Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Bardzo dziękuję wszystkim za cenne informację  🏇 😅 :kwiatek:
Ale wlasciciela preferuje osoby ktore nie przyjeżdżają do swojego konia w odwiedziny (ma jakieś psy ktore musiałaby zamykać za kazdym razem i tam przyjeżdżać). Więc tylko dla osób niejezdzacych.
Dziewczyny wpadam do was z pytaniem. Czy jest jakaś grupa na facebooku zbierająca informacje o zawodach w województwie, ewentualnie ogłoszeniowa. Ideałem by był odpowiednik grupy z zachodniopomorskiego pt. Zdjęcia z zawodów jeździeckich. Chcialabym jakoś dotrzeć z moim ogłoszeniem do zawodników z Wielkopolski. Z góry dziękuję za wskazówki, bo wyszukiwarka fejsbukowa niezbyt jest pomocna. :kwiatek:
Ogloszenia jezdzieckie wielkopolska albo treningi koni Poznań czy jakos tak.
Stajnia Hubertus Lusowo wznowiła swoją działalność pensjonatową i szkółkową
Hala , duży plac do jazdy , piękne tereny .
https://www.facebook.com/Stajnia-Hubertus-Lusowo-1963721680608260/

Z tymi samymi właścicielkami?!
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 listopada 2018 16:14
Ktora stajnia w granicach 30km od Poznania po wschodnio-poludniowej stronie przyjmuje ogiery i ma aktualnie wolne miejsce? Cena najlepiej do 700zl.
Znajoma trzyma ogiera w Podgaju, aczkolwiek od Poznania to więcej niż 30 km.
majaa właściciele ci sami, ale stajnię ktoś dzierżawi.
Gillian   four letter word
05 listopada 2018 09:27
Nie wiem czy to dobry wątek ale spróbuję.
Poszukujemy trenera dla ambitnej pary na poziomie klasy P w skokach, w rozsądnych pieniądzach. Podpowiecie kogoś?
Racot, Leszno, Kościan  :kwiatek:
Cześć,

możesz zajrzeć tutaj:

http://www.kjjeziorkiosieczna.pl

Jeziorki są położone ok. 10 km od Leszna. Zajęcia prowadzi m.in. trenerka klasy I PZJ. Wszystkie informacje, w tym cennik jazd znajdziesz na stronie.

Pozdrawiam 🙂
Polecam Jeziorki. ❤️
Gillian   four letter word
05 listopada 2018 20:50
A coś innego?
Polecam trenera - Marek Ziomek
Czesc
Mam do was ogromna prośbę - ktoś może polecić pensjonat w południowo, poludniowo/ zachodniej szczęści w okolicach Poznania ? Najlepiej po wschodniej stronie Warty ? Przeszukuje internet, ale większość to północ od Poznania ...
Zależy mi na stajni która podaje regularne posiłki , konie stoją duuuuzo na dworze , ma łąki - nie tylko błotniste padoki wielkości serwetki kuchennej, oraz nie oszczędza na sanie. Hala miłe widziana, ale niekoniecznie . Cenami jest głównym kryterium, głównym kryterium są dobrzy ludzie dbający o ponsjonariuszy - czy szukam niemożliwego ?
Babki koło Poznania Stajnia Karino -południe 🙂
Ja tam nie byłam,ale koleżanki chwalą-aczkolwiek stoją od niedawna 🙂
Na południe od Poznania jest Kapada w Wirach i również w Wirach stajnia Rogacki, stajnia Kotowo, w Puszczykowie stajnia z kopytem, w Rogalinku Mustang i już sporo dalej stajnia w Zamysłowie. Nie są to moje rejony więc tylko wiem, że te stajnie są, ale żadnej nie znam od podszewki.
Dziękuje bardzo za podpowiedzi , poszukam opinii, poszperam , poczekam moze jeszcze sie ktoś wypowie
[quote author=Szinuk link=topic=208.msg2818871#msg2818871 date=1540379456]
Stajnia Hubertus Lusowo wznowiła swoją działalność pensjonatową i szkółkową
Hala , duży plac do jazdy , piękne tereny .
https://www.facebook.com/Stajnia-Hubertus-Lusowo-1963721680608260/

