Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

nokia6002, e tam, sam stęp był. A ona ma zawsze takie uszy, oczekuje ataku od tyłu 🙂
Tereny mają swoje uroki, ale czasem brak płaskiego doskwiera.
Skończyła się złota polska jesień i w lesie zrobiło się mglisto, mroczno i tajemniczo, ale nieustająco pięknie 💘
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 listopada 2018 13:46
Mrau! Cudnie, mgliście i magicznie. Brakuje mi terenów.
Osobiście jestem ciekawa czy w tym roku będzie śnieg, a mowa o Wielkopolsce. Tam, gdzie góry, pewnie spadnie. Tu, gdzie ziemia płaska jak patelnia, to raczej niekoniecznie.
Ale jak to, że mgliście i jesiennie???
Zdjęcie z wczorajszego terenu. Autentyk, żadna ściema:
SzalonaBibi  Pięknie u ciebie, u nas na Mazurach już od paru dni taka mgła,że na dwa rzuty beretem to już nic nie widać, po ciemku strach samochodem jeździć  😲
Jak montujecie kamerkę na kask? z jakiego programu korzystacie do zrobienia filmu?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 listopada 2018 16:14
U mnie jest obecnie tak:





Marysia: ja korzystam z Movie Maker, prościutki programik ale zawsze conieco można skleić
U mnie też zostały wspomnienia po pięknej pogodzie, ale warto sobie przypomnieć  😀






obecnie pogoda taka:


dokładnie tydzień temu było tak:
ElaPe, masz do kasku mocowaną tym najzwyklejszym uchwytem, czy do daszku kasku?

Chyba ostatni teren z taką aurą. Mam nadzieję, że film sie otworzy

https://drive.google.com/file/d/1SH5IJUU86NcMD-sGC80cK_4_Ta1kHBmW/view?usp=drivesdk

Z kamerką jechala moja corka, ja prowadzę.
W niedzielę było u nas tak pioruńsko zimno, że wygrzebałam zimowe ciuchy i przyniosłam do stajni. Tymczasem w poniedziałek wróciła wiosna, pojechałam w samym t-shircie (co prawda z długim rękawem) i chciałam tę wiosnę uwiecznić na zdjęciach. Nie wiem w jaki sposób zdjęcia robione z siodła wyszły tak, że okolicy nie widać, bo mamba prawie wszysko zasłania.


[url=https://flic.kr/p/2cMY5Bd]
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 listopada 2018 14:19
Marysia550: aparat mam zawieszony na szyi pod ubraniem, a jak chcę filmować to go w ręku trzymam. No i jakiś filmik skleiłaś z muzyką jak widać. Ty chyba GoPro filmwałaś bo horyzont się zakrzywia
Koń pozuje 😉

W niedzielę było u nas tak pioruńsko zimno, że wygrzebałam zimowe ciuchy i przyniosłam do stajni. Tymczasem w poniedziałek wróciła wiosna, pojechałam w samym t-shircie (co prawda z długim rękawem) i chciałam tę wiosnę uwiecznić na zdjęciach. Nie wiem w jaki sposób zdjęcia robione z siodła wyszły tak, że okolicy nie widać, bo mamba prawie wszysko zasłania.


[url=https://flic.kr/p/2cMY5Bd]

A co to za kare konisko?
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 grudnia 2018 19:17
Marysia 550, ale fajne tereny  😍 chyba ja muszę się w końcu ruszyć 😉
izydorex Co to za woda? Ślicznie wygląda  😍

My dalej hasamy,pogoda różna,ale jak na razie udaje się utrzymać szalone trzy dni pracujące mimo wszystko  😁

Kucynek w drodze do lasu  🏇

Leśny staw. Bardzo urokliwy
Obis  😍poprosze nazwe i wymiary bezterlicowki, plus slow kilka z uzytkowania na hc :kwiatek:. Moze byc na pw. Przepraszam za off topa, ale lame sie czy nie kupic mlodemu od kilku miesiecy.... a w temacie, piekne widoki macie....
izydorex Przez chwilę się zastanawiałam,czy to nie jakieś...bagna  😁. Ale wygląda naprawdę cudownie, wręcz bajkowo  😍

KaskaD30 Siodło to barefoot model cheyenne w rozmiarze 0. Pisz śmiało na priv, co byś chciała dokładnie wiedzieć, chętnie na tyle na ile dam radę,to pomogę  🙂

A co to za kare konisko?


