Howrse gra :)

Bo ściółka jest z wheat seeds i flaxa
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 10:06
A niech to, 😁
Faktycznie. Zapomniałam xp
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
23 czerwca 2009 10:45
jak zalozyc siodlo i oglowie? Kupilam MG saddle i MF bridle.
wątek zamknięty
Chętnie sprzedam lub zamienię na coś fajnego  😉 :

- Fertility wand i Black orchid - razem za 1 pass i 1000eq
- Morpheus' arms - do dogadania.

Chyba, że ktoś ma inne propozycje...
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2009 12:04
Helcia masz dwa rozwiązania:
-albo w saddlery masz obok siodła i ogłowia do wyboru konia który je ma dostać - klikasz "ok"
-albo w karcie konia po prawej stronie masz "harnessing" i tam "give a saddle/bridle" -> klikasz, wybierasz które  🙂

Kiri rzeczy z BM nie można sprzedać za passy i eguusy, możesz je jedynie z kimś wymienić za inne rzeczy  🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 czerwca 2009 13:37
Kami mozna sprzedac 😉 tylko robi sie to przez private sales. wysylasz rzeczy z BM, a potem sprzedajesz tej osobie konia za odpowiednia kwote (np 1 pass i 1500) i odkupujesz za minimalna stawke (500) 😉
wątek zamknięty
Przecież nie wyparowała. Musi być jakiś ślad. Może padła?


napisałam do nich. Coś sie misuało zawiesić. Bo Mam po niej źrebaka, i weszłam na jej stroone i było napisane że koń wciąż jest mój, a go nie miałam. Ale już jest ok. Aukcja wróciła i koń dzisiaj został sprzedany...
wątek zamknięty
To dobrze, bo 9000e zawsze się przyda 😉

Handlowanie passami i rzeczami z BM to świetna rzecz, ale trzeba uważać, żeby się nie naciąć.
Konie odkupywać można dopiero po 10 dniach.
wątek zamknięty
To dobrze, bo 9000e zawsze się przyda 😉

Handlowanie passami i rzeczami z BM to świetna rzecz, ale trzeba uważać, żeby się nie naciąć.
Konie odkupywać można dopiero po 10 dniach.


Ja tam wolę się wymienić z revoltowiczami. Przynajmniej mozna czuć się pewnie 🙂

A Klacz poszła za 15 😀😀
wątek zamknięty
Właśnie 🙂 Chociaż mnie się zdarzyło wymienić 2 razy z zupełnie obcymi graczami i też było ok. W jednym przypadku kupiłam konia - zamiast passa wysłałam rzecz z BM.

A Klacz poszła za 15 😀
Gratulacje  😀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 czerwca 2009 18:16
Handlowanie passami i rzeczami z BM to świetna rzecz, ale trzeba uważać, żeby się nie naciąć.
Konie odkupywać można dopiero po 10 dniach.

dlatego dobrze trzymac jakiegos mało wartościowego konia. ja korzystalam z tego sposobu zeby dostawac premie jako long term employee, jak na razie z powodzeniem 🙂
wątek zamknięty
long term employee -???- 🤔
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 czerwca 2009 00:29
siedzialam w jednym miejscu ponad 90 dni 😉
wątek zamknięty
Słuchajcie, chciałam pograć sobie w tą grę i jakoś mi niewychodzi  😡 pomożecie mi co trzeba najpierw zrobić itd ?  😉 z góry dziękuję
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 czerwca 2009 10:59
arabianka22, Poczytaj wcześniejsze strony wątku bo było wyjasniane, albo wejdź na www.howrsepolska.foreo.pl
LUDZIE ILE MOŻNA PYTAĆ O TO SAMO CIĄGLE?!

