Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

PROMOCJA DO -70% Black Friday w Sklepie Jeździeckim Tornado
https://www.tornadosklep.pl/aktulanosci/black-friday-w-sklepie-jezdzieckim-tornado
darolga   L'amore è cieco
23 listopada 2018 09:45
NTB24
Minimum -20% na wszystkie pasze, suplementy i preparaty dostępne na magazynie  🙂 🙂

www.ntb24.pl





+ -15% na Kentucky w kolorze czarnym  😉

Też szukam derki padokowej 200g - TANIO 🤣
Czy sprawdzają się derki z doszytym na stałe kapturem czy lepiej kupić bez z ewentualna opcją dopięcia?
larabarson w animlii wadhausen 200g z kapturem za 195zł
Też szukam derki padokowej 200g - TANIO 🤣
Czy sprawdzają się derki z doszytym na stałe kapturem czy lepiej kupić bez z ewentualna opcją dopięcia?


A tutaj ta jedna, jedyna, już wspomniana derka padokowa 200 g w Bergo, przeceniona o więcej niż 20%. :P Może Ci przypasuje rozmiar.
Serio, z derek to widzę jakieś pojedyncze polary. Sklepy dobrze wiedzą, co planowaliśmy kupić. :P Dobrze, że przesyłka z PE 25 złotych. 😀
można znaleźć jeszcze -30% na wszystko w sklepie jeździeckim Jaszym.
Mam takie same odczucia, tydzień trąbienia o black friday przez wszystkie możliwe sklepy a potem całe 20% zniżki na wybrane produkty. Żenada 🙄
Konik do przecen dorzucił promocję z ratami bez dodatkowych kosztów. Dobra opcja dla osób, którym brakuje trochę kasy przed świętami, a chcą porobić większe zakupy z okazji Black Friday  😀 😀 😀
Czy ktoś znalazłaś jakikolwiek produkt w bergo za 1 zł ?  😀
Bo przeszukałam cały sklep i chyba jestem ślepa.... 👀
Sivrite w Bergo te ceny to niestety śmiema, jak przeglądałam jakiś czas temu to też takie były.
No cóż... rozczarowanie jest  🙁 gnl wywalił dodatkowe 10% na kod, tophorse zawyża ceny żeby je obniżyć, bergo wrzuca wszystko co wisi od dawna tylko z plakietką bf, equishop no cóż... Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  😕 ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  😁
Czas rozpocząć BLACK WEEKEND!

Z tej okazji mamy na Was rabat aż 21%* na zakupy !

kod: BLACKFRIDAY

Należy go wpisać w koszyku zakupów

promocja trwa od 22.11 do 25.11 !

Nie czekaj na ostatnią chwilę !

www.horsetown.pl

*) promocja nie dotyczy pasz, suplementów, produktów daw-mag oraz działu "promocje"

Dodatkowo przy zakupach za minimum 100zł dorzucamy rękawiczki zimowe GRATIS !

W dziale promocje wyrwiesz produkty nawet do -80% taniej ! ->

https://horsetown.pl/pl/promotions

Przypominamy o wysyłce GRATIS przy zakupach za min. 100zł i płatności przelewem lub PayU.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW NA RATY 0% 🙂

darolga   L'amore è cieco
23 listopada 2018 10:14
Dziewczyny, zwłaszcza szukające derek - przejrzyjcie może jeszcze ofertę Dobrego Konia, bo sporo przecenionych rzeczy. Nie orientuję się w cenach przed, bo nie odwiedzam regularnie sklepów, ale jeżeli ich nie pozawyżali - to są tam naprawdę wielkie przeceny.
O co chodzi w Equishop? Wchodzę na ich strone, nowa kolekcja nici przeceniona 40%, za chwilę wchodzę ponownie i już 10%, aż zastanawialam się czy mam halucynacje, to taka polityka sklepu?
Ja zadowolona - w Pasi-Koniku do -30%  na wszystko - i ustrzeliłam na te -30 to, na czym mi najbardziej zależało 💃
uff... prezenty świąteczne dla dziecka (i dla mnie :hihi🙂 zaklepane
Tylko portfel cierpi...
Meduza, - miałam to samo, odpisali mi, że pomyłka :/ Loguje się na konto, chce wrzucić w koszyk i nagle -10%. Mega chamsko jak dla mnie, typowy clickbajt.
Też mnie to zadziwia, że cały listopad się o tym BF mówi, a koniec końców bez rewelacji. Szczególnie zawodzą takie duże sklepy jak konik.com.pl, gdzie przecenili tylko derki i ubrania 🙄

