pensjonaty w okolicach trójmiasta

Uderzam z pytaniem, czy ktokolwiek wie coś na temat stajni na wzgórzu w Ząbrsku Górnym? Ot taka wieś w okolicach Przywidza można powiedzieć. Mieszkam bardzo blisko i zdarzyło mi się zajechać 2 razy z tym, że nie mogę tam nikogo spotkać, a stajnia wygląda naprawdę zachęcająco. Nie wiem niestety czy to ktoś sobie prywatnie otworzył, czy jest jakaś opcja hotelu.
W internecie mimo wpisywania adresu i nazwy prosto z tabliczki przy wjeździe żadnych informacji znaleźć nie mogę...
Załączam wam filmik z youtube, który właśnie mnie nakierował na zwiedzenie tego ośrodka  🙂

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 października 2018 13:52
Dominika95 To stajnia prywatna, ale jest tam pensjonat.
no też mi się marzy taka stajnia prywatna z taką halą  😵 🚫
lusia722
A jakiś namiar do właściciela ? Telefon lub e-mail? Bo niestety tak jak mówię, byłam dwa razy i nikogo nie zastałam
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 października 2018 16:31
Odezwij się na PW
Czy gdzieś w okolicach trójmiasta można spróbować jazdy w stylu west?


Windy Ranch w Dębogórzu Wyb., czyli zaraz koło Rumi Janowa 😉
Może powinna w innym wątku jednak tu najwięcej osób lokalnych 😉

Kogo polecacie do zrobienia zębów  z pomorskiego woj.? Do przypiłowania?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 listopada 2018 17:50
Adamowską
Czy mógłby mi ktoś polecić pensjonat ok. 20 km od Gdańska?
Zależy mi na pastwiskach, czystych boksach, sianie do woli.
Gdyby była hala tez bym nie pogardziła
arabika i 20 km od Gdańska...? Nie ma takiej stajni.
To w jakiej  odległości są?
arabika co najmniej w 80 km musisz się rozejrzeć.
PumCass   zachowaj zimną krew!
11 listopada 2018 14:39
arabika co najmniej w 80 km musisz się rozejrzeć.


Bez przesady, Sam Borcz jest 30km od Gdańska. Łapino podobnie.
w obrębie 20km to może i faktycznie ciężko znaleźć stajnię z takimi kryteriami, ale myślę że poszerzając zakres do tych 30-40 to spokojnie.
Tak, w okolicy 50 km to już nawet wybór, mały, bo mały, ale jest  🤣
PumCass   zachowaj zimną krew!
11 listopada 2018 19:50
ale zawsze mniej niż 80  🤣
U Richerta w Sulminie (10km(?) od Gdańska)
Szczególnie, że powyżej padło "co najmniej 80 km". Także jeszcze trochę i wyjdzie, że w województwie nie ma takiej stajni.

arabika, ja niezmiennie zapraszam do Borcza, koło 30 km od Gdańska, koło 20 od obwodnicy Trójmiasta. Czyste boksy są, siano do woli jest (w tym zimą na padokach), pastwiska są, hala jest, konkretni stajenni są.
Tu jest sporo zdjęć itd.: https://pl-pl.facebook.com/stajnia.borcz/
Hej,
Niby nie na temat ale jednak pytanie zdecydowanie do 'mieszkańców' trójmiejskich, i okolicznych, stajni:
Gdzie można sensownie potrenować ujeżdżenie? na poziomie średnim, na razie łopatki, zwykłe zmiany nogi, kontrgalopy- praca nad tym i dokładanie kolejnych elementów, bez startów w zawodach. Interesują mnie treningi na czyimś (dobrym!) koniu, bo mój się wysłał na łąki 🙁
I pytanie co to znaczy od Gdańska. Zależy gdzie się mieszka 😉 Z okolic Jasienia, Matarni, Oruni to uważam że naprawdę idzie już nawet z czegoś wybrać.
Faktycznie nie sprecyzowałam- dokładnie od Chełmu
Pytanie z innej beczki.
Kogo polecacie by oddać konia/konie w trening? Koń/konie docelowo na sprzedaż.
joannalu, poleciłabym Ci AS Dream w Sakowcówce
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 listopada 2018 19:13
Behemotowa dużo czynników ma na to wpływ, jak dobre konie to do możliwie najlepszego zawodnika, jak przeciętne/ słabe to do osoby, która ma duży popyt.
lusia722, dwa konie C skoki, dwa konie P. Jeden z nich pilna sprzedaż (9 latek, klasa P, aktualnie roztrenowany).
Nie siedzę w tym kompletnie, więc nie wiem do kogo uderzać.
Behemotowa, Piotrek Zielonka?
xxagaxx, jednym z tych koni się zajmie, dla swoich pozostałych trzech poszukuje.
Jeśli nie koniecznie na pomorzu- to Piotr Sawicki
Behemotowa, no właśnie. W jakim obrębie szukasz ?
Piotra Sawickiego zdecydowanie polecam. 😉
Jakieś opinie o stajni Magra w Gdyni pod kątem pensjonatu? Kiedyś sprawdzałam ich stronkę i nie było opcji pensjonatu, a dziś patrzę i jest. Warto, są wolne miejsca, jak opieka? Cenowo mi pasuje, a lokalizacyjnie jeszcze bardziej, tylko pytanie, jak warunki...

Bardzo proszę też o opinie o pensjonacie Stadnina Kopytko koło Koleczkowa, jakie są plusy i minusy?

Ktoś coś?  :kwiatek:
Facella jak szukałam stajni żeby zmienić to  intresowałam się kopytkiem. Ogólne wrażenie to tak tam wyszło z inne beczki, ale konie miały czysto w boksach, plac w miarę ale czy podlewać żeby w lato pylicy nie dostać to nie wiem. Hala jest szału nie robi tylko słyszałam że dużo koni tam w zimę się przewija, mieli drugą stawiać,  czy stoi nie wiem. Mnie nie pasowały angielskie boksy bo miałam podejrzenie ze mój koń sobie wyjdzie górą ;-) . No i coś co skreśla ta stajnie całkowicie dla mnie to to że konie na dworze są do 14 a potem w boksach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się