Nie chce mi działać w ogóle strona. Ciagle mają przerwę techniczną...
Zdarzyło im się to chyba pierwszy raz, bo wcześniej nie było tak długich przerw..
wątek zamknięty
Notarialna z tego wątku na prawdę nie można się wiele dowiedzieć. Po pierwsze za dużo stron. A jakiekolwiek przydatne informacje pojawiają się sporadycznie i na bardzo różnych stronach. Ja sama miałam duży problem na początku. A te polskie fora też wiele nie wyjaśniają jeśli chodzi o ogólny sens gry.

arabianka22 ale żeby tu nie zaśmiecać napisz do mnie na pw to Ci wszystko wyjaśnie.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 czerwca 2009 11:53
Tak, ale kilka osób kilka stron wcześniej pisało. Rozumiem, ale są jeszcze tutoriale, help w howrse, czy objaśnienie całej gry na ich stronie.
Chyba, że użytkownik nie zna angielskego to może być gorzej. ale trochę wysiłku można włożyć w czytanie i zrozumienie tej gry...

wątek zamknięty
NO raczej że trzeba  🤣 🤣 bez podstaw angielskiego to ja bym się w to w ogóle nie pakowała.

Ale pamimętam jak ja zaczynałam 56 dni temu 🙂 to weszłam do tego wątku przebrnęłam przez pierwsze 30 stron (chyba z 80 które wtedy były) i nic mi się nie wyjaśniła. Ciąle pojawiały się jakieś króty typu BLUP, BM i jakieś pytania o wymiany. Kolejne strony już były o EC i o oprawę.
Nie kumałam w ogóle jak to jest z tym czasem gry, co trzeba robic jak i gdzie. Jak juz skumałam o co chodzi to zbiegiem czasu nauczyłam sie reszty. Ale najgorsze skumanie było o co w ogóle chodzi.
wątek zamknięty
Nowa gra na howrse - bomby wodne!

Poza tym, każdy z nas dostał HOP'a, za długą przerwę rano  🤣
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2009 16:36
dostałam krew meduzy w HOP'ie  😉 chwilowo mi nie potrzebna, może ktoś chce się za coś wymienić? bardzo pragnę Chronos's Timer  😡
mam też Piece of Cloud i Black Orchid na wymianę  😉
wątek zamknięty
Smarcik, a co masz do wymiany jeszcze oprócz tych rzeczy?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 czerwca 2009 17:32
Przepraszam jeśli kogoś urażę - znalazłam Howrse na innym forum (swoją drogą dzięku Wistrze  :kwiatek: ). Nie miałam pomocy znikąd, sama rozgryzałam całą grę, skróty itp. Założyłam wątek tutaj. Uczyłam się na własnych błędach i czytając forum na howrse. Teraz patrzę na nowych graczy, którzy chcą żeby im podać odrazu złoty środek na grę tutaj. Mam wrażenie że dużo ludzi idzie na łatwiznę. Ta gra wcale nie jest trudna - wystarczy tylko troszkę logicznie pomyśleć, poczytać karty koni, opisy rzeczy z BM  🙄 rozumiem, że są kwestie trudne i rzeczywiście bez pomocy z zewnątrz trudno jest do pewnych rzeczy dojść, ale nie podstawowe sprawy  🤔 Chętnie tu pomożemy, ale spróbujcie też sami troszeczkę się postarać  😉

wątek zamknięty
.
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 czerwca 2009 17:44
Obtain 30 % in 2 training categories with a horse that you produced.
Czyli mam wytrenowac konia na 30 % w dwoch kategoriach. Super fajnie.
Ale ja juz to zrozilam. Jump 50% a Speed 40 %.
W my achivements ciagle sie pokazuje ze mam to zrobic.
Wiec ze czasami system potrzebuje nocy na aktualizje, ale tak sie utrzymuje juz ponad tydzien.  👿


Napisz w takim razie do nich - czasem im się coś wiesza  🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 17:47
Ciotki wysyłajcie do mnie balony, będę odsyłała, co złapię:
Strzyga
wątek zamknięty
A trenowałaś konia własnej hodowli czy kupionego?

HOP = Horn of plenty.

Wczoraj dostałam HOPa z RL, dzisiaj za przerwę w grze, oba były beznadziejne, bez BM 🙁

Kami  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 17:52
Ja ostatnio w każdym hopie mam Pandorę. Mam już 3, mogę się wymienić na coś ciekawego, jakby ktoś potrzebował...
wątek zamknięty
Kami, puściłam Ci balona 😉
Strzyga, a jaki masz nick?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 17:59
Szczyga
wątek zamknięty
.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.