wasze ulubione seriale

Ok, widzę że wszystkie jesteście jednomyślne🙂
Wczoraj w nocy jeszcze obejrzałam jeden odcinek, bo nie mogłam się oderwać. W takim razie mam serial na jesień  😀
Becia23 ja oglądam na Netflixie i wydaje mi się, że tam są 4 sezony.. ale może źle spojrzałam.
Bates jest świetny, ostatni sezon faktycznie trochę dziwny, ale mimo wszystko 10/10 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
25 października 2018 12:20
infantil, na pewno jest 5, ostatni mial premiere w 2017. Nie mam teraz jak sprawdzic, ale jestem dosyc pewna, ze na angielskim netflixie dostepne sa wszystkie, moze na polskim ostatni jeszcze nie jest.
Polecam Kiling Eve jeśli nikt o tym jeszcze nie pisał, zwlaszcza miłośnikom Sandry Oh. Brytyjscy szpiedzy i morderczyny na zlecenie 😀
Killing Eve gdzie można obejrzeć?

Obejrzałam Gdzieś Pomiędzy. Po pierwszysm odcinku chcialam zrezygnować, ale dalam mu szansę i potem zrobił się sensownie interesujący.

Teraz jestem po drugim odcinku Bodyguard, cztery przede mną. Wciska w fotel, mam nadzieję, że nie skiepści się. Oglądał ktoś całość?


(oglądam  na Netflixie)
trusia, własnie miałam o nim pisać XD

Bodyguard - bardzo dobry serial szpiegowsko-sensacyjny. Taki jak lubię, czyli do końca nie wiadomo kto jest (z) kim i co knuje. Ostatni odcinek w moim odczuciu lekko przekombinowany, ale ode mnie mocne 8/10.
Moim zdaniem podobny jest brytyjski The Game.
Mnie właśnie został ostatni odcinek Bodyguarda, bardzo fajny serial, wcześniejsze odcinki wciągnęłam wczoraj wieczorem...
Zakochałam się w Breaking Bad! Fabuła świetna, fajna gra aktorów. W końcu fajny serial nie opowiadający o policjantach, mordercach i mordowaniu ;-)
rtk, ja jestem po pierwszym sezonie Breaking Bad i dwa trupy naliczyłam. Jak są zamorodwani, są też mordercy  😉
Mam takie same odczucia. Poza tym serial chyba nie wyjaśni sporej części zasad świata przedstawionego, a lubię zagłębić się w takie sprawy.

Zaczęłam oglądać serial i po 4 odcinkach wzięłam się za książki - mega fajnie się czyta 🙂 Polecam na jesienne wieczory.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 października 2018 17:05
Czy ktoś może nam polecić coś w klimacie Friends, Modern Family, How I met your mother, Suits? Takie typowo do kotleta, ale nie za bardzo teen-drama? Chetnie na Netflix. Odpada na pewno Big Bang Theory. 😉
Martita   Martita & Orestes Company
30 października 2018 20:55
emptyline Ja do kotleta obejrzałam 5 sezonów "On, ona i dzieciaki". Jest na yt.
emptyline różowe lata 70  💘
Netflix wypuścił pierwszą zajawkę Wiedźmina - Cavill ucharakteryzowany na Geralta.
Moje odczucia są silne, ale nie będę Wam zdradzać. Ciekawa jestem Waszych spostrzeżeń.

No i ogłoszono resztę obsady. Z Polaków załapał się Maciej Musiał, na jakąś nową dopisaną postać. 😉
Powiem szczerze, że np. Triss i Toruviel to tak...  🤔
Za to jednak pojawi się Mikkelsen (który był moim kandydatem na główną rolę)
Ascaia
Właśnie widziałam i żałuję że nie mogę odzobaczyć  🙁
Netfliksowy Geralt gładziutki i ulizany. Legolas 10 lat później 😉 Chociaż najbardziej mnie boli ta chamsko odcinająca się peruka 👀

No i ogłoszono resztę obsady. Z Polaków załapał się Maciej Musiał, na jakąś nową dopisaną postać. 😉


Musiał, czo 😂 Gdzie jest reszta obsady? Podrzucisz linka? 🙂

edit: znalazłam. Jaskier super  😍 (chociaż miałam cichą nadzieję na Lina Manuela Mirandę bo gdzieś czytałam o tym plotę :hihi🙂 Triss hmmm... no trudno 😉 Cahir dziiiwny, ale poza tym nie ma jakiegos super dramatu moim zdaniem.
Martita   Martita & Orestes Company
31 października 2018 17:12
A gdzie można to zobaczyć?

Edit: Znalazłam. Serio to ma być Wiedźmin? No way. Tak samo Triss, Yen czy Toruviel.
Cahir może się obronić, ma coś ciekawego w wyglądzie.
Byłby nawet ok, jakby mu dali zarost. Bo tak to rzeczywiście Legolas. Fajna jest Yenn, Ciri i Jaskier. Nie mogę Cahira odżałować, Triss też dziwna.
budyń, książkowy Geralt nie lubił zarostu i starał się regularnie oddawać pod brzytwę jak tylko wyłaził z dziczy do "cywilizacji". 😉 To ten z gier jest zarośnięty.

