Końska Rewia Mody XII (2018)

Sivens można zamawiać nawet, jak nie ma na stronie?
wątek zamknięty
lillid Ja do nich napisałam jakiś czas temu z pytaniem czy będą dostępne. I od razu mi zarezerwowali i dziś właśnie do nich przyszły. Pewnie lada dzień będą na stronie, ale możesz też do nich napisać na Facebooku i zamówić.
wątek zamknięty
Siwaa Derka przepiękna, ale jaka Ty jesteś ładna  😍


Dziękuję!  :przytul:
wątek zamknięty
Mam owijki cooper i blackblue.
Blackblue jest po prostu ciemnym i dość ciepłym granatem, a cooper... to zwyczajny brąz. Zupełnie nie ten kolor co na zdjęciach katalogowych 😤

Edit. Zrobiłam już chyba z 10 zdjęć telefonem i na każdym cooper wychodzi bardziej rudo, niż w rzeczywistości 😵
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 listopada 2018 13:37
Ja pytałam w 2 różnych sklepach o cottona blackblue i dostałam 2 różne odpowiedzi  😵 W jednym, że jest czarny, a w drugim, że jednak wpada w granatowy... widział go ktoś na żywo?
wątek zamknięty
zembria, ja mam. Zwykły czarny
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 listopada 2018 14:12
Dzięki  :kwiatek:
edit. ...i się kliknął 😉
wątek zamknięty
Zembira- ha, ha-" się kliknął"🙂

A ja jutro jestem home alone!!! Bo mąż z dziećmi wyjechał- i zamierzam sobie pojechać do sklepu i kolekcję obczaić!
wątek zamknięty
Siwaa, - ładniej niż w katalogu 💘 Piękni wy i piękne szmatki!
lillid, - no mnie katalogowy cooper właśnie w ogóle nie ujął, a na innych fotkach już kusi...

Widzialyscie przecieki kolekcji zamiast nici? Granat, róż i gwiazdki... więc mocno odgrzany kotlet 🙁
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 listopada 2018 10:35
Pytania o pomarańcze i wszelkiej maści odmiany tychże np grenadine czy pepperred z kolekcji Eskadrona: czy one nie blakną z czasem bardziej niż inne kolory ? Kiedyś, gdzieś czytałam, że kolor pomarańczowy i czerwony jest najbardziej problematyczny pod tym względem, ale wgrałam sobie film, że koniecznie muszę mieć jakiś taki cieplejszy i bardziej pogodny, optymistyczny czaprak  😜
Będę wdzięczna za spostrzeżenia, w tym dziale chyba będzie ich najwięcej 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mam oba kolory (cottony) i niestety blakną, widać po owijkach szczególnie, które po kilku praniach są ciemniejsze zdecydowanie od czapraka. Z takich wesołych kolorów to mango mi się dobrze trzyma (też cotton).
wątek zamknięty
To prawda, blakną. Mam sangrię i pepperred i ja to akurat porównuje do nauszników. Różnica jest spora, chociaż gdybym prała je tak często jak czapraki to pewnie nie byłaby tak duża.
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 listopada 2018 10:20
Szukam czapraka / padu ujezdzeniowego w kolorach granat/niebieski plus brąz/ złoto/zgniła zieleń. Komuś wpadło coś takiego w oko?
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 listopada 2018 14:01
Ce_dra, sarkaw2000 dziękuję bardzo  :kwiatek: biorąc pod uwagę to że,  nic mnie tak nie wkurza jak wyblakły "optymizm" 😉 doszłam do wniosku, że zostanę przy swoich bardziej stonowanych barwach, a tylko wykończenie przysposobię oczojebne 😉 . Przy mojej pomarańczowej kurteczce widocznej z kosmosu, to może jednak ten czaprak to byłoby już za dużo dobrego na gniadego.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 listopada 2018 15:09
Diakonka PS of Sweden
wątek zamknięty
Diakonka nowy Eskadron Heritage jest niebieski z brązową lamówką. Dziś obmacałam tę kolekcję w sklepie i jest obłędna 😍 jutro jadę robić przegląd czapraków, żeby się czegoś pozbyć i zrobić miejsce na nowe 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 listopada 2018 08:28
Są gdzieś te zdjęcia nowego eskadrona zamiast nici? 😀
wątek zamknięty
Ja mam zdjęcie coopera, jest piękny  😍


wątek zamknięty
Można już zobaczyć 4 nowe wersje kolorystyczne PS of Sweden.
Jak dorwę laptopa to wstawię  🏇
wątek zamknięty
Jak wyszły katalogowe zdjęcia tego Heritage to myślałam, że jest okropne i niczego nie kupuję, a potem zobaczyłam na żywo... No szał kolejny  😍

wątek zamknięty
Siwaa ja od razu wiedziałam, że to kolekcja dla mnie  😜 przy czym sądziłam, że niebieski odpada, a potem zobaczyłam go na żywo i to jest najładniejszy niebieski jaki widziałam 🙂 także mam teraz dylemat który wybrać 😉 chociaż obawiam się, że mi się Copper zleje z koniem.
Na razie mamy kantar:
wątek zamknięty
Puma, - śliczny 💘 Pokazuj na koniu!
Siwaa, - mam to samo! Na twoim siwymi cała kolekcja będzie pięknie wyglądać 😀
Libella, - piękny jest ten kantar 😍 Ja ubolewam, że z moim się raczej pogryzie.
Pati2012, - są, na grupach na fb, tak na szybko:



wątek zamknięty
Ale ashblue to szary, a nie niebieski. Ma w sobie niebieski podton, ale w życiu nie nazwałabym go niebieskim czy błękitnym.
Moje velvety już przyszły  💘 cuda  😍





Zdjęcie czarnego mam tylko na koniu. W słońcu wygląda jak zna zdjęciu, natomiast w innym świetle jest czarny.

wątek zamknięty
Ale ashblue to szary, a nie niebieski. Ma w sobie niebieski podton, ale w życiu nie nazwałabym go niebieskim czy błękitnym.


Sivens
może dlatego mi się podoba  🤣 Chętnie bym go zobaczyła na koniu 🙂

Edit: ktoś wie, w którym internetowym sklepie są jeszcze dostępne te Velvety DL? Bo w Koniku i EquiShop już nie widzę 😲
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że nie dostanę bana za zbyt wiele zdjęć.
Kolekcja X-Mas od PS of Sweden:






wątek zamknięty
monogram lotus 😍 Fajne!

Siwaa, No, no, no.... 😀 ja widzę, że na pewno będzie dobrze wyglądał na wilczatych koniach....  👀 😁 😜 Porwę z krzesła.... 😉
wątek zamknięty
edit. ...i się kliknął 😉

Przyszedł może? Faktycznie jest czarny? :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 listopada 2018 12:42
Przyszedł wczoraj. Jest czarny w swietle sztucznym chłodnym, w ciepłym faktycznie można się doszukać minimalnej nutki granatu, ale tak słabej, że nie przeszkadza to. W dziennym świetle jeszcze nie miałam okazji zobaczyć. Najwcześniej w weekend mogę to sprawdzić.
wątek zamknięty
Jak Wy to robicie, ja bym musiała zacząć kraść jak widzę te wszystkie nowe kolekcje  😍 tak więc przychodzę tylko pozazdrościć i już mnie nie ma  😜 🚫
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 listopada 2018 11:24
Libella, gdzie ją mogę obejrzeć w necie i na żywo?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.