Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 października 2018 09:32
A ja wlazłam z ciekawości jeszcze raz na Zaloty, zobaczyć czy coś zostało.... i jeszcze bryczesy kupiłam 😵 😁
widział ktoś derki polarowe z kapturem?  👀
a czy jest już potwierdzone że wszystkie złożone i potwierdzone zamówienia zostaną zrealizowane na 100 %?

Do mnie dzisiaj dotarly sztyblety Hippica za 150zł! 😀
GNL -15% na hasło DYNIA tylko 31.10.
*Promocja nie dotyczy bonów, książek, pasz, sumplementów, produktów Pikeur i Eskadron oraz nowych kolekcji jesień/zima 2018.
O mówił m zamówieniu cisza, może za mało wydałam  😂
ja mam w statusie że oczekuje na wysyłkę, a za dużo też nie wydałam
Dziewczyny czy przychodził Wam mail z Zalotów z potwierdzeniem zamówienia:? Ja nic nie dostałam i nie wiem czy to kwestia jakiegoś błędy na ich serwerze czy ja w pośpiechu jakąś literówkę zrobiłam w mailu.
bera tak, powinien przyjść mail potwierdzający zamówienie.
larabarson, dzięki.
Też nie dostalam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 października 2018 09:24
Ja też dostałam, na oba zamówienia. Ale dym tam mają na pewno, dostałam meila że wysłane, a dzień później, że jednej rzeczy nie będzie. Dzwoniłam, żeby wymienić, to odniosłam wrażenie, że jeszcze nie wysłali jednak. Choć może dołożą do drugiego zamówienia. Myślę, że tu im trzeba dać czas i trochę wyrozumiałości, bo serio mieli tam nalot bombowy.
Ja póki co też się nie odzywam, bo wiem że mają szał teraz z tymi zamówieniami.
Do mnie już wczoraj doszła od nich przesyłka więc myślę, że i Wy się doczekacie 🙂
Ja też nic nie dostałam, spokojnie, tyle zamówień na raz to nie mogą ogarnąć.
Ja kupowałam jedną rzecz i dostałam dzisiaj info, że wyślą jak tylko zostanie opłacone. A przelew poszedł od razu. Nie śpieszy mi się więc spokojnie czekam.
Dzwoniłam w piątek to Pani powiedziała że najpierw realizują zamówienia opłacone przez PayU bo mają pierwszeństwo. Niby 3 dni robocze napisali na facebooku więc zobaczymy w poniedziałek 🙂 zastanawiam się czy wszystko dostanę z zamówienia skoro na bieżąco strona działała i uciekały mi rzeczy z koszyka.
A ja wybrałam pobranie, aby ułatwić i "przyspieszyc" 🙁
A więc cierpliwie czekam że spokojem na wiadomość o wysyłce z nadzieją że będzie wszystko    💘
Ja tez dostalam maila, że czekają na wpłatę, a zaplacilam przez Payu i na fb mi odpisali, ze paczka w poniedzialek wychodzi (błąd systemu).
No to mnie pocieszyłaś, w takim razie czekam i nie zawracam im głowy pytaniem o to samo.
u mnie tak samo więc też czekam na spokojnie 😉 swoją drogą wyobrażam sobie jaki mają tam bajzel przez tyle zamówień :P
Właśnie otworzyłam paczkę z zamówieniem i jestem mega zadowolona 🙂
Super sobie poradzili z tym nalotem na sklep
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 października 2018 16:43
Ja też dostałam, ale nie wszystko, choć poinformowano mnie o tym (dzień po wysyłce). Teraz czekam na drugie zamówienie, dostałam meila, że nie opłacone, a opłacone od razu przez payu i mam potwierdzenie.... cierpliwie czekam, aż się ogarną 😉
Ja przesyłkę dostałam.
Moja dopiero dziś została wysłana. Z tego też powodu zdążyłam jeszcze coś domówić przez weekend 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 października 2018 19:30
Czy możecie przestać spamować o sklepie końskie-zaloty? Dostanę nerwicy zaraz.

Szukam derek padokowych podszytych polarem lub 100g, 135 cm lub 145 cm, ktoś coś?
Na pocieszenie Wam powiem że ja w końskich zalotach kupiłam bryczesy, zaplacilam, po czym następnego dnia dostałam telefon ze będzie zwrot środków bo bryczesy ktoś kupił pol sek wcześniej niż ja. no cóż, muszę obejść się ze smakiem. a szkoda bo sliczne, i teraz już takich nie kupię bo będę miała ciągle w glowie ze mogłam je kupić 50% taniej XD
ale ale, drogie shopping queens 31.10-4.11 w bergo -15% na hasło BERGO
no i przed nami black friday, cyber monday itd. dużo okazji do wydania siana 🙂
W gnlu też będzie halloween (31.10.) -15% na hasło DYNIA
W Horsetack -20% na hasło halloween18
31 października w Pasi-Koniku na hasło 'halloween' ma być rabat -15% na cały asortyment z wykluczeniem suplementów, paszy, bonów i produktów Pikeur i Eskadron
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się