Kartki Bożonarodzeniowe 2018

Zakładam wątek na tegoroczną edycję kartek świątecznych - jeżeli ktoś się bardzo poczuje do przeprowadzenia całej akcji to śmiało. Jeżeli nie, to ja mogę zebrać adresy i rozlosować. Proszę admina o przyklejenie wątku

Dla tych, którzy nie brali udziału w poprzednich latach - zabawa polega na wysłaniu 3 kartek świątecznych do użytkowników forum, których wylosuje osoba przeprowadzająca zabawę. Nikt nie wie od kogo otrzyma kartki do czasu ich... otrzymania  😉
Wstępnie umówmy się na 3 od osoby, ale zweryfikujemy to ewentualnie jak zamknie się lista i będziemy wiedzieć ile osób mamy.

WPIS NA LISTĘ I WYSŁANIE MI ADRESÓW NA PW - DO 23 LISTOPADA.
ROZLOSOWANIE ADRESÓW - DO 1 GRUDNIA
WYSYŁANIE KARTEK - DO 10 GRUDNIA 


Wpisujcie się na listę poprzez kopiowanie jej i dopisywanie siebie na końcu. Ja zacznę.

1. infantil

Przykleiłam.

1. infantil
2. MonioRek
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi

Mam sugestię - skoro zaczynamy wcześniej to może trochę przesunąć termin wysyłania? Żeby zwiększyć szansę dotarcia przed świętami. Bo bywało różnie.
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
Mam sugestię - skoro zaczynamy wcześniej to może trochę przesunąć termin wysyłania? Żeby zwiększyć szansę dotarcia przed świętami. Bo bywało różnie.


jeżeli reszta nie ma nic przeciwko to możemy umówić się na wysłanie do 10 grudnia. Wtedy kartki dojdą spokojnie  😉
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 października 2018 16:02
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
10. ssstokroteczkaa
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
10. ssstokroteczkaa
11. Zafira
Z roku na rok jest nas coraz mniej.... a szkoda  🙁
niestety  🙁 Jeżeli nie uzbieramy odpowiedniej ilości osób, to zrobimy po dwie kartki na głowę. Szkoda, bo to naprawdę fajna akcja była rok w rok.
Myślę, że to częściowo może być wina tego, że przez cały rok był podwieszony bez powodu wątek o kartkach na 2017 i sporo osób po prostu nie zauważyło zmiany ostatniej cyfry w tytule.
Ja np nie dopisuje się dlatego, ze co roku były osoby które wysyłały za późno.
Kartkę chciałabym dostać przed świetami, a nie już po.
Szczerze to weszłam na revoltę tylko za sprawą akcji tej akcji, bardzo lubię wymieniać się z Wami kartkami i miło jest je dostawać. Ale faktycznie trochę mało nas w tym roku(na chwilę obecną) 🙁

1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
10. ssstokroteczkaa
11. Zafira
12. Grettiena
Halo, halo, ktoś jeszcze?  🙂
Poproszę już powolutku o resztę adresów!
Patrząc się na kartki w pracy doszłam do wniosku, że fajnie będzie wysłać je komuś więcej nic tylko rodzinie 😉
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
10. ssstokroteczkaa
11. Zafira
12. Grettiena
13. szaaman
To jeszcze ja 🙂
1. infantil
2. MonioRek
3. fin
4. Chainsy
5. SzalonaBibi
6. olencja
7. ChemiK
8. kontestacja
9. zabeczka17
10. ssstokroteczkaa
11. Zafira
12. Grettiena
13. szaaman
14. el_infierno
Do końca tygodnnia deadline na zgłoszenia  🙂 Po weekendzie będzie losować adresy, więc to już ostatni dzwonek  😅
Zafira, dostałam wszystkie adresy poza Twoim. Jeżeli nie doślesz do jutra, to bawimy się bez Ciebie  😉 Jutro będę losować i rozsyłać adresy.
Ja tylko informacyjnie chciałabym napisać, że ponieważ moje kartki idą z Czech, wysłałam je już dzisiaj - pani w okienku powiedziała, że bez problemu powinny zdązyć :kwiatek:
Moje kartki też już poszły 🙂
Do mnie pierwsza kartka dotarła  😅
Z góry przepraszam, jeśli ktoś dostanie kartkę od randomowej Izabeli, to ja. Zapomniałam napisać nicku  🙄
A moje polecą w świat jutro  💃

el_infierno pisz proszę, o ile to nie problem, od kogo dostałaś kartkę  🙂 Łatwiej potem 'trzymać porządek' w zabawie.
Dostałam dzisiaj pierwszą kartkę od 'randomowej Izabeli'  😉 czyli el_infierno
Była pięknie zaadresowana  😍
Ja wczoraj wysłałam kartki 🙂 Jako, że wszystkie lecą poza granice naszego kraju, chwilkę może im zejść z dotarciem, ale mam nadzieję, że trafią w Wasze ręce w jak najkrótszym czasie:kwiatek:
A moje polecą w świat jutro  💃

el_infierno pisz proszę, o ile to nie problem, od kogo dostałaś kartkę  🙂 Łatwiej potem 'trzymać porządek' w zabawie.


Kartka jest od kontestacja 😍
Szaaman, ciesze sie, ze dotarla
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2018 08:12
Ja również otrzymałam kartkę od kontestacja  :kwiatek:
edit: dotarła dzisiaj kartka od Chainsy 🙂 :kwiatek:

Obydwie są ręcznie robione 😀 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się