... ślub :) ...

Jakbym miała taką figurę jak yga to chciałabym mieć dekolt do pępka, a z tyłu do pęknięcia  😜 Nie daj sobie zepsuć wrażenia, w obu wyglądasz super!!!
I mini ledwo za tyłek. Oczami wyobraźni to zobaczyłam. 😜 Mi chodzi o to, że Yga ma tak cudowną budowę że ja bym to podkreślała. A w tych sukienkach tego jakoś nie widzę. Ale fakt, że zdjęcia byle jak zrobione i może nie oddają efektu który jest na żywo. Z drugiej strony, we wszystkim będzie wyglądała bosko.
safie, hahaha, rozumiem 😁 Te 5 tygodni nawet się nie zorientujesz jak zlecą 👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2018 15:26
Doubler, z aliexpres - wyszło niecałe 40 zł.

Jutro lub we wtorek idę na przymiarkę sukni - nie wiem czy się cieszę czy boję  😵

edit: maluję wazony - chyba mam za dużo czasu. Nie wiem tylko czy takie nierówne mogą być? Tak sobie wymyśliłam, ale po wykonaniu nie wiem
safie, to ja i tak lepiej, za dwie pary dałam 30. 😁 Ciesz się! To niesamowite przeżycie, właśnie po raz tysięczny oglądałam nasz teledysk ze ślubu i wszystko mnie mega wzrusza, a sukienka w pokrowcu dalej wisi na drzwiach do mojego pokoju. 😜 Te wazony według mnie - nie bardzo. Może zawiązać na tej wysokości jakąś wstążkę, żebyś nie musiała malować ich do równa, ale teraz wyglądają, jakby były niedokładnie wykonane. Ale to moja opinia. :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
28 października 2018 15:58
Safie Ja bym chyba była jednak za malowanym na równo albo właśnie z jakąś ozdobą zasłaniającą czy jest równo czy nie ale oczywiście to Tobie ma się podobać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2018 16:16
Własnie zainspirowałam się ścianą, która bardzo mi się podoba i myślałam, że będzie tak "inaczej"

Swoją drogą łatwiej okleić na równo niż takie postrzępione  😂
emptyline   Big Milk Straciatella
28 października 2018 17:08
safie, jak chcesz nierówno, to to musi być konkretna linia z dużymi różnicami poziomu. 🙂 Wtedy będzie git moim zdaniem. Ale chyba bym zrobiła jednak na równo. 🙂
Dokładnie. Bo teraz to wygląda jakby to było nierówno niechcący. A nie specjalnie
safie ja jestem za wersją nierówno ale bardziej 🙂

Doubler Twoja sukienka dalej wisi a ja swoją właśnie sprzedałam 😉 trochę było żal się z nią rozstawać
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2018 21:33
To prototyp, więc jeszcze będę próbować  😀iabeł:

edit: suknia jest, ale jakoś przestała być taka ładna jak była przy mierzeniu  😵
dziewczynka, nie mogłabym chyba swojej sprzedać.. 👍

safie, co Ty mówisz! Dlaczego? 👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 października 2018 18:02
Doubler, jestem gruba buła i nic dobrze nie będzie wyglądać  🤬
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 października 2018 18:39
pokemon, bardzo ładne 🙂
safie, o raju, wymyślasz! 🤬

pokemon, mnie również bardzo się podobają, szczególnie naszyjnik! 😍
Doubler, Jak zobaczyłam ile jest warta to decyzja zapadła szybko, no i jeszcze rachunek za naprawę auta miał znaczenie. W każdym razie zakup od znanego projektanta ma swoje zalety, po sukienkę ustawiła sie kolejka  🤣
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 października 2018 07:18
Dzięki dziewczyny!
Kwestia zdjęcia. W syrence z długim trenem 1)stoję na podwyższeniu przez co wydaje się mega szczupła i wysoka 2)ma długi tren, co wydłuża moją sylwetkę na podeście 3)zdjęcie jest robione z dołu.
Z przodu na płasko już nie wyglądam tak wow 🙂  (zdjęcia)
Poza tym we wszystkich tych sukienkach mogłam zrobić jedynie pół kroku 😀 Dobrze się w nich czułam, ale nie wyobrażam sobie tanczenia przez całą noc, ba! nie wyobrazam sobie ukleknąć i wstać w Kościele.
W wybranej sukience mam super rozporek do połowy uda, przez który widać tatuaż. To w ogóle jedyna sukienka (bez rękawów), która nie gryzie mi się z tatuażami.



