Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

Averis   Czarny charakter
13 lutego 2018 08:06
JARA, ja, lepiej kupować te ze stali nierdzewnej. Kamienne się czasami kruszą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2018 08:19
Averis, jesteś z nich w ogóle zadowolona lub ta osoba obdarowana?
Warto je nabywać?
JARA, - ja kupiłam tacie kamienie i bardzo je sobie chwali 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2018 08:21
keirashara, masz te metalowe czy "kamienne"?
JARA, - kamienne, tylko szukałam takich porządniejszych niż najtańsze z alledrogo 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lutego 2018 09:14
Mój mąż dostał kamienne kamienie. Bardzo sobie chwali, często używa (ja też) i nic się nie kruszy. A kupowane na Allegro nie za miliony monet.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2018 14:21
Już słyszałam Last Christmas  w radiu, więc odkopuję  😎

w tym roku ja postanowiłam przygotować większość świąt i chyba się starzeję, bo chciałabym większość ozdób przygotować sama. Zatem:
czy kupię gdzieś w internecie szklane bombki zapakowane tak, by bezpiecznie do mnie dotarły? 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 listopada 2018 19:33
Mi mąż dziś puścił Last Christmas i Mariah Carey. Sezon czas start! I mój ukochany wątek, znów przeczytałam cały, boże, stare dzieje, święta u sznurki sprzed Lewka, tyle revoltowiczek, które już nie piszą...

Mam straszną kichę z kasą, więc prezenty biedne, poza tymi dla dziecka. Z mężem dziś sobie nawzajem kupiliśmy bilety na koncert. Ja mężowi na Mikołajki kupiłam zestaw lampek na choinkę, takich oldskulowych w kształcie świeczek - tym razem kolorowych. Są jak z dzieciństwa.

madmaddie, kupiłam rok temu na allegro i doszły całe i zdrowe 😉
Ja czaje sie na Black Friday. Tego dnia planuje kupno WSZYSTKICH prezentow  🏇
Ja już mam z głowy jeden 😂 Wpadłam wczoraj do znajomej na ploty do sklepu i patrzę,  tam na promce wielkie białe fartuchy, a taki chciała żona mojego taty. Wzięłam dwa, bo były za takie pieniądze, że aż głupio... i jeden chyba oddam do haftowania.
Gorzej, że nie mam zielonego pojęcia co kupić wszystkim innym... A chciałam w tym roku szybciej to ogarnąć.
maleństwo czyżby Rammstein?

Ja nie mam pomysłu na prezenty totalnie, poza mamą i ogólnym zarysem pomysłu dla najstarszego z braci.Black Friday wypada niestety tuż przed moją wypłatą więc nawet na tym za bardzo nie skorzystam :/
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 listopada 2018 10:18
DeJotka, taaaaak!!!! 😀 To będzie już mój trzeci.

Jestem o dwa prezenty do przodu, jak zwykle prezenty.pl mnie nie zawiodły. Dla taty zestaw ostrych przypraw z całego świata, a dla męża projektor do telefonu. Dla mamy mam kubek i chcę jeszcze zamówić wisiorek na bazie rysunku mojej córki.
No to piątka, bo dla mnie tez trzeci 😉 M wczoraj filował prawie godzinę wyklinając serwery eventima,ale w końcu dorwał 😀

Tż chyba dostanie ode mnie po prostu kilka kolejnych książek z serii, którą się ostatnio podjarał. Największy problem mam z trzema pozostałymi braćmi i z ojcem, zwłaszcza że kontakt z młodymi mam sporadyczny i tak naprawdę nie wiem co lubią.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 listopada 2018 10:24
DeJotka, wiem, że jeszcze forumowa Agnieszka też jedzie. Ale to taki off top.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 listopada 2018 21:18
Też mam problem z pomysłami na prezenty dla najbliższej rodziny. Najgorzej z prezentem dla bratanka- ma wszystko, co może mieć 1,5 roczne dziecko. A rodzicom kupię po butelce alkoholu.