Ale to, co potrzebowałam, udało mi się kupić w całkiem niezłych cenach. Dodatki do siodła w GNL z -20%, a ochraniacze i kalosze w PE z -35% + darmową przesyłką do Czech 😜
No cóż... rozczarowanie jest  🙁 gnl wywalił dodatkowe 10% na kod, tophorse zawyża ceny żeby je obniżyć, bergo wrzuca wszystko co wisi od dawna tylko z plakietką bf, equishop no cóż... Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  😕 ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  😁


jaki kod do GNL?
W zeszłym roku też nie było rewelacji.
Udało mi się na Equishopie uplować bryczesy za połowę ceny, ale akurat i tak miałam kupić, a tu jedynie cena mi odpowiadała.
Reszta to tylko słabe akcje marketingowe, bo rzeczy które by mi odpowiadały jest mało.
Ja wiem,  czy nie ma rewelacji??
Ja derkę za 800 zł, będącą czasami w promocji za 650 zł, kupiłam w PE za 470 zł, czyli 41% taniej... to jednak sporo.
Ja jestem zawiedziona głównie tym co w polskich sklepach. Złożyłam sobie zamówienie z PE na najpotrzebniejsze rzeczy czyli derki, liczyłam że coś jeszcze u nas dla siebie upoluję a mogłam wziąć kilka rzeczy więcej z PE i bardziej by mi się to opłacało 🙄
Jeśli komuś brakuje do darmowej wysyłki około 30 funtów to niech się do mnie odezwie 😉
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2825911#msg2825911 date=1542971891]
Ja wiem,  czy nie ma rewelacji??
Ja derkę za 800 zł, będącą czasami w promocji za 650 zł, kupiłam w PE za 470 zł, czyli 41% taniej... to jednak sporo.
[/quote]

Bez rewelacji raczej w polskich... Ja też czekałam na BF u nas, a w efekcie złożę swoje pierwsze zamówienie w PE. Wyjdzie mnie coś koło 45% taniej niż w Polsce.
Ja też nie jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o polskie sklepy..
Coś tam udało się upolować ale na przykład czekałam bardzo na rabat na droższy popręg który od dłuższego czasu obserwuję w Bergo i zniknął on zupełnie z oferty akurat teraz...  🙄
W dodatku dużo jest produktów niby "przecenionych" tak jak pisały poprzedniczki gdzie cena została zawyżona wcześniej żeby teraz ustawić o te 5zł niższą i nagle -30% się zrobiło
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2018 11:42
w pasi-koniku -10% wchodzi na nowego Eskadrona, jakby ktoś szukał ;-)
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  🏇
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P


Niestety nie wszystko, tylko stany magazynowe...
Chciałam zrobić duże zamówienie, telefonicznie uzyskałam taką informację. Szkoda, szkoda. Informacja o stanach magazynowych niestety nigdzie nie jest zawarta...

edit:
Właśnie dodano info o stanach magazynowych w poście promocyjnym
[quote author=PATRYCJA10822 link=topic=15196.msg2825849#msg2825849 date=1542960051]
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  🏇
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P


Niestety nie wszystko, tylko stany magazynowe...
Chciałam zrobić duże zamówienie, telefonicznie uzyskałam taką informację. Szkoda, szkoda. Informacja o stanach magazynowych niestety nigdzie nie jest zawarta...
[/quote]
Nie gadaj. Czyli zamawiasz i czekasz, czy Ci ktoś ten rabat naliczy, czy nie i na co?
Co to za sklep PE ?
Sivrite, właśnie zadzwoniłam w tej sprawie - dowiedzieć się jak naliczają się rabaty, bo chciałam uniknąć sytuacji, że na coś się nie naliczy i wówczas uzyskałam informację, że jedynie na stany magazynowe
Katasia w gnl jest kod #gnl dający 10% rabatu, do tej pory działał przy części promocji  🙁
kitty ten kod już na pewno od kilku dni nie działa bo próbowałam jakiś tydzień temu i no niestety...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się