Zamówiłam dekoracje sali, biżuterie, kilka par butów, zaproszenia... Wariacje!  😁 😜

Jedno foto za duże.
dziewczynka, no tak, są to jakieś argumenty. 😁

yga, ważne, żebyś Ty była zadowolona. 😉 Pokazuj dekoracje, biżuterię, buty, zaproszenia... jednym słowem WSZYSTKO chce zobaczyć! 😜 Zazdroszczę przygotowań, ja się wzruszam totalnie jak widzę zdjęcia czy film ze ślubu i chciałabym powtórzyć.. 😁
kiedyś pewnien "KOŁCZ" mi przekazał takie coś... nawet jak Ci się nie podoba coś (ubranie, obraz itd) CHWAL... dlaczego?
bo dla kogoś to ważne, a każdy ma inny gust i wybiera inaczej...
I pannie młodej może być przykro i mieć wątpliwości że wybrała źle... a po co? Warto kogoś skrytykować? Dla własnej satysfakcji?

Dlatego dziewczyny wygladajcie piękne - w swoim stylu i według własnego pomysłu!
Dodo dokładnie!Ja życiowo wyznaję również taką zasadę bo co to zmieni.Czasem mówię,że np."ta kanapa nie do końca w moim stylu ale jak Ci się podoba to najważniejsze".
Skoro ktoś tak wybrał i już to zrobił to znaczy,że według niego to najlepszy wybór ever.Co innego,gdy ktoś wcześniej pyta o opinię ,wtedy krytyka konstruktywna może się przydać.
Yga z tego typu kiecki będziesz zadowolona.Ja się w swojej czułam jak bym miała zwykłą sukienkę.Mega wygodna.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 października 2018 12:13
Na spokojnie jeszcze dzisiaj spojrzałam na zdjęcie i dramatu nie ma.

Odebraliśmy obrączki  😅
P. kupił garnitur 🙂
dziewczynka, dobrze, że sprzedałaś. Zazdroszczę 😀 Twoja sukienka ma widzę dużą tolerancję rozmiarową 🙂 łatwo ją pod siebie przerobić. Moja jest taka, że ktoś musi być dokładnie taki, jak ja i moja koleżanka, od której ja odkupiłam 😀 Nie ma zmiłuj... Gorset to gorset. Dlatego sobie wisi, nawet była kilka razy mierzona, ale raz za mała, raz za duża...
Doubler, ja bym mogła powtórzyć podróż poślubną 😀 Organizacji wesela za nic bym nie chciała powtarzać! Fajne emocje, można by było tylko to powtórzyć, ale żadnych spraw organizacyjnych...
Nie znoszę ‚najważniejsze ze tobie się podoba’
Taka szpila w białych rękawiczkach...
Wszystko zależy od intencji moim zdaniem i chociażby samej intonacji głosu.Fałszywy komplement czy "szpilę" chyba wyczuje każdy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 października 2018 17:37
Obrączkami się chwalę 🙂

Zastanawiam się czy jednak czegoś na szyję nie dodać w stylu delikatnego łańcuszka  👀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
31 października 2018 20:30
Też nie lubię tego zwrotu  😂 a z sukienka dawno machnelam ręką, jest i już  😂
safie, jaki garnitur kupiliście, klasykę? Bo widzę, ze obrączki tak. 😉 I ja bym chyba nie dawała łańcuszka, bo masz już kolczyki i ozdobione ramiona. Jeśli już by był, to baaardzo delikatny i krótki, żeby tylko oplatał szyję (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :hihi🙂

Cricetidae, organizacja nie, ale samo wesele - jak najbardziej! 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2018 12:20
Doubler, niestety P. poszedł w klasykę (a tak liczyłam, że jednak skusi się na kratę  :emoty327🙂

Z łańcuszkiem to chodziło mi chyba dokładnie o to samo klik  🙂
safie, o, dokładnie! Chociaż nie wiem czy nawet krótszego bym nie brała. 😉 Tylko żeby znowu nie był za krótki... eh. 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się