Pogoda - Niepogoda -Aktualności

Chyba rzeczywiscia masz powód do radosci 😀
Jak zaczęlo wczoraj padać, to nieprzerwanie, a  na noc i jutrzejszy dzień zapowiadają ciągły i mocny deszcz - przynajmniej u mnie.

Jakie szczeście, że mam to siano - może nawet uda mi sie sprzedac część, bo reszta łak stoi , albo leży w  wodzie.
Juz nawet ktoś pytał o siano, lub łakę do skoszenia 🙂
U nas od wtorku pogoda doskonała żebym wiedziała że w piątek nie będzie padać to byśmy skosili wszystkie łąki  😫

Dzisiaj do przesady świeciło słońce miało być z 20 stopni a było ponad 30 ,byłam dzisiaj na zawodach skokowych i tak się opaliłam ze teraz wszystko mnie piecze  😤
m.indira   508... kucyków
21 czerwca 2009 19:42
leje , od piątku prawie stale ... mój znajomy baluje i foliuje sianokiszonkę , powiedział że nie będzie czekał aż się trawa wyłoży i nie nada się na nic, to jakieś rozwiązanie też.
zapowiadają u nas tak do piątku , normalnie tragedia i zimno się zrobiło
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 czerwca 2009 19:52
W Łodzi coś się chmurzy... A te chmury dosyć czarne i coś mi się zdaje, że niedługo lunie.
A było tak ładnie...
Graba.   je ne sais pas
22 czerwca 2009 09:57
"ciągle pada...". Niestety świetnie odzwierciedla to pogodę w krakowie  🤔wirek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 czerwca 2009 09:36
u mnie dziś koniec świata. W nocy waliło strasznie, burza jakby była nad moim łóżkiem. Teraz na dworze ciemno, szaro. Leje tak, że po szybach normalnie płynie woda. Grzmi, wali piorunami. Dobrze, że do pracy jeżdżę autem, a w stajni mam halę...
Wygląda to faktycznie na świat przed potopem 🙁

Słońce ostatni raz widziałam w piątek- wilgoć jest taka, że niedługo zgrzybiejemy 🙄
U nas też leje, prioruny walą teraz tuż koło mojego domu, podejrzewam że albo je piorunochrony sciągają albo Odra która jest obok. Ma tak lac do końca tygodnia jak tak będzie to boję sie powodzi... :/ Choć na razie mój ojciec który sie takimi rzeczami zjamuje mówi, że nie ma zagrożenia, poza tym że podtopi mniejsze miejscowości niestety zapewne.

I powiem wam, że specjalnie jade do pracy do Irlandii w tym roku później niż zwykle, bo chciałam sę troche wyrzać, pochodzić na basen... I co kurcze, oczywiscie tu leje, a jak tam pojade to będzie tak samo, bo to typowa irlandzka pogoda. Ech :/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 czerwca 2009 11:48
u nas juz podtopiło miasto :/ pod wiaduktami...

teraz nie pada, nawet jest przyjemnie, choć nie ma słońca. Ale paytrzyłam na prognozę na icm meteo i niestety taka samą ulewę przewidują na noc.
Cholera, to jak będzie tak kilka dni lać...I jeszcze z Czech przyjdzie woda to moze być niefajnie :/ Ale na razie nie ma co panikować, przynajmniej jak sie mieszka we Wrocławiu, bo tu na razie zalanie nie grozi(choć piwnice już w niektórych dzilnicach są podtopione).
Mam nadzieję, że tam gdzie jest mój koń w górach nie będzie żadnej powodzi.
U mnie wlasnie jest "no to sru". Ciemno jak w tylnej czesci ciala, zacelo niezle lac, grzmi juz od ponad godziny wiec zapowiada sie niezle  🤔

Lokalizacja - prawie, ze Ukraina 😉
Graba.   je ne sais pas
23 czerwca 2009 14:29
U mnie wyszło słońce!  😅 Jest ciepło, choc powiewa niewielki wiaterek  🏇
ja mam za oknem 32 stopnie i pelne slonce 🤔 ale jest tak parno, ze pewnie te wasze burze i do nas dotra..
Możecie być  jeszcze pod wpływem wyżu ze Szwecji 😉 U  nas wyż zderzył się z niżem znad Europy i teraz taka okropna pogoda jest... Ale przejaśnia się nieco.
to niech ten wplyw jeszcze pobedzie nad warszawa, potem moze sie przeniesc nad morze 😁
slojma   I was born with a silver spoon!
23 czerwca 2009 15:02
U mnie dzisiaj pięknie i gorąco ale przed chwilą przeszła 5 minutowa burza z gradem i takim deszczem jakiego dawno nie widzialam  😲
Jak to, ja też chcę upał... to takie nie fair, znowu będe mieć wakacje z dupy, znowu będzie calutkie wakacje lać. Niecierpie lata, niecierpię!! 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 15:14
U mnie gorąco, ale z wiejącym wiaterkiem. Chyba te burze do Łodzi przylecą też 😉
Seksta   brumby drover !
23 czerwca 2009 15:29
w Poznaniu upał i mega wiatr....mogłoby popadać 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 15:47
Seksta, A niedawno narzekałaś,że leje ciągle 😁
slojma   I was born with a silver spoon!
23 czerwca 2009 15:48
U mnie w tej chwili leje, a ja zaraz do koni 🙄
Kraków -Śródmieście - grad przed chwilą.
Ech... burza praktycznie z przerwami od wczoraj w nocy.
chmura w tej chwili zbierajaca sie nad cala warszawa jest przerazajaca 😲

edit: widok z mojego okna. teraz juz nic prawie nie widac i leje...
Warszawa Rembertów => ciemno jak w nocy, wali piorunami co chwila, błyska jakby sesje fotograficzna ktos robil i stracilam kablowke i lejeeee, tak ze ledwo uratowalam swoją hodowlaną mandarynkę
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 czerwca 2009 17:36
thaya, sienka, Ale chmurzysko o.0 Ciekawe czy do Ł. dojdzie...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 czerwca 2009 17:45
ciemno i straszno po prostu. Zara pewnie grzmotnie i lunie. A wcześniej upał wilgotny i zatykający był nie do wytrzymania.
Pursat   Абсолют чистой крови
23 czerwca 2009 19:06
Pod Krakowem pierwszy raz od kilku dni wyszło słońce. Dzięki Bogu, bo już myślałam, że mi łeb rozsadzi od tej paskudnej pogody.
Matko ale chmury macie nad Warszawą! Ale mysmy tak mieli rano i w dzień. Jutro ma być podobnie :/ Przynajmniej sie trochę poucze bo nie ma co robić.
Seksta   brumby drover !
23 czerwca 2009 19:21
Kurcze Notarialna rzeczywiscie, maruda ze mnie. Jak pada dluzej niz 2 dni to ma byc slonce a jak jest upal taki naprawde mega upal a ja mam jezdzic po miescie to juz wole deszcz....jak leze plackiem w ogrodzie z drinkiem z parasolka to moze grzac 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
23 czerwca 2009 19:21
A u mnie już ładnie nie pada i zrobiło się ciepło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się