Problemy techniczne z r-v

OK. Dzięki !
To nie jest tak, że nikt się nie zgłosił na moda 😉 Tylko jak już było wielkie poruszenie i ludzie głośno mówili, że nie ma moderacji, że moderacja nie jest odpowiednia to wszyscy modzi nagle wracali do pracy żeby im nikt "centrum dowodzenia" nie odebrał 😉

Skoro ktoś nie ma czasu albo nieoficjalnie twierdzi, że moderowac forum już nie będzie to niech odda swoje "stanowisko" komuś kto ma czas 😉


No właśnie, nie rozumiem. Czy to byłby taki dyshonor dla obecnych modów, gdyby było ich więcej, skoro nie dają sobie rady albo nie mają czasu?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 marca 2016 17:45
Może nie dokońca się wpiszę w temat, ale może ktoś mi pomoże :kwiatek:
Wstawiłam kilka zdjęć do galeri. Jak przekręcić te pionowe? Bo nakimś dziwnym trafem są poziomo 🙁
Nie wiem czy to tu ale pisze.
Fajnie że dostałam ostrzeżenie za zbyt duży format zdjęcia jak o dziwo zdjęcie było pomniejszane i wgrywane według parametrów forum! 🤔
Hej, otóż mam taki problem: gdy zaloguje się na re-volte i wchodzę w 'ogłoszenia' i wejdę sobie w jakieś ogłoszenie i chcę dodać je do obserwowanych, to pisze mi, że nie mogę bo nie jestem zalogowana, no to ok klikam 'musisz się zalogować' i się loguję. Jak się zaloguję to wyświetla mi się moja główna strona 'Hej... masz 0 wiadomości...' itd. Noi od nowa wchodzę w ogłoszenia i pisze mi,że nie jestem zalogowana  😕 jeśli tak mieliście to proszę napiszcie co zrobiliście
alexsa, zaloguj się na voltopiry.pl
Czy tylko ja mam tak dziś z rv, że próbuje odświeżyć strone a ona się nie ładuje, zaś po kilkunastu minutach już się odświeża bez problemu?  👀  Dodam, że internet jako taki działa mi bez zarzutu, bo inne strony działają bez problemu. Tylko rv ma taką zadyszkę  👀
E., u mnie to samo 😉
Dziś i tak jest dobrze. Jakiś tydzień temu, jak się posypało, to przez 3 godziny nie dało się odświeżyć i wejść na rv.
Hej.
Dostałam wiadomość której nie widać, ktoś wie o co chodzi?
Odświeżałam stronę, po wiadomości ani śladu  🏇
majeczka   Galopem przez życie!
23 września 2017 20:59
Laptop, tablet i telefon które działają na tym samym wifi nie otwierają mi od kilku godzin forum, jeśli zmieniam internet na taki z telefonu a nie ten z routera to wszystko działa. Ktoś wie o co chodzi? Problem z IP?
co się dzieje ze stroną 691 wątku "M jak Mieszkanie"?
U mnie też nie działa.
Halo halo, w wątku pojawiła się nowa odpowiedź, ale nadal nie widać ostatniej strony - można z tym coś zrobić, czy straciliśmy wątek mieszkaniowy na dobre?
desire   Druhu nieoceniony...
01 grudnia 2017 14:33
mundialowa, ja też nie widze tej strony, ale skoro pojawiła sie odpowiedź to komuś jednak działa bez problemu
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2017 14:34
Wystarczy, że na wcześniejszej stronie kliknął "odpisz". Pojawiają się przecież wtedy ostatnie posty pod spodem.
może następna strona wątku zadziała? tzn jeśli "zaspamuję" 691 stronę i dzięki temu wątek "przeskoczy" na następną stronę, to będzie ok?


edit: następna strona wątku już działa!
Poncioch, nasza bohaterka! 🏇
ojtam, zwykły spamer  🤣

no to teraz proszę pisać, chwalić się postępami w urządzaniu, już już 🤬
Nie działa mapa w wyszukiwarce stajni - Czy jest szansa na naprawę? Była sporą pomocą 😉
Czy mozna cos zrobić ze stroną 456 wątku o promocjach i wyprzedażach? Od wczoraj wyswietla sie jakiś error, nie działa ta strona.
U mnie to samo. Najważniejszy wątek przed BF  😲
Mi działa, jak otwieram sobie w trybie incognito, czyli będąc niezalogowaną.
Mi też nie działa, jednak jak ie wyloguje nie ma problemu z pokazaniem treści.
Livia   ...z innego świata
20 listopada 2018 13:38
Zaspamowałam niedziałającą stronę postami (kiedyś to zadziałało), mam nadzieję że kolejna będzie już działać bez zarzutu.
[s]Mi dalej nie działa.[/s]
A dobra, działa 😀
Livia super, działa kolejna strona 🙂
Działała. Teraz znowu nie działa 🙁
Zgadza się, ciagle nie działa. Podeslalam do roota, lets see.
A teraz tego wątku w ogóle nie widzę...
A BF tuż, tuż... 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się