W jakim sensie?  To moja kobyła o ksywie czarna mamba.
Livia   ...z innego świata
24 grudnia 2018 12:10
Dawno nas nie było, więc wrzucam jedno zdjęcie - załapaliśmy się na trochę śniegu w tym roku:



No i tradycyjnie życzę spokojnych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 grudnia 2018 19:56
Wątek nam troszkę umarł, ale mam nadzieję na reaktywację w 2019 roku :kwiatek:
My jeździmy dużo, kilometry na Edmundzie wskakują jak szalone, chłopcy się spisują coraz lepiej, coraz rzadziej miewamy jakieś sytuacje, gdzie musimy nad czymś popracować w terenie. Teraz to już praktycznie sama przyjemność jest 😀 I tego Wam terenowiczom chciałam życzyć w nowym roku :kwiatek: Żeby każdy teren to była przyjemność dla Was i waszych koniuszków 😀
Wrzucam kilka fotek z ostatnich terenów, w tym mega śnieżnego terenu w Wigilię 😍 Było cudnie! Las jak z bajki, galopy zaśnieżonymi ścieżkami w absolutnej ciszy 💘 To jest coś, co uwielbiam właśnie, że w śniegu nie słychać tętentu kopyt.




PumCass   zachowaj zimną krew!
01 stycznia 2019 20:39
My już pierwszy teren w nowym roku zaliczyliśmy, chociaż pogoda nie dopisała  😉
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49389770_2250441491641194_9050296897914273792_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3b21d493c1d4e705b6231f8add3fe05f&oe=5CD5D258[/img]

i pomyśleć, że kilka dni temu cieszyliśmy oczy takimi widokami...
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47073696_2200765286608815_9039717315427434496_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3476b9a52b48f71706b314a40e39322e&oe=5CC4ACDA[/img]

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Dużo zdrowia, zero kontuzji i udanych terenów!  🏇
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 stycznia 2019 17:35
W sylwestra mieliśmy takie piękne spotkanie 😀 Nie mam jak tu umieścić wszystkiego więc podrzucam link do fb:
łosie 🙂 szkoda tylko, że fb jakość obniża :/
Zawsze chciałam spotkać, niekoniecznie konno. Fascynują mnie te zwierzęta, właściwie prawie każde, które nie przypomina komara.
Zazdroszczę!

Przyznaję się, w terenie dawno nie byłam. Koń chodzić - chodzi, ale aktualnie jeździmy na placu.
Na pewno wrócę do pól i lasów.
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
02 stycznia 2019 17:45
Ale czad. I jakie zainteresowane. Ja najlepszy okaz jaki miałam to jeleń. Raz w życiu.
zembria Z jakich okolic jesteś,że macie takie piękne łosie  😍? U mnie jest dużo zwierząt. Mijam często sarny, bywa,że i z jeleniem. Są dziki, lisy,zające,borsuk i widziałam też jenota, ale łosi to my nie mamy  😜

Mu też dalej śmigamy. Teraz mieliśmy niespełna 2 tygodniową przerwę, bo miałam dłuższy urlop świąteczny i wyjechałam. Nie było mnie w stajni 11 dni, chyba ostatni raz tak długo nie byłam w poprzednie Boże Narodzenie  🙄
Potuptaliśmy dziś w teren,tak statycznie,spacerowo miało być a kucyk jak się doczekał galopu tak zadem uszy nakrył,dupka latała  😁. Cudownie było do niego wrócić  😍. Choć pogoda u nas raczej dość paskudna  😉
zembria  piękne spotkanie, u mnie w lesie też często spotykam łosie ale nie chcą pozować do zdjęć. Zazdroszczę wam tych terenów strasznie, ja nie siedziałam na koniu od listopada... albo nie ma czasu albo pogoda nie dopisuje. A dziś kolejny "atak" zimy i znowu musiałam odpuścić  🙄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 stycznia 2019 10:07
Dzięki dziewczyny :kwiatek: U nas płowej zwierzyny jest sporo, jelenie najrzadziej spotykamy, choć kilka dni temu natknęliśmy się na stado około 10 sztuk, które nam 3 razy drogę przebiegło 🙂 Łosi jest sporo, one nie mają tu czego się bać więc nie są płochliwe, piechotą pewnie byśmy tak blisko nie podjechali, ale że byliśmy konno to nie czuły się zagrożone i były bardzo nami zaciekawione 🙂 Na filmie wygląda jakby były nieco dalej, ale to było 30-50m ciągle 😀 Także gapiliśmy się spokojnie zachwyceni. W tym roku spotkaliśmy ich mało, to mieliśmy na koniec kumulację 😁 Zeszłej jesieni się śmialiśmy, że teren bez łosia się nie liczy 😉 Tu jest kompleks ponad 25tyś hektarów lasu więc zwierząt mieszka sporo. We wrześniu spotkaliśmy wilka 😍 są tu podobno od niedawna, ale nawet leśniczy mówił, że widział jedynie ślady, a nam drogę przebiegł 😅 Normalnie gęsią skórkę miałam z zajarania 😜
Obiś To lasy między Malborkiem, a Sztumem.
zembria, super! A jaki Twój konio fajny w tym wszystkim 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się