Końska Rewia Mody XII (2018)

Fair play na czekoladce  💘

Zdjęcie gigant.
wątek zamknięty
To ja wpadam z kluchą w niebieskim z classica  😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 listopada 2018 11:49
Jakby ktoś się zastanawiał, to lamówka w nowym Herritage Eskadrona jest niemalże czarna, nie granatowa - mniemam więc, że ów "blackblue" w większości rzeczy będzie po prostu... czernią.
Z kolei "copper" jest piękny, ciepły odcień miedzi  😍
wątek zamknięty
Moon, ooo.... to ciekawe wieści dla mnie. Taki copper z czarną lamówką bardzo by mi pasował. 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 listopada 2018 12:02
Klami, no właśnie do mnie, o dziwo najbardziej przemówił minimalistyczny cotton copper, więc kikłam 😀iabeł: i... przepadłam! 😜

Ciekawa jeszcze jestem kantara "blackblue", bo to jednak zupełnie inny materiał niż na czapraki i na fotach na insta widziałam czerń i piękny poblask granatu  😜
wątek zamknięty
Czy w tym roku wyjdzie kolekcja niciakowa ?
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 listopada 2018 20:45
ola8719...., niciaków już nie będzie, będzie inna kolekcja dedykowana kucykom 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 listopada 2018 21:15
Mam nadzieję, że dla kucyków noszących full też coś będzie  😀
A kiedy wyjdzie kolekcja?
wątek zamknięty
Racjonalna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 listopada 2018 22:26
Pati2012, tak 🙂 to taki odpowiednik nici tylko już nie z nici 🙂 chyba w grudniu, tak jak zawsze niciaki przychodziły 🙂
wątek zamknięty
Wywołuję Moon do tablicy: gdzie są zdjęcia Coppera?! 👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 listopada 2018 18:44
flygirl, kajam się i płaczę w kąciku, bo owszem premiera była - wygląda super na ogolonej maści Kula, ale w niedzielę u nas nie było zbytnio pogody na foty, a teraz w tygodniu będę zapewne już nocą w stajni  🙁 więc premierę obstawiam niestety dopiero na zawodach pod koniec miesiąca x.x
wątek zamknięty
Ma ktoś fotki coopera? Na sklepowych wygląda niestety dużo lepiej niż na katalogowych... 😁
wątek zamknięty
Ej no- liczyłam na was!
... Nikt nic? Chociaż w sklepie cyknijcie.
wątek zamknięty
Moon no właśnie, mogłaś chociaż z kalkulatora zrobić. :<
wątek zamknięty
Któryś sklep intermetowy dodał na swoim FB real foto. Ale gdzie to było 🤔
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 listopada 2018 21:00
wątek zamknięty
O ten 😉 Po realnych fotkach wydaje się być ciemniejszy i w cieplejszym odcieniu niż na katalogowych. Podoba mi się coraz bardziej niestety...
wątek zamknięty
Uff, za bardzo brązowe za mało rude  😁
A czy w polskich sklepach pojawila sie tez wersja welurowa coopera? Bo nie znalazłam.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 listopada 2018 06:14
keirashara, ja to chce WSZYSTKO w brązie i szarości z tej kolekcji... A nawet nie jeżdżę...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2018 06:48
emptyline, ja chcę WSZYSTKO w brązie i granacie/czerni... Jak znajdziesz rynek zbytu na całkiem zdrową nerkę to wiesz gdzie mnie szukać!  🤣 😎

Sooooorryyyyy laski, tosterowe foto by było niegłupie, gdybym ów toster mi się nie rozładował na ten przykład...  😵

A fotka, która wstawiła Lusia całkiem dobrze oddaje kolor 😉
keirashara tak, katalogowe foty są moim zdaniem deko prześwietlone, w realu kolorek jest ciemniejszy i cieplejszy - taki miły karmelek. No i ta na złoto mieniąca się lamówka - mimo, że to cotton, to daje po oczach 😍
wątek zamknięty
Moon, - chyba bardzo potrzebuje iść do jeździeckiego po smar do kopyt... A że doklei mi się jakoś cotton to czysty przypadek! 🤣
emptyline, - nic nie mów, ja mam listę z kolejka rzeczy do kupienia 🤔wirek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 listopada 2018 09:57
Moon, ja swoją nereczkę też z chęcią zlicytuję. 🤣
keirashara, już dawno mi się żadna kolekcja tak nie podobała...
wątek zamknięty
Jest jakakolwiek szansa, że któryś ze sklepów będzie miał przecenę na nowe heritage w BF?  😜 (nadzieja matka głupich haha) Nie ma baba konia to chociaż szmatkami się zadowoli  🥂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2018 10:35
dairoxroxi, nie liczyłabym na to 😉 W polityce Eskadronowej jest zapewne, że sklepy nie mogą wyprzedawać nowych kolekcji. Z resztą - w każdej dziedzinie tak jest 😉
wątek zamknięty
mam takie dziwne wrażenie, że kiedyś gdy sklepy robiły promocje to obejmowały one również eskadrony i anky...jedynie co kojarzyłam to cudowny napis "promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi"  🤔
wątek zamknięty
To heritage to jakaś porażka. Ja już się wyleczyłam ze szmatoholizmu, większość sprzętu posprzedawałam. Od kilku sezonów skutecznie sobie odmawiam, w tym roku nawet w tym wątku nie miałam okazji się udzielić... aż do teraz. Nie dość, że Anky wypuściła aż dwa fiolety, fiolet w Classicu Eskadrona to jeszcze tak obłędne Heritage  😜 Velvety to mój must have. Ale pozostałe modele czapraków też genialne... i weź tu człowieku nie kupuj  😵
wątek zamknięty
Emptyline, Sivens, Moon, podłączam się, bo ja, już dawno wyleczona ze szmatoholizmu (tak sądziłam...), codziennie oglądam Heritage i uważam, że powinnam mieć WSZYSTKO  😁
Tylko chyba muszę ogarnąć jakąś wyprzedaż z paki, bo czapraki mi się nie mieszczą, a dodajmy, że nie posiadam własnego konia  🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2018 11:22
dariamajka, nigdy nie obejmowały najnowszych kolekcji. Starsze - tak, jak najbardziej.
Przeważnie jest zaznaczone "promocja nie dotyczy najnowszych kolekcji X" Tak samo masz z resztą w sklepach z ludzką odzieżą - na wieszakach z nową kolekcją "new arrival" nie uświadczysz promocji. 😉
wątek zamknięty
Ha ha, a mi się pierwszy raz NIC nie podoba z tego heritage. Za to kupilam kantar z futerkiem merlot ze starej kolekcji i jest obłędny 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.