Bryczesy

Początkowo myślałam, że silikon na leju wymyślono dla ujeżdżeniowców 👀 Ale była to tylko bardzo krótka myśl głupawa!

Epikea, Ma 😎 I jest zadowolona. Gdybym była pomiędzy rozmiarami, raaaczej brałabym większe. Mam 38 i początkowo wydawały mi się jakieś takie ciasnawe, ale "uleżały się" i są OK. W 36 też weszłabym, ale zapewne nogawki wyszłyby mi w połowie łydki....
W ogóle całkiem spoko bryczesy. Fajny stosunek jakość - cena, no i niebrzydkie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 października 2018 08:11
Czy jeansowe bryczesy mają szansę zejść się w praniu trochę?
Jakby się ktoś zastanawiał nad rozamiarówką Cavallino Marino, to wypada duuuża :/
zembria, mi się żadne jeansy nie zeszły...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 października 2018 12:37
  😵 to niedobrze... a mniejszych nie robią już. Trudno.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 października 2018 14:06
zembria - ja też mam 3 pary i nie zeszły się żadne.
Mój ostatni post o Końskich Zalotach - wszystko co miało dojść -  dotarło... 🙂 Szybki zwrot kasy 🙂 Szkoda tego sklepu, serio szkoda....

Jej - nie ten wątek - nie wiem jak to teraz przekleić...  🤔 sorry
Sankaritarina Cricetidae
Dzieki dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek:
Zamówilam, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
Szukam bryczesow z lejem grip softshellowe, najchętniej Pikeura, Esa itp. I najlepiej poniżej 600zl... rozmiar 38 lub 76, ktoś gdzieś widział? Koński świat ma same wielkie rozmiary ☹
A Kingstony?
Szukam bryczesow z lejem grip softshellowe, najchętniej Pikeura, Esa itp. I najlepiej poniżej 600zl... rozmiar 38 lub 76, ktoś gdzieś widział? Koński świat ma same wielkie rozmiary ☹


Niestety Pikeur softshell to ponad 700 zł  🙁

majeczka   Galopem przez życie!
17 listopada 2018 19:40
Najlepsze softshelle z gripem to cavallo carla grip s. Grube, ocieplane cale łacznie z lejem, jest w nich naprawde cieplo, wysoki stan wiec po nerkach nie wieje, najlepsze jakie kiedykolwiek mialam jak trafie gdzies drugie takie same to kupie bez zastanowienia.
majeczka a jak rozmiarówka cavallo w porównaniu do innych?
Jakaś inna firma ma takie z ociepleniem na leju?
Dance Girl, są na przecenachduzo taniej, ale akurat nie mogę trafić na mój rozmiar.


majeczka, będę miała na uwadze. Ale potrzebuje coś na już.
xxagaxx, tak na przecenach bywają z tym, że zarówno ja jak i moja córka ja mamy rozmiar 38 jeden chyba z najbardziej standardowych, znaczy jak trafię na przecenie na ten rozmiar to będzie prawie jak w totka. W tym sezonie rzuciłam się na jedne Lucindy corkshell bez przeceny bo już zimno a ona mi ciagle bez żenady podbiera bryczesy.
xxagaxx - a felixy?
Felixy softshell są o połowę tańsze, mam ich ze 4 pary już drugi sezon i są OK Cena na Kramerze to 99 EUR. Kolejne w miarę godne polecenia to HV Polo Hanna 129 EUR o ile pamiętam.
Polskie parkury polecam softhele.
Ponowię pytanie, czy któreś bryczesy softshell z lejem silikonowym mają podszycie polarowe również w miejscu leja? (poza wspomnianymi cavallo)
Ponowię pytanie, czy któreś bryczesy softshell z lejem silikonowym mają podszycie polarowe również w miejscu leja? (poza wspomnianymi cavallo)


Pikeur Corkshell II Lucinda
HV Polo Softshell Hanna
Felix Buhler softshell - wszystkie fasony
ładne te hv polo, ktoś wie jak rozmiarówka wypada, w porównaniu do pikeura?
ładne te hv polo, ktoś wie jak rozmiarówka wypada, w porównaniu do pikeura?


Taka sama jak Pikeur Lucinda w wersji corkshell
Dziękuję 🙂 w takim razie muszę polować na 34, których nigdzie nie sprzedają ;(
Poszukuje bryczesow z softshellu, takich, które wytrzymają trochę jeżdżenie 4-5 koni dziennie, doświadczenie mam tylko z pikeurami, które są super, ale szukam czegos może w lepszej cenie, przeszukałam wątek ale jakoś nic specjalnego pod względem trwałości nie znalazłam. Jak te yorki freeze lub hkm winter? Może choinę go?
A Horze Grand Prix Thermo?
Ktoś coś?
a ja szukam ocieplanych legginsow z silikonowym lejem, najlepiej pełnym, widział ktoś coś fajnego? 🙂 mogą być droższe.
a ja szukam ocieplanych legginsow z silikonowym lejem, najlepiej pełnym, widział ktoś coś fajnego? 🙂 mogą być droższe.


proszę Pikeur GIA Athleisure Softshell
faith, bardzo lubię, ale potrzebuję czegoś na już, nie mam czasu trochę ściągać Felixy. A oni już tak w ogóle robią gripy?
Robia robia od dawna 🙂
faith, To chyba się skuszę mimo wszystko. Wysyłka do Polski za 15 więc tragedii nie ma jak się zamówi w kilka osób.
Jak zamawiam z Kramera w niedzielę wieczorem to czwartek-piątek mam w domu. Zwykle kupuję więcej rzeczy więc mnie to 15 EUR za wysyłkę tak nie boli.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się