Z tymi samymi właścicielkami?!
[/quote]

Stajnia jest w dzierżawie 🙂
Orientuje się ktoś z Was gdzie mamy jakieś wolne miejsca w okolicach Poznania (do 20 - 25 km) ?
Potrzebna hala, jakby padoki były też, byłoby super.
Lliska polecam stajnie w Zamysłowie, spełnia wszystkie wymagania jakie podałaś. Z tym , że to już ok 25 km od Poznania  🙂
Poszukiwana stajnia dla starszego konia przechodzącego na emeryturę, kryterium to tylko łąki (najlepiej całodobowo), żeby koń mógł człapać przez większą część dnia.
Lokalizacja obojętna, właściciel jest w stanie dowieźć konia. Możecie coś polecić?
Poszukiwana stajnia dla starszego konia przechodzącego na emeryturę, kryterium to tylko łąki (najlepiej całodobowo), żeby koń mógł człapać przez większą część dnia.
Lokalizacja obojętna, właściciel jest w stanie dowieźć konia. Możecie coś polecić?


Krzywa Stajnia koło Pniwe
Czy w okolicy Poznania (do 40km)znajduje się jakaś stajnia posiadająca dwa wolne boksy (dla klaczy)?
Koleżanki mają niewygórowane wymagania. Chciałyby aby konie miały zapewniony taki podstawowy dobrostan. Czyli siano bez ograniczeń, łąki względnie wybiegi i wypuszczanie możliwie na jak najdłużej, informację od właściciela stajni,gdy z koniem coś się dzieje. Dla nich minimalne zaplecze socjalne, plac do jazdy. Do 700zł z tym,że w grę wchodzą również przydomówki  🙂
[quote author=Obiś link=topic=208.msg2829942#msg2829942 date=1544558449]
Czy w okolicy Poznania (do 40km)znajduje się jakaś stajnia posiadająca dwa wolne boksy (dla klaczy)?
Koleżanki mają niewygórowane wymagania. Chciałyby aby konie miały zapewniony taki podstawowy dobrostan. Czyli siano bez ograniczeń, łąki względnie wybiegi i wypuszczanie możliwie na jak najdłużej, informację od właściciela stajni,gdy z koniem coś się dzieje. Dla nich minimalne zaplecze socjalne, plac do jazdy. Do 700zł z tym,że w grę wchodzą również przydomówki  🙂
[/quote]
Obrzycko 🙂
40 km i w zasadzie wszystko o czym piszesz + hala i karuzela

edit: literówka
Merlotowa Jaki koszt boksu jest w tej stajni?
[quote author=Obiś link=topic=208.msg2830208#msg2830208 date=1544632860]
Merlotowa Jaki koszt boksu jest w tej stajni?
[/quote]
Nie wiem ile dokładnie teraz ale ok 700 zł 🙂
są na facebooku jako StajniaKG
Czy kojarzy ktoś Stajnię Wapno i tamtejsze konie i może mi udzielić jakichś informacji na jej temat na pw?
Trochę inny temat, ale szukam trenera  😵
Mam 2 konie. Na początku chciałabym żeby treningi były 4 dni w tygodniu, generalnie skoki ale połączone z ujeżdżeniem skokowym.
Polecacie kogoś?
Bo szczerze mówiąc jeździłam już chyba z połową wielkopolski :/
Stoję na Woli.
Jeden trening w tyg mnie nie interesuje więc może ktoś ma więcej czasu?
Minimum II klasa sportowa, albo bardzo duże doświadczenie...
aaa.. i lepiej facet niż kobieta 😉
help
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 grudnia 2018 08:44
Czy ktoś zna stajnie w Śliwnikach obok Nowych Skalmierzyc?
Stoi ktoś w stajni Toffel, za Gnieznem bodajże?
Jakieś opinie?

Edit.
To powyżej już nieaktualne.
Opinie o stajni Otorowo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się