Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ok, przyznam, że wrzuciłam pierwszą lepszą w spoko cenie. Ale można wejść w derki - wybrać odpowiedni rodzaj i ustawić sobie kolejność wedle ceny. Jest trochę promocji w każdym z działów.
Chciałabym zwykłą plandekę albo podszytą polarem, nic grubszego.
Znalazłam jedną, która by mi pasowała, ale w jakieś różowe kfioty. Niesmacznie na ogierku by wyglądała. No ale mus to mus 😀
Pewnie tylko na jeden sezon, więc jakoś przełknie tą łyżkę dziegciu 😀
tajnaa, poka tę w kwiaty, na moje kucynki będzie jak znalazł  😅
Czy ktoś posiada kod rabatowy do BERGO?
końskie-zaloty- wyprzedaż likwidacyjna -50%: kod promo50 🙂
Ooo a co to sklep się zamyka czy jak?
Ooo a co to sklep się zamyka czy jak?


Na to wygląda. Na Facebooku napisali, że "wyprzedaż likwidacyjna".
końskie-zaloty- wyprzedaż likwidacyjna -50%: kod promo50 🙂


Jesteś złym człowiekiem  🤬 zakupy poczynione. Kto mi gwizdnął z koszyka przecwideszczówkę BR 145? -.-
Nie ja...ja tylko brązowy equestrian Stokholm 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 października 2018 17:32
Mam nadzieję, że to bezpieczny sklep, bo poszła fortuna :P
Bezpieczny, bezpieczny. 😀
Skończyłam zakupy i mówię do swojego faceta "Zdziwię się, jak to zamówienie do mnie dotrze w takiej cenie". Minęły dosłownie 2 sekundy i telefon dzwoni, ze sklepu. Ja już westchnęłam cierpiętniczo, że wykrakałam. A Pani mi mówi, że tu była płatność PayU, która niestety nie doszła i czy może nie miałam zwiechy Internetu. Za kilka sekund już jej się wyświetliło, że opłacone, przeprosiła i życzyła miłego dnia. Więc jednak dojdzie! 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 października 2018 17:37
W takim razie jestem lżejsza o mnsjsfjd...set złotych. A teraz nawet nie jeżdżę :P
Sklep w zupełności bezpieczny 💘
W takim razie jestem lżejsza o mnsjsfjd...set złotych. A teraz nawet nie jeżdżę :P


Lepiej o tyle niż dwa mnsjsfjd...set, nie? :P Ja też nie planowałam zakupów. Ale myślałam, że nie przebrnę przez lagi serwera po ogłoszeniu tej promocji.
Chyba nie już nie ma🙁 co nie kliknę to brak...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 października 2018 18:38
Nagrzeszyłam prze was  😁
Ja niestety tylko czaprak, bo już w tym miesiącu się szarpnelam na Winderena, to i tak nadszarpnelo mój budżet. A kusilo mnie wykupić pół sklepu 🤣 Martwię się tylko, bo przelew payU mi nie przeszedł i teraz nie wiem jak ponowic płatność  🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 października 2018 19:35
Szczęśliwi ci, którym udało się dopchać na stronę 🙁  😁
[quote author=Strzyga link=topic=15196.msg2818995#msg2818995 date=1540399035]
W takim razie jestem lżejsza o mnsjsfjd...set złotych. A teraz nawet nie jeżdżę :P


Lepiej o tyle niż dwa mnsjsfjd...set, nie? :P Ja też nie planowałam zakupów. Ale myślałam, że nie przebrnę przez lagi serwera po ogłoszeniu tej promocji.
[/quote]

Ja to samo.. dodałam 7 rzeczy do koszyka i wywaliło mi cały a nameczylam się strasznie żeby to w ogóle przejrzeć.. I też nie planowałam ale słabą mam wolę przy -50% 🤔wirek:
Nienawidzę tego wątku  😉
Wymagało to wiele cierpliwości ale udało się coś zamówić, dobrze że dużo interesujących mnie rzeczy już nie było.
Jesteście złem!!!!! Spędziłam na tej stronie ponad godzinę, każde kliknięcie to 5 minut czekania na załadowanie strony... spłukałam się doszczętnie, miałam już wyczerpany limit bo dopiero co przyszły puśliska ze strzemionami i koszykami i czapka+komin na zimę  😵 i do grudnia już nie planowałam NIC kupować. A własnie robię kolejny przelew. KOSZMAR  🤦  😜  😁
A ja jestem z siebie dumna. Udało mi się powstrzymać żądzę i kupić tylko rzeczy, które i tak miałam kupić do końca listopada. Jedyny "grzeszek" ktoś zgarnął mi sprzed nosa  🤣
Teraz za zaoszczędzone pieniądze mogę wybrać sobie jakiś czaprak z nowego Eskasrona  🏇
co mnie skusiło żeby tu wejść  😤 😤 😤 😤
Nie mam aktualnie swojego konia a zamowilam ochraniacze i derkę ... mogłam tu nie wchodzić  🤬 🤣
Brak konia wcale nie przeszkadza w kupowaniu rzeczy dla konia 😁
Najgorsze, że nie ma gdzie tego wszystkiego trzymać!
Oj tam oj tam, na ładne rzeczy zawsze się znajdzie miejsce 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 października 2018 22:00
Mi udało sie wszystko kupić 😀 nawet podjęłam trochę z koszyka 😀
ale ten sklep tak chodzi, bo tyle ludzi tam teraz szpera? każda strona ładuje się strasznie dłuuugo, a jak już się załaduje to się okazuje, że towaru brak  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się