Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

końskie-zaloty cd

zamówiłam w zeszłym tyg na dwa razy- dość spore zamówienia- w pon rano dotarł kurier z paczką
dostałam chyba z 10 produktów- jednego brakowało, takie zycie kto pierwszy ten lepszy przy takich akcjach.
Zwrotna kasa na koncie za niezrealizowaną rzecz była u mnie juz w piatek (czyli w dniu wysyłki)
co więcej na stronie kupiłam szampon i okazał sie 7,5 zł tańszy na paragonie ze sklepu- tą różnicę również mi zwrócono !! 😍 😍 😍

PEŁNY SZACUN DLA SKLEPU
wielka szkoda ze sie zamykają bo obsługa na 5+

Także dziewczyny nie narzekajcie bo przy takich akcjach kto pierwszy ten lepszy i ZADNYCH pretensji do sklepu w tej kwestii być nie powinno.

Pozdrawiam
Nie wiem, czy pamiętacie akcję -50% w equishopie, tam zwroty za brakujący towar dostałam pół roku później, po wielu interwencjach.
-30 % w AMIGO na wszystkie nieprzecenione czapraki i bryczesy.
a jakiś % do Animali?
Na www.tophors.pl darmowa przesyłka do 04.11  :kwiatek:
a cos do konik.com?
kod do konika na -15%: duchy

"Niektóre produkty z naszej oferty wystraszyły się i poobniżały ceny
Znajdź je i podczas zakupów wpisz hasło promocyjne "duchy", aby przekonać się, że Twoje produkty również zostały nawiedzone"
to na to co chce kupic ten kod nie działa w koniku 🙁
blackstones, pewnie niektórych produktów nie obejmuje promocja. To co chcesz kupić to może pasze, suplementy, towary już przecenione, albo najnowsze kolekcje?
chce kupic strzemiona flex on
Mi również nie działa na kolekcje, która była 2 lata temu 😉
No to już chyba ich jakiś błąd....
Moim zdaniem również bardzo słaba ta promocja bo dotyczy tylko wybranych artykułów. A żeby się dowiedzieć których trzeba dodać je do koszyka  🤔
-10% na kawalhorses.pl w dniach 31.10-07.11.2018

Świętujemy 4 urodziny naszego sklepu !
Z tej okazji mamy dla Was rabat 20% na zakupy!*
Kod: horsetown
Do wykorzystania na www.horsetown.pl
Dodatkowo do każdego zamówienia dorzucamy horsetownowa smycz GRATIS! a przy zakupach za min. 200zł horsetownowy kubek GRATIS!
Przy zakupach za min. 100zł i płatności przelewem wysyłka ZA DARMO!
Promocja trwa do 7 listopada !

*) rabat nie dotyczy pasz, suplementów, produktów firmy daw-mag oraz działu promocje!
Końskie zaloty zamówienie opłacone z góry u mnie już na 3 dzień, wszystko zgodne z zamówieniem.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 listopada 2018 09:11
Ja też zamówiłam bryczesy, jeszcze mi się udało choć już na końcówce bo w pierwszym rzucie nie dało się nic zrobić na stronie, takie szaleństwo 😉.
Bardzo się jednak cieszę no i szkoda sklepu Końskie Zaloty.

edit: co do kodu do Konika, to też nie działa na produkty, które chciałam kupić tzn na siatki na siano  🙁  szkoda ...
Aleks, ja kupowałam siatki na siano w sklepie vidaxl. Za dwie bardzo duże siatki 1m x1m zapłaciłam 67 zł i do tego wysyłka jest darmowa. Mają też mniejsze rozmiary.

https://www.vidaxl.pl/e/8718475974963/vidaxl-siatka-na-siano-okragla-1x1-m-pp-2-szt
Jakiś kod/rabat do konika? :kwiatek:


Nikt nic? Ozłocę. 🙇
flygirl, było wyżej, że 15% na "duchy", ale tylko na wybrane przedmioty. A które? Zgadnij sama 🤣 Ale czego się spodziewać po koniku.
Z kodem już próbowałam, na ochraniacze nie działał. 🤔 No nic, kliknęłam już, trudno. Przynajmniej przesyłka darmowa, zawsze coś. 😀
Czy gdzieś jest promocja na pasze i suplementy?
Moon   #kulistyzajebisty
02 listopada 2018 08:10
Konik przeważnie wyprzedaje tylko jakieś "odpadki i resztki", które nie chcą zejść ze stanu magazynowego miesiącami, ot tak polityka 😉
flygirl, było pisać, bo ja mam rabat, szalone 3%, a przesyłka jest tam darmowa już od 150zł, więc jak zamówionko robiłam ostatnio to mi się całkiem miło na serduszku zrobiło  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 listopada 2018 10:45
Przyszła paczka z końskich zalotów. Wszystko prócz pasków do ostróg. Jest pięęeeęknie <3
Kod do AMIGO na 10% 127-1816-LIST
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 listopada 2018 14:54
U mnie również paczka od Końskich Zalotów dotarła. Mail i zwrot za jedną rzecz, której brakło były w ten sam dzień. Szkoda, że się likwidują, bardzo porządny sklep i solidna obsługa 😉 Niejeden sklep mógłby z nich brać przykład 😉
Kojarzy ktoś w jakim sklepie bylo -30% na Horze? :kwiatek:
Gnl :-)
Końskie zaloty się nie likwidują, robią tylko miejsce na nowe kolekcje
W www.tophors.pl ruszyła tygodniowa promocja -15% na produkty RAMBO firmy Horseware  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się