Peruka, blizny, zarost - to pewnie dorobią. Tam jest wyraźnie napisane, ze to test charakteryzacji (na klapsie).
Ale wyraz oczu, mimika... to jest zależne od aktora. I na chwilę obecną taki wiedźmin mnie nieco przeraża. Oczka szczeniaczka, spanielka - a to domyślnie przecież moment przed walką, skoro pije eliksir. Gdzie ta brutalna twardość, gdzie te widziane wcześniej okrucieństwa, gdzie swoista obojętność na śmierć... gdzie wiedźminowatość?



Martita, na fb Netflixa, na fb Cavilla.
Tu też masz link, a w komentarzach nowości obsadowe
https://naekranie.pl/aktualnosci/henry-cavill-w-kostiumie-wiedzmina-jest-pierwsze-zdjecie-3682078
Ascaia, Żebrowski na zawsze w moim sercu i on miał zarost! :P
Martita   Martita & Orestes Company
31 października 2018 17:48
Ascaia Ja się zarostu nie czepiam akurat, czy kiepskiej peruki ale właśnie to co ma być w oczach. Wyraz twarzy. Wiedźmin to nie super bohater, który ratuje kotka z drzewa, to nie jest taka oczywista postać. Zgadzam się z Tobą, gdzie ta wiedźminowatość? Za łagodny. Inna rzecz, że może pokazali to jako zajawkę bo Haloween? Po tych 30 sekundach jestem na nie, a jak się spisze w serialu to zobaczymy.  Czekam na dobre zdjęcia w pełnych charakteryzacjach.
Chyba nie jest to forma promocji z przymrużeniem oka bo Haloween.
Netflix pokasował niepozytywne komentarze na facebooku. 😉
Martita   Martita & Orestes Company
31 października 2018 21:21
Ascaia No na to mam jeden komentarz: ahahahahahahahaha
Mysle ze ocenianie po 30sek teasera to z lekka nadinterpretacja.
A Mikkelsen to nie ten Ascaia. Pomerdal Ci sie Lars z Madsem.

Cahir i Jaskier moim zdaniem miodzio, Triss po przefarbowaniu bedzie cudna 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 października 2018 21:41
Jak zobaczyłam te 30 sekund to miałam wrażenie że aktor mówi "tuptuptup... ojej, smutłem <mina zbitego pieska>, wypiję eliksir bo mame nie pozwala pić alko", zero wiedzminowatości 🙄 Kurde, wiedźmin to jest gość zahartowany, taki co wbije do karczmy z kopa i nikt mu nic nie powie, obije mordy lokalnych zakapiorów chętnych na jego sakiewkę po czym pojedzie mordować topielce i inne takie. A nie jakaś popierdułka z gaciami na rajstopy 😵
faith, buuu, rzeczywiście tak się ucieszyłam z nazwiska, że nie zwróciłam uwagi na imię. 🙁 No ale to bracia, więc przynajmniej jest reprezentacja. 😉
A co do 30 sekund i gry aktorskiej się zupełnie nie zgodzę - tu każde 10 sekund ma znaczenie. Na fotosach czyli zatrzymanej chwili można ocenić spojrzenie, twarz, ustawienie ciała, itd.
Legolas XD Mam nadzieję, że zmienią tą perukę, która krzyczy "jestem z taniego cosplayu" na coś lepszego. Ja póki co płaczę nad Cahirem, bo on dla mnie zawsze miał twarz Bena Barnesa, a wybrali takiego podejrzanego szczurka - no ale kwestia gustu. Bardzo na plus Jaskier 😀 Piękna Triss 🙂 Toruviel jakaś mało elfia, no ale za dużo jej w książce nie ma 😉 Musiała nie trawię, ale widać Netflix go przytulił po 1983. Mam nadzieję, że powie dwa zdania w gospodzie i padnie trupem.
Jeszcze co do stroju - to fotki z planu i takie filmiki mają to do siebie, że widnieje na nich po prostu przebrany aktor, który najczęściej wygląda głupio. Dopiero w serialu zobaczymy efekt końcowy i będziemy mogli ocenić na 100% 🙂
O widzisz, a dla mnie szczurkowaty, nieopierzony i wymoczkowaty Cahir pasuje.
Za to Jaskier... tak straszliwie nie w moim typie, że nijak nie widzę tego pięknolicego, podobnego elfem, na którego leciały wszystkiego kobiety w promieniu 5 mil. 😉
Doczytałam się, że ponoć ta zaprezentowana odsłona Geralta to jego młode lata stąd brak blizn. (ale to i tak nie tłumaczy to spanielka 😉
Achaja, ooo, ten Barnes faktycznie dobry na Cahira, którego uwielbiam i to mój taki jedyny książkowy amant, do którego wzdycham po dziś dzień 😁 Więc ten laluś z Twin Peaks totalnie nie pasuje.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 listopada 2018 14:24
Chilling adventures of Sabrina - mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony nastolatki, szkoła, pierdoly itd. A z drugiej szatan, Czarny Kościół, krew, gore i ostre slownictwo 😲
Nie wiem czy takie połączenie infantylnosci z horrorem mi sie podoba. Oglądam, bo mnie ciekawi- z jednej strony sceny "horroru" są bardzo spoko, ale z drugiej infantylnosc mocno mi przeszkadza :/
Swoją droga ten cały Czarny Kościół niesamowicie mi przypomina... Świadków Jehowy 😜 wiele zasad sie zgadza 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się