Zaś samych świąt nie planuję obchodzić i kombinuję, jak się wywinąć. Głupio powiedzieć rodzicom, że wolę zostać w akademiku... Bo nie mam nawet gdzie wyjechać na ten czas.
rodziców mam z głowy - mama już z góry powiedziała, że chce konkretną książkę + do tego, myślę, że mogę dorzucić jakąś kartę upominkową do sklepu typu home&you, bo moja mama kocha takie rzeczy 😉 tato mówił coś o perfumach, więc może coś z wyższej półki, tato lubi też książki, myślę że też nie będzie problemu 🙂 natomiast totalnie nie wiem co kupić dziadkom i bratu i jego dziewczynie, zero pomysłów 😵
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 listopada 2018 21:29
borkowa.- bratu i jego dziewczynie zawsze można zawsze kartę upominkową dać, np. do Empiku  😉
Dementek, - duplo? Mój brat dopiero od niedawna zmienił na lego, tak to zawsze nawet mały zestaw, to były dodatkowe klocki, bardzo dużo rzeczy można z tego budować i jeszcze na pewno posłuży z 2-3 lata 🙂
borkowa., - bratu i dziewczynie - jakiś karnet na nietypową rozrywkę razem? 😉  Z dziadkami to zależy w jakim są wieku.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 listopada 2018 11:31
keirashara- Już ma. Zresztą ostatnio kupiłam mu na prezent mały zestaw Lego. Może moja mama coś wymyśli.
Bischa   TAFC Polska :)
12 listopada 2018 23:28
Pracowe Mikołajki. Ech.

Może jakiś pomysł co kupić matce 2 dzieci w wieku 3 i 6 lat, ktora jest u nas zmianowym kucharzem, w kwocie do 30 zł? Rzadko kiedy jest czas pogadać o czymś innym niż praca, z fejsa też niewiele wynika w kontekście pasji, upodoban muzycznych. Raczej interesuja mnie rzeczy które kupię w jakimś stacjonarnym sklepie, nie lubię prezentów przez internet kupowac. Może Tiger, Empik? Jakas inna fajna sieciówka?

Dzięki za pomysły.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 listopada 2018 06:57
Bischa, kubek lub filiżanka ze spodkiem np home&you
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 listopada 2018 08:57
W listopadzie i grudniu powinni wypłacać ludziom podwójne pensje... Kupiłam dziecku prezent na Mikołajki i muszę czekać na kolejną wypłatę...

A tymczasem, zmieniłam halloweenowe czachy na coś gwiazdkowego, no i przyszła moja choinka, niesamowicie udanie naśladująca prawdziwą. Dziecko testerem jakości czubka, czyli czubek z czubkiem 😀


Szukam inspiracji:
Niezobowiązujący ale i nie na odwal, neutralny prezent dla starszej pani (koło 80). Zupełnie nie wiem co wykombinować. Bratowej mama jest samotna więc zapraszamy ją do nas na święta. A prawie się nie znamy więc i wymyślać trudno. Ostatnio dostała czajniczek i zestaw herbat. Odpadają książki, bo ma kłopoty ze wzrokiem, wiem, że czyta, ale nie wiem na ile może. Pani taka cichutka, spokojniutka, przeprasza, że żyje.
Zawsze mam kłopot z prezentami, ale tu to już katastrofa.
Aaaa, nie mamy w zwyczaju dawać bonów na zakupy, bo to takie trochę danie kasy a nie o to chodzi, żeby się banknotami wymienić.
SzalonaBibi, jakis ładny szal?
SzalonaBibi, może jakiś zestaw podstawowych, ale ładnych, naturalnych i pachnących kosmetyków z np. Body Shopu lub Yves Rocher? Mydełko & balsam & kula do kąpieli, coś w tym stylu.
SzalonaBibi, - a szydełkuje albo dzierga na drutach? Moja prababcia zawsze cieszyła się z nici/włóczki 🙂 Można zrobić z tego ładny mini zestawik, kilka kolorów, w koszyczek.
SzalonaBibi, - a szydełkuje albo dzierga na drutach? Moja prababcia zawsze cieszyła się z nici/włóczki 🙂 Można zrobić z tego ładny mini zestawik, kilka kolorów, w koszyczek.


Nie mam zielonego pojęcia. A od bratowej też trudno coś konkretnego wyciągnąć. Jakbym wiedziała jakie jej mama ma zainteresowania to coś bym wykombinowała. Chyba rzeczywiście szal/kosmetyki to dobre tropy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2018 06:43
Nie Święta z ale 10 rocznica slubu mojego brata. Co na prezent?
JARA, skoro nie święta, to czemu w wątku świątecznym? 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1977.0.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2018 09:01
Bo mi wyszukiwarka innego wątku znalazla.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się