy to prawda że zgłoszonych jest 100 koni? Jak tak to ło matko na tak małym terenie.
Dzisiaj w starej miłosnej D&A II w P, a w L koń D&A pierwszy gratulacje!!! Re-volta wymiata jak zwykle 🙂
Dzięki,ochraniaczki z futerkiem były tak blisko;p
No właśnie ilość zgłoszonych koni mnie przeraża.Średnio wyobrażam sobie parkowanie.Ciekawe ile to wszystko potrwa.Mój pewnie spać pójdzie i już mu się skakać nie będzie chciało;p
dziewczyny, a nie wiecie czemu w ekofarmie konkursy tylko do L ?
Nie mam pojęcia,ale właśnie dlatego tam nie jadę.W Dworku nie byłam w końcu ze względu na podłoże.Za tydzień wybieram się do Wilanowa i do Aromeru😉
[quote author=Zapnij się link=topic=1742.msg269770#msg269770 date=1244301725]
witam 😉 ktoś do Sokolnika się wybiera ?
13-14.06 ;D
[/quote]

to tuz obok mnie 😉
niestety kobył roztrenowany, wiec startowac nie bede, ale przyjade na 99% z fotografem!!
jedziesz?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 czerwca 2009 20:55
pytanie:

1. można stratować 3 razy w konkursach do 100cm to znaczy ze jezeli chce pojechac P to mogę maxymalnie pojechać raz L i raz P? czy mogę 2 razy L i raz P?

2. nie mogę znalesc czym jest konkurs "szybkości (oceniany wg. Tabeli C)"?
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
07 czerwca 2009 21:02
1. możesz pojechać raz L i raz P na 99% najlepiej dopytać się sędziów.
2.konkurs szybkości polega na tym, że nie dostajesz punktów karnych za zrzutkę tylko naliczane są sekundy karne do całkowitego czasu przejazdu (możesz wygrać z kilkoma zrzutkami). jak dobrze pamiętam to są chyba 4s, generalnie nie ważne ile ważne, że konkurs ścigany. można się wykazać pomysłowością w kręceniu 😉
przy wyłamaniu z rozbudowanie standardowo 6s korekcyjnych, przy zwykłej stopie tylko zegar leci na niekorzyść.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 czerwca 2009 21:17
christine, dzięki.
a kto z was będzie w Wilanowie ?
Calathea   Czarny Książę
12 czerwca 2009 08:57
Mam pytanie... czy ktoś kto jedzie do Wilanowa potrzebuje luzaka-fotografa?
Mam blisko, więc mogę podjechać, a kobył mój po pierwsze jest kulawy, po dugie boi się skakać, więc jako zawodnik nie mam szans jechać...

Zainteresowanych luzakowaniem-fotografowaniem zapraszam na PW 😉
justyna,ja się wybieram-L i P🙂
D&A, ja jadę 2 razy L lub L i P zależy jak L nam pójdzie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
12 czerwca 2009 11:07
A kto w końcu poza D&A w Aro będzie ?
a ktoś jedzie 2-3 sierpnia do Kozienic?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 czerwca 2009 21:54
ja jade 15 sierpnia do "naprzod zielonki"  😁
a ja 02.08 do Koszalina  😉 tak w ramach długodystansowych planów
Brzask,

Na 100% 3 razy można wystartować tylko do 100cm. Tzn jak chcesz jechać P możesz tylko raz L.  :kwiatek:

Kto był w Aldragho? Podłoże fajne, ładny ośrodek. Dużo koni się zajechało  🤔
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 czerwca 2009 23:09
Dramka, zawody byly prawie 2 tyg temu 😉

jechałam 3 razy 2xL i raz P bo to byly towarzystkie i mozna bylo miec 3 starty.
a ktoś jedzie 2-3 sierpnia do Kozienic?


Ja prawdopodobnie będę.
Forta,

Są fotki z Aldragho  😅 W skoku nie mam fotki  👿  😕

http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/353.html

Co się stało w N?  🙁
do 6 to był przejazd mojego życia - zrobiłam wszystkie możliwe skróty i wszytsko było pięknie i sobie myślałam,że jak tylko dojadę na czysto do 6 to juz będzie z górki. No i jak dojechałam, to się zdekoncentrowałam i w długiej linii jechaliśmy coraz wolniej i wolniej i już nie miał z czego skoczyć (a przed jokerem rozpędziłam i zatrzymałam  😉 ) Ale nie mogę mieć do Agr pretensji, bo w końcu sama go zatrzymałam. Zaraz powrzucam zdjęcia, bo mam sporo  🙂
Musze kupić nowy frak bo w tym wyglądam jak torba.. 😵

Forta, Masz fotke ze mną w skoku bo obiekt mnie nie lubi..  🙄
Ja też byłam w Aldragho, wojowałam w P i N i nawet oczko mi się udało zrobić 😉
A zawody bardzo fajne, polecam. I szkoda, że tylko raz w roku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się