sklepy internetowe

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 czerwca 2009 18:08
Z mojej strony również + dla Animalii, no i niezmiennie wielgaśny + dla Animavetu.
faith, ja tez kupowalam w capriola.pl, wszystko sie b. fajnie udalo 😉
Duży plus dla sklepu Karino (www.karino.mzj.pl), ekspresowa przesyłka
Animavet u mnie też na plus. Ceny konkurencyjne, duży wybór, a do tego świetny kontakt i błyskawiczna realizacja. Oby w każdym sklepie kupowało się jak tam 😉
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 czerwca 2009 14:15
Ogromny plus dla Amigo, w poniedziałek wieczorem zamówiłam paczkę, a dzisiaj rano już była u mnie 🙂
oti   Everybody lies...
24 czerwca 2009 14:44
nie wiecie może gdzie znajdę ochraniacze Veredusa wysokie na tyły białe? szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć..  🙁
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 czerwca 2009 18:58
Wielki PLUS dla ihaha.pl, ekspres wysyłka, bardzo miła obsługa, jestem ogromnie zadowolona
minus jak stąd do końca Świata dla gnl
oti   Everybody lies...
25 czerwca 2009 09:43
ms_konik,
właśnie w Cavallo widziałam ale ta cena..  😲 40zł drożej niż w każdym innym sklepie (wszędzie sa po 292zł).. już chyba wolę inny kolor ale zaoszczędzić te 40zł
ale i tak dzięki za linka.  🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
25 czerwca 2009 12:32
Oj tak, cena powala 🙁
korsik czemu?? opowiadaj!! 🤔
28 kwietnia złożyłam zamówienie na buty
jakieś 2 dni później przelałam pieniądze
po kilku dniach dostałam info, że buty siostry są już wysłane a moje będą w następnym tygoniu
tylko, że od zamówienia czekam 2 miesiące
za pare dni wyjeżdżam, a moje buty są na skraju wytrzymałości  🤔

cały czas jak sie pytałam czy są, dostawałam info, ze butów nadal nie ma
kontakt jest ok, ale czas realizacji zamówień!? masakra, przecież jak buty zamówiłam w kwietniu, to powinnam mieć pewność, ze do wakacji będę, ale widać nie każdemu zależy na kliencie

buty zamówiłam w tym sklepie tylko dlatego, ze w Polsce gdzie indziej kupić ich nie mozna

ze sklepem jest wszystko ok, ale tylko wtedy, gdy produkt jest na miejscu, ale jak trzeba coś ściągnąć, to musiałabym z rocznym wyprzedzeniem, może by były  🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 czerwca 2009 19:58
korsik, a co ty za butki wybrałaś że są tylko w gnl ?
CSO (?) z zamkiem
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 czerwca 2009 21:22
korsik, chodzi o te z zamkie z przodu ? Bo one chyba nie tylko w gnl są.
tak
hmm.. jak je zamawiałam znalazłam tylko tam
no trudno, zrezygnowałam z zamówienia, czekam na zwrot pieniędzy i zamawiam inne
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 czerwca 2009 07:54
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 czerwca 2009 12:07
No właśnie też je widziałam w galopadzie.
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2009 20:19
chyba się muszę poskarżyć na okser.pl
06.06 zamówiłam kilka rzeczy, 11.06 napisałam z ciekawości kiedy te rzeczy będą, bo planowałam wyjazd (który nie doszedł do skutku) .Pani mi odpisała, że do tygodnia powinny u mnie być i przeprasza ale mają problemy z dostawą z innego kraju. Ok.
24.06 napisałam znów i tym razem usłyszałam, że następnego dnia już będą i będą od razu wysłane kurierem do mnie. Tak jak się domyślacie rzeczy nie ma. Mam nadzieje, że w tym tygodniu już będą.
Nie są to rzeczy pierwszej potrzeby ale nie podoba mi fakt, że sama musiałam się 2 krotnie upomnieć a nie, że sklep napisał do mnie sam informując i przepraszając za opóźnienia. Zupełnie inaczej by to w moich oczach wyglądało. 
To powiem Wam że ja mam szczęscie do sklepu Okser

Właśnie wielki PLUS dla okser.pl
Ja w okserze kupowałam nawet siodło 😉 Mimo, że nie mam zwyczaju robienia drogich zakupów przez internet to z tej transakcji jestem bardzo zadowolona.

A słyszeliście o nowym sklepie http://folwark-konie.pl/
Towaru przybywa cały czas, a obsługa naprawdę wspaniała 😉 Polecam
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2009 09:02
ostatercznie PLUS dla sklepu Podkowa. co prawda na poczatku zupelnie nie mozna bylo zlapac z nimi kontaktu (gg, telefon(do sklepu i komorkowy!), mail), ale kiedy juz sie udalo, wszystko poszlo szybko i sprawnie, tak jak chcialam.
Znowu duzy + dla amigo🙂😉)
A ja kupuje w sklepie http://www.sklep-grene.pl/index.php jestem bardzo zadowolony. Maja profesjonalne artykuły jezdzieckie,jeszcze sie na nich nie zawiodłem.
widze robert ze masz duzo postów na volcie
u mnie minus dla OKSERA  🤔
zamowilam, na 2 dzien zaplacilam internetowo i czekalam 2 tyg, az w koncu nie wytrzymalam i zadzwonilam gdzie moje szczotki! a tu mi Pani mowi ze nie maja ode mnie przelewu  😵 i dopiero na 2 dzien szef sprawdzal i mi wyslali... moze jestem naiwna, ale myslalam ze dostane jakis gatis, cokolwiek, na przeprosiny!

za to PLUS DLA PASI-KONIKA bardzo mila obsluga, szybka wysylka i tutaj - nieoczekiwany gratis i to przy towarach anky wyprzedazowych  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 lipca 2009 19:20
Czy ktoś już kupował w tym sklepie: http://horsecare.pl/ ? Jako jedyni mają wędzidło jakiego potrzebuję w odpowiednim rozmiarze.
Equishop !!
+ oczywiscie
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
01 lipca 2009 19:55
duuuży + dla okser.pl i dla pasi-konik.pl 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się