Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Sporo rzeczy usuniętych z oferty, na suple fajne obnizki np jak ktos orlinga poszukuje 🙂
Czy oprócz pasi-konika, znajdę gdzieś jakiś fajniejszy rabat na książki?
Wiecie co mnie wkurza. To mnie wkurza:
https://tophors.pl/product-pol-25229-KALOSZKI-SKORZANE-LEMIEUX-CZARNE.html
http://healthyhorse.pl/glowna/1216-lemieux-over-reach-boots.html

TopHorse rzucił przecenę 😀 Żenua.
Widzę, że tegoroczne BF będzie kolejną serią marketingwych porażek.
Klopsik nie każdy sklep tak robi, i tak powinno być bo co to jest  😤 😤 😤
Klopsik nieźle pojechali 🍴
W Bruge już ruszyli z BF i to rzeczywiście widać, bez oszustw.
Za to w Animalii jest co prawda 10% na wszystko... tylko to co akurat mnie interesuje usunęli z asortymentu. Przypadek??? Założę się, że w sobotę pojawi się znów jako dostępne. Żenada.
W bergo można dorwać derki przeciwdeszczowe -50% i strona nie zacina jak to w zeszłym roku była po północy na equishopie  😜
Kramer 10% do 26 listopada
Ktoś mi sprzątnął sprzed nosa e-quicki z Horseya...  👀 no niestety, ja nic tym razem chyba nie upoluje....
Nie no padaka totalna. Chciałam kupić dwa komplety owijek, dwa komplety ochraniaczy i kaloszki. Czekałam na BF z zakupami licząc na jakiś rabat chociaż -20%. W żadnym sklepie nie jestem w stanie skompletować takiego zamówienia bo powrzucali jakieś totalne resztki z magazynów albo dają zniżkę rzędu 5% (BeckerSport).
Zamówiła bym większość w PE ale kasę mam w gotówce 🙁
W Horseya to chyba nie tyle ktoś sprzątnął co specjalnie wyczyścili magazyn przed BF 🙂 ja wczoraj o 22 sprawdzałam dostępność derki dla kuca i już był brak dostępności... A kilka dni temu była dostępna bez problemu... Też podejrzewałam, że nic na BF nie upoluje... Skończe na standardowych zakupach w Bergo choć tam też nie ma szału, promocje raczej standardowe -10 do max -20 jak się przeliczy plus to co było już przecenione. Czyli bez szału..
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2018 07:47
Czy do konika jest jakiś ogolony rabat? Czy tylko wybrane rzeczy są w promocji?
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2018 07:50
emptyline, tylko na wybrane rzeczy z tego co widziałam.
Z jeździeckich sklepów, będzie chyba jak co roku - bezszał i pozbywanie się "odpadów" z magazynów.

Za to już zrobiłam świąteczne zakupy w nie-jeździeckich sklepach i tu jest całkiem spoko 😀😀😀
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  🏇
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P
majeczka   Galopem przez życie!
23 listopada 2018 08:03
W najlepszym na świecie Animavet 15 % na wszystko - kod black friday - pasze, suple itp
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  🏇
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P


tylko, że na stronie nie ma żadnego info ile % i na co
[quote author=PATRYCJA10822 link=topic=15196.msg2825849#msg2825849 date=1542960051]
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  🏇
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P


tylko, że na stronie nie ma żadnego info ile % i na co
[/quote]

Ja wogóle nie widzę informacji o BF.
w optii - 20 na paszę/sieczkę i wybrane suplementy

https://www.forhorses.pl/?fbclid=IwAR2rNsjI0Zn-YbymGvsuUpGehu-nTDA5boxoTZpIt5C6sip_I3-yfrCg6Tg Też -20 na wszystkie pasze i  witaminy
Widzieliście gdzieś derki bucas na promocji (oprócz konika i pasi konika) ?
Wigorrr, w Bergo byly, ale jeszcze przed BF.
Kurde, chce kupic derke padokowa 200g i nigdzie nie widze nic ciekawego 🤔 Marne te promki.
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2018 09:08
ashtray, w Bergo na szybko widziałam co nie co.
No wlasnie chyba tylko tam cos upatrzylam. Wiem, ze to nie watek od tego, ale jak rozmiarowo wypada Busse? Celowac w rozmiar, ktory normalnie nosi moj dziad?
Również uważam, że bardzo słabo z tym Black Friday, chciałam kupić derkę stajenną bez wypełnienia lub 50g a tu pusto... ceny schodzą do max 30%, żaden black friday
anetakajper Klopsik wszystko jest na fanpage na facebooku  bo niestety stronę budujemy nową 🙂
Widzieliście gdzieś derki bucas na promocji (oprócz konika i pasi konika) ?


Wigorrr, w Bergo byly, ale jeszcze przed BF.


W bergo są po -20%  😉
A ja jestem zadowolona bryczesy softshelowe w Amigo udało mi się upolować za 200zł i całkiem spora gama rozmiarów była (także mam nadzieję że przyjdą)
A ja jestem zadowolona bryczesy softshelowe w Amigo udało mi się upolować za 200zł i całkiem spora gama rozmiarów była (także mam nadzieję że przyjdą)


Ja co weszłam w ciuchy, które mi się podobają, to po jednym rozmiarze i to 40/42/44. W GNL znalazłam za to w zakładce Black Friday dwie rzeczy, które są przecenione już od pół roku (bo już pół roku temu zwróciłam na nie uwagę, ale nie było mojego rozmiaru), więc śmiem podejrzewać, że większość tej zakładki tak wygląda. :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się