... ślub :) ...

Ładne, ale ja jestem za chytra, żeby wywalić tyle na ozdobę do włosów, której więcej nie założę 🙁 . I tak rozpaczam, że wydałam tyle na sukienkę 😁 bo pierwsza kosztowała 270. Na dokładkę wymyśliłam sobie krzywy warkocz, więc chyba by mi to nie pasowało.

Natomiast biżuteria to co innego. Tylko totalnie nie mam pomysłu.

pokemon, a jaki budżet byś chciała przeznaczyć na dodatki z biżuterii? może mogłabym pomóc. 🙂
Myślę, że na bransoletkę jestem skłonna wydać tysiaka, albo trochę więcej. Ale na kwiatki do włosów to może 30 😁 Będę miała jakieś coś wplecione w warkocz, bo dzisiaj już zapisałam się na fryzurę ku zgrozie mojej fryzjerki. Ale odetchnęła, że nie chcę żadnych koków i upięć, tylko klasyczny francuski warkocz po skosie na głowie.
Jako, że jeden ślub za mną, to myślę absolutnie pragmatycznie co do wydatków.

Może coś takiego? (tylko trochę droga dla mnie)
https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-bransoleta/25099
w tym tonie utrzymaną bransoletkę zrobiłam z kryształów swarovskiego. realizuję również wymarzone projekty, jeżeli nie można czegoś znaleźć w sklepie. ale jednak to rękodzieło, nie jubilerstwo, choć na srebrze i złocie również pracuję. widzę, że celujesz w inną stronę, ale gdyby coś to postaram się pomóc, o ile termin nie jest napięty. 🙂
pokemon, tam mają też grzebienie wpinane w warkocz. Ozdobę zawsze możesz odsprzedać 😉

Ale ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie coś takiego samodzielnie. Potrzebny jest drucik, koraliki i małe kombinerki 😉 Zrobiłabym coś w stylu tych wianków ale jako długi drucik wpleciony w warkocz.
W ten sposób
yga - http://mari-lill.pl/pl/. Maja tez profil na fb
samodzielnie.

😁
Dobre, dobre, ja jestem beztalencie.

Ale właśnie chcę mieć coś w tym stylu na głowie, tylko pewnie bardziej ciasno.
pokemon, a kiedy masz ślub? Ja planuję zrobić coś takiego do zdjęć. Jeśli się wyrobię to mogę Ci pożyczyć. Ale zacznę pewnie w listopadzie.
Dopiero 27 kwietnia, więc duuużo czasu. (chyba)
pokemon, jeśli zrobię to dam znać 🙂 Plan mam na długie zimowe wieczory 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2018 22:57
Yga tu we Wro ukrainka szyje suknie. Oraz jej matka na Ukrainie i wysyla do PL.

Nie moge wkleic linka z fejsa. Poszukaj Atelier Tesoro.
Trochę mnie życie pochłonęło ostatnio i nie miałam czasu tu zaglądać. Emptyline zaraz wyślę link do albumu z fotami na PW 😉
Rtk fajne zdjęcia, takie radosne 😀
Pokemon przepiękna ta bralsoletka!!! chociaż cena faktycznie zaporowa  🤣
Libella, od dawna na voltę nie zaglądałam, tym bardziej w wątek ślubny. ale z przyjemnością tu wracam by ponownie spojrzeć na Twoje zdjęcia. Wyglądałaś pięknie, a Twój uśmiech jest zaraźliwy, człowiek też od razu się uśmiecha. 🙂 Wspaniały klimat zdjęć, piękna sceneria. 🙂 no i makrama piękna. 🙂 Wiem, że wyplatasz, tę też wyplotłaś sama? 🙂


Dzięki :kwiatek: tak, sama wyplotłam.Miała po ślubie zawisnąć nad łóżkiem, ale jednak jest trochę za duża jak na moją sypialnię, więc chwilowo siedzi w skrzyni i czeka, aż wymyślę co z nią zrobić  😁

Libella, ja też bym bardzo zdjęcia prosiła! :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 października 2018 07:30
Mam sukienkę! Niestety brakuje mi dobrych zdjęć, więc nie będę wstawiać.
Opadające ramiona, tuba z rozcięciem na nogę. Nie jest obcisłą syrenką, ale dzieki temu mogę swobodnie tanczyć.
Salon Laurelle- boże, mają przepieeeekne sukienki!!!!! Wieczorowe również.

