M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

galopada a miałam nadzieję na Lublin. 😀 Mieszkanie czy dom ogarniacie? 🙂
mils, na razie mieszkanie. Jak dom to na gigantycznej działce - musimy trochę poczekać. No i nie wiadomo gdzie nas ostatecznie życie rzuci 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 listopada 2018 19:55
Ja się wtrącę, nowe poszewki a taka zmiana <3 jeszcze tylko pokrowiec na calosc i bedzie antyklakowa kanapa :P
No i kocham h&m home. Całym sercem. Nie ma sklepu z pierdolami do domu z ktorego moglab wykupic 95% towaru...
Było

Jest 😉
smartini super to wygląda! Jakiś pokrowiec masz upatrzony? Bo my chyba jednak musimy znaleźć szybciej, niż do nowego domu. 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 listopada 2018 21:51
mils, będziemy szyć na miarę, szukam tylko tkaniny. Pewnie coś veluropodobnego, mamy taką poduszke i jednocześnie jest miła w dotyku i totalnie nie łapie kłaka (wbrew pozorom)
smartini to dobrze! Bo chyba pies będzie szybciej, więc czeka nas jeszcze mikro remont w obecnym mieszkaniu. 😁
Myślicie że w przypadku mieszkania 70m2, w którym salon z aneksem kuchennym jest od strony południowej wystarczy jeden  klimatyzator? Sypialnie są od strony zachodniej  👀
Czy to raczej kwestia jakości urządzenia?
ash   Sukces jest koloru blond....
26 listopada 2018 18:27
Czy ktoś z Was ma zabudowę nad łóżkiem w sypialni? Chodzi mi o taką zabudowę szafkami z wnęką na tapicerowany zagłówek łóżka
galopada_, - na 45m2 naszej szklarni (mam okna na całej ścianie pokoju z aneksem i sypialni, jest to jedna ciągła ściana - nawet nie mam jak zrobić przeciągu...), dawał radę używany, przenośny klimatyzator, który P. dostał w spadku od swojej ciotki, taki stojący, coś jak wąska szafka kuchenna, może ciut mniejszy. Uratował nam życie, bo niby też jesteśmy od północno-zachodniej strony i nie mamy najgorszego słońca, ale przez te szyby na całej ścianie był dramat tego lata.
keirashara, taki przenośny nie wchodzi w grę. My mamy ścianę południowo - zachodnią jeśli chodzi o salon z kuchnią (jedno wyjście na balkon od południa, plus okna a drugie wyjście na balkon z salonu od zachodu). Także trochę tych szyb jest. Sypialnie tak jak pisałam maja okna na zachód w tym jedna z wyjściem na balkon. Zastanawiam się czy przy takiej powierzchni mieszkania  nie będzie nam potrzebny drugi do przynajmniej jednej z sypialni :|

Zaczynam panikować jeśli chodzi o wystrój  i zastanawiać się nad projektantem wnętrz żeby wszystko było spójne  😵


Edit. A właśnie 😁 miało być mieszkanie z 20metrowym tarasem a skończyliśmy w większym i z 30 metrowym balkonem 😂
galopada_, - mi chodziło o wielkość klimy do mieszkanka 😉 Jakbym mogła, to też montowałabym stałą, jest wydajniejsza i nie zabiera przestrzeni tak - ruchoma to jest jednak klocek stojący na podłodze. I wierz mi, trochę szyb to nie jest ściana z szyb z zerową izolacją 🙁 To może nieźle wygląda i sprawia, że wizualnie mieszkanie jest większe, ale przy myciu i pod względem temperatury jest dramat. Jeszcze zima jako-tako, bo sąsiedzi dzieciaci i grzeją za nas, do teraz mam okna pouchylane, ale w lecie jest dosłowna szklarnia, jak słońce idzie na te szyby. Układ nie pozwala mi nawet zrobić przeciągu, więc robi się gorąco i duszno.
Spam[/center]
Spamerze, opanuj się... 🙄
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2018 13:50
O Panie dzieju, jaka subtelna reklamunia...
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 listopada 2018 13:53
Ijo ijo, policja na forum, komuś bana permamentnego trzeba 😉

Autorze, polecam doszkolic sie w sztuce tego typu marketingu bo uwierz, przedszkolak lepiej by to zrobił 😀
Tym bardziej, że moja kanapa nijak nie przypomina tych ze sklepu  🙄
smartini, modzi gdzieś przepadli, bo proszę o zbanowanie tego konta od dawna (wszystkie jej posty to linki od tej samej strony), ale zero reakcji.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 listopada 2018 14:25
Ja już też zglaszalam to konto, już dawno tak chamskiego i nieudolnego spamowania reklamą nie widzialam :/ podwojnie mnie to boli, pracowałam w marketingu i mi oczy wypala jak to widze 😁
smartini, ja przez kilka lat robiłam dokładnie to, co nieudolnie robi osoba stojąca za tym kontem, więc rozumiem Twój ból. 😁 Powiem szczerze, że nawet praktykanci bez doświadczenia robili szeptany lepiej, niż to co się tu odwala.
Cześć! Jestem tu nowa..
chciałam pochwalić się swoją aranżacją salonu, jednak nie potrafię dodać zdjęcia 🙁
próbuje i próbuje i na nic...
może coś jest z moją przeglądarką?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Spam
Ooo! I jest 😀
Przepraszam że spamuje :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 listopada 2018 15:10
ilonakaminska80, regulamin się kłania 😉
Czy ktoś walczył z deweloperem hmm, nie wiem, na drodze sądowej (?) za liczne, zagrażające bezpieczeństwu uchybienia? Już po oddaniu mieszkań i zajęciu większości w bloku, ale jeszcze przed przeniesieniem własności? Takie cyrki, jakie się tutaj dzieją, to się chyba już do telewizji nadają 🙄 🙁
Nieśmiało dołączę do wątku, bo właśnie załatwiamy ostatnie formalności i niedługo będziemy urządzać miesznanie. 😍

smartini, super zmiana z tymi poduszkami!
Doubler, gratulacje! 🙂
Brał ktoś drzwi z marketu? Spodobały mi się 'loftowe' firmy RADEX, sprzedawane w marketach i zastanawiam się nad jakością, trwałością i czy nie będzie problemów z montażem. Plus czy nadają się do łazienki, bo nie ma w sprzedaży z otworami wentylacyjnymi więc ewentualnie musiałabym je dorobić... Na żywo tych drzwi jeszcze nie widziałam więc może mi się odwidzą oczywiście.
mamy z Radexa dwie oscieznice i sa w porzadku, przy montazu nie bylo problemow. Nie wiem jak z drzwiami.
Jutro zabanuje te dwa belzebuby - jak będę na kompie. To to samo IP wiec złamanie regulaminu i spam.
magda, Ja co prawda mam z Kornika, ale też można kupić je w marketach więc pewnie analogicznie można zrobić z Radexem. Zamawiałam u producenta, dostawa darmowa więc wychodzi na to samo, a możesz sobie porobić modyfikacje typu podcięcia czy otwory. W Korniku z montażem o tyle jest problem, że nadproże (?, ta górna część ościeżnicy) trzeba dociąć samemu.
U nas akurat dzisiaj wielki dzień, w końcu po miesiącu będą montowane drzwi do łazienki- koniec z kotarą  😀
Qaida, a kto Ci te drzwi montował?
magda, Dziś dopiero będą montowane, montować będzie Pan, który pomagał nam w wykończeniówce, taka złota rączka od wszystkiego  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się