Teraz poszukiwania butów w kolorze nude.
Macie jakieś sprawdzone firmy?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 października 2018 07:51
yga a pokażesz chociaż jakieś salonowe zdjęcie?  😀 gratki!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 października 2018 08:49
Nie mają jeszcze na stronie, bo jest z najnowszej kolekcji.
Taka gora, ale też jeszcze wisi na mnie :p

Dzięki, czuję ulgę  🤣

Drugie foto ogromne.

Edit : przyszła moja suknia z neta za 150zl. Czad, nie spodziewałam się ze będzie taka fajna. To mam już opcje na poprawiny, tylko ja skróce 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 października 2018 08:05
yga ta pierwsza jest z salonu a druga z neta?
yga, dokładnie mam to samo pytanie co smarcik 😁 I jestem ciekawa dołu tej pierwszej, bo góra piękna! Ja swoje buty cieliste/nude kupowałam w Wojasie 😉 Wiem też, że Venezia ma super wygodne buty. Oczywiście jeśli szukasz skórzanych 😉
smarcik, Doubler, tak pierwsza z salonu, a druga z neta (zdążyłam jeszcze zobaczyć post jak były zdjecia tylko jednej :p)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 października 2018 09:10
Oh, to ta druga wcale nie wygląda jak za 150 zł! Wygląda jak pełnoprawna suknia ślubna, i oczywiście yga wygląda w niej obłędnie  😍 O pierwszej nie wypowiem się, bo niestety bardzo mało widać  🙁
smarcik, zdecydowanie się zgadzam, ta druga sukienka wygląda świetnie! A jaki dekolt, yga, Ty szalona! 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 października 2018 13:54
Suknia fajna, ale ma jakiś koszmarnie ogromy dekolt 😉
A mnie nie przekonuje ani pierwsza, ani druga. I na poprawiny nie wybierałabym białej.  🙂
Taką identyczna jak nr 1 widziałam na ZALANDO za 3 stówki. Nie widać dołu ale to syrenka też?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 października 2018 16:29
Sukienka ze skrzydłami to ta za 150 🙂 faktycznie wygląda jak ślubna, tylko że jej materiał jest bardzo cienki, elastyczny. Oczywiście że dekolt i długość poprawie u krawcowej  😁


Pokemon - nie, jej dół jest prosty 🙂

Zdjęcia ślubnej to wstawię już po ślubie, bo jeszcze mnie do niej zrazicie, wtedy dopiero by był płacz  😁 😵
Na szczęście na tą chwilę jestem jej pewna 🙂

Tunrida- a na poprawiny czemu nie białą?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 października 2018 17:14
No nieeee, pokaż ślubną! Chociaż na PW  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 października 2018 17:52
yga, ja się załapałam na za duże zdjęcie i przecudna ta suknia  😍

edit: do mnie dotarła biżuteria  😀iabeł:
yga, ja też chcę! Mnie się góra bardzo podoba! 😍

safie, to jest złoto z cyrkoniami?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 października 2018 10:17
Dziekuję, mi sie tez bardzo podoba, i jedna i druga 🙂
Tylko ślubną będę modyfikować- podnosić spódnicę wyżej, żeby zaznaczała talię 🙂
Tą na poprawiny również- dekolt NIECO  😁 zmniejsze, skrócę przed kolano i wszyję halkę, bo prześwituje.

Teraz zaczynam eksperymentować z butami  😁 To akurat lubię. Pierwsza para doszła dzisiaj  😅

pokemon- https://www.ecarla.pl/bizuteria-slubna
Tutaj duży wybór i tanio 🙂 Zamawiam stamtąd często kolczyki.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 października 2018 15:38
Doubler, zdecydowanie nie  😁

edit: zostało 5 tygodni  ❗ ❗